jak překonat odpor k sexu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2005 11:51 - Ivana

Ahoj,moc prosím o radu někoho,kdo má větší zkušenosti než já.Jsem s přítelem téměř 7 let.Rozumíme si ve všech směrech,ale poslední dobou mám nepřekonatelný odpor k sexu.On je velice hezký,má podle mého vzoru dokonalou postavu a přesto mě vůbec nepřitahuje.Když mě začne líbat,musím se odvrátit,je mi tak strašně odporný,že se mi chce zakřičet,ať mě nechá.Vždycky se modlím,ať je to už za mnou,zatnu pěsti a strašně se přemáhám,abych ho od sebe neodstrčila.Mám ho moc ráda a pro své pocity nemám rozumné vysvětlení.On už si toho všiml a má podezření,že mám milence.Ale tak to není.Nedokážu si představit,že bych se s ním rozešla.Navíc se bojím,že bych za čas mohla něco podobného cítit i k dalšímu partnerovi.Mám se léčit?Nebo zkusit třeba arginmax?Připadám si jako blázen...Díky za radu.

reagovat 25.10.2005 12:27 - Michaela

Mám úplně ten stejný problém. Jsem s manželem 12 let a cítím se stejně jako ty. Přitom je to opravdu hezký chlap. Kolikrát se mi stalo, že mi kamarádky řekli, že mi ho závidí. V sexu je pozorný, udělal by pro mě první poslední, ale prostě jsem se jednoho dne přistihla, že mě už vůbec nevzrušuje. Zkoušela jsem ten sex všemožně ovlivnit, je to sice o něco lepší, ale není to prostě ono. Dřív jsme neměli jediný problém. Mohli jsme se milovat kdykoliv a kdekoliv. A asi právě to mělo za následek, že jsem si našla milence. A musím říct, že tam stačí jediný pohled, jediný úsměv, nepatrný dotek a já šílím, protože mám pocit, že když se hned nepomilujeme, tak expoloduju. A tak to už trvá rok. Nejdřív jsem si myslela, že by to mohlo být antikoncepcí, ale milenec to plně vyvrátil.

reagovat 25.10.2005 13:02 - Ne- mravní hlídka

No, pořád jsme dítka přírody a feromony jsou nejsilnější pohlavní atraktant. Jestli se ten váš polejval kolínskou a nebyla šance postřehnout jeho skutečnou vůni, ale až za dlouho když se >odhalil< bez kolínské, pak není divu, že vám jeho pach nesedí. Pak si člověk nemůže pomoci. Je nám odporný a nevíme proč.
Příroda se tímto brání příbuzenskému křížení genů. Dřív nebo později dojde k rozchodu. V horším případě soužití s trvalou myšlenkou na vraždu.

reagovat 25.10.2005 13:20 - Ivana

Díky za obě odpovědi.Přemýšlela jsem o milenci,ostatní muži mě velice přitahují,ale jsem dost zásadová a nevěru bych sama sobě asi neodpustila.Vím,že jediným řešením bude rozchod a to mě strašně bolí,přítel mě velmi miluje.Ale nechat se-trochu s nadsázkou řečeno "znásilňovat", asi dlouho nevydržím. Možná ještě zkusím psychologa nebo sexuologa, ale vyprávět jim TOHLE bude asi bomba...

reagovat 25.10.2005 13:41 - Andy

Jsem na tom dost podobně. Bohužel se nás taky schází víc, co máme tenhle problém, ale poradit nám nikdo nedokáže. Vidím taky jedinou možnost v tom, dojít si k sexuologovi. Tam asi nebude potřeba se stydět.... rozhodně si vyberu raději sexuoložku - ženu, bude se mi to líp rozebírat se ženou, než s chlapem.
Musím ale říct, že já na rozdíl od tebe na sebe poslední dobou už nenechám sáhnout. Fyzický kontakt je mi tak protivný, že už to nedokážu jen tak přetrpět, ale prostě to odmítám celkově. Trvá to teď asi měsíc, partner je stále naštvaný, neustále se kvůli tomu dohadujeme. Kdyby to aspoň nechal být, něčím mě rozmazloval a snažil se, ale on mi na to řekne, že když nemá sex, tak na mě milý nebude. Takže jsme v kruhu, z kterýho není cesta.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.11.2017 14:00 - ???

Jedině vyměnit za jiný model a dobře vybírat! Nikdy stejně z ní nic nebude a stejně si budete muset zašukat jedině někde jinde! Od toho upaluj co to jde, většinou si to do té palice vsugerovali a stejně to z ní nikdo nedostane! Nestojí to za námahu!

reagovat 11.7.2018 22:34 - momo

Jsem na tom dost podobně....

Já u sexuologa byla a bylo mi to k prdu.... :(

reagovat 11.7.2018 23:05 - Míla

Jsem byl dlouho panic a tak jsme se domluvili s podobně smýšlejícími ,že si pronajmeme chatu a slovo dalo slovo a odjeli jsme se opili na chatě a tam hráli flašku,kdo bude jako první k dispozici a byl jsem to já.
Dodnes si nesu psychické následky,byl jsem lepší ano ,abych byl upřímný cítím se okraden.
Vylosoval si mne Říha, pěktař třídy a neřekli mi, že prý se při prvním sexu dá omylem do zadečku a jemu jako pětkači zas nedošlo moje pohlaví.

reagovat 11.7.2018 23:14 - Míla

Jsem byl dlouho panic a tak...

Je fakt,že jak se ukázalo, ostatní děvčata si z nás udělali srandu a při roztočení flašky se rozutekli a zůstali jsme u stolu jen já a Říha.Pak Říhu vyhecovali,aby mne dle jeho silové převahy a sexuální preference přefikl a že jsem také jeho sexuelní skupina a já protože jsem už nemohl mluvit jsem ze sebe jen vypravil zvuk ,který nešťastným způsobem vyzněl jako výkřik radosti z takového výsledku "losovací flaškové tomboly."
Abych nevypadal jak blbec chodím na třídní srazi oblečen jako bisexuál.

reagovat 13.7.2018 23:31 - Fghzg

Žena je mi 20 let nevěrná. Už nechci.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *