Jak překonat následky nevěry - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.4.2001 11:35 - Nikol

A pokud nastane situace,ze jeden bojuje o zachranu a druhy nema zajem a chce byt co nejvice s tim koho momentalne miluje.Dodatek manzelstvi je druhe moje a manzelovo a soucasne miluje mladou svobodnou divku.

reagovat 7.5.2001 15:10 - Karel

Ahoj Nikol
bojovat se musí ale musíš zvolit správnou taktiku. Osvobodit se od negativních emocí (je to těžké)a snažit se o normální krásné soužití jinak bude stále hledat to co mu doma chybí. Nedávno jsem tím prošel a obrat nastal až v momentě když jsem si "vyčistil" hlavu. Pokud chceš napiš kabi"seznam.cz.
Hodně trpělivosti Karel

reagovat 26.6.2001 21:53 - Katarína

Podle mě potřebuje muž změnu.Dnes to beru úplně jinak,ale před rokem jsem se zhroutila.Měli jsme super manželství,které trvalo 16 let.Milovali jsme se.Měli
jsme 3 zdravé děti.Jednou v zimě mě zjistili rakovinu
dělohy.Všechno se začalo měnit.Mému manželovi jsem nemohla dát takový sex,jak předtím.Nikdy by mě nenapadla nevěra.Stalo se tak,našel si mladou o 15 rokú
mladší dívku.Povolila jsem rozvod,jenom proto,že chci aby byl štastný.Stále ho miluji a čekám až se ke mě vrátí.Trvá to 2 rok a určitě jednou příjde na to,kdo má pro něho větší cenu.Stále nás příjde navštívit a mě ubezpečovat,že tuto dívku má jenom na sex a mě stále miluje.Poradí mi někdo??? Má cenu čekat??

reagovat 27.6.2001 14:52 - Markéta

Asi ten muž musí opravdu být vyjímečný, že na něj stále čekáte. Jen mám pocit, že kdybyste mu hodně chyběla, už by se k Vám vrátil. Je to drsné, ale myslím, že mám pravdu. Myslím, že na to, aby si uvědomil, že bez Vás nemůže být, je potřeba mnohem kratší doba, než dva roky. Možná, až ho jeho současná milenka odkopne, tak mu opravdu začnete chybět a on se stoprocentně vrátí. Jenže - budete si ho ještě vážit? Když si uvědomíte, že vlastně fungujete jako náplast na jeho samotu... Určitě se kolem Vás motají i jiní muži, kteří by dali za možnost být s Vámi, bůhvíco. Ale pokud čekáte jen na toho jednoho, tak je asi nevidíte... Lehce se mi to radí, nikdy jsem v podobné situaci nebyla. S nevěrou nemám vlastně žádné zkušenosti, za to s rozchody ano. Taky si vždycky myslím, že stojí za to vydržet a čekat, až si to ten dotyčný uvědomí a pochopí, že beze mě je jeho život nudný. Ale po čase se ujistím, že se rozhodně vrátit nechce, jinak už by to přeci dávno udělal. A tak přestanu čekat, uleví se mi a začnu žít. A najednou potkám někoho jiného, kdo svými kvalitami převyšuje bývalého partnera a vše se v dobré obrátí (alespoñ na nějaký ten čas).

reagovat 9.7.2001 13:25 - Eva

Milá Kataríno,
myslím si, že to, co Vám udělal manžel, není správné!!!!!!!!
Jaktože, když jste byla zdravá, bylo vše v pořádku a najednou tohle! Můj názor je ten, že kdyby Vás miloval,tak jako Vám tvrdil a tvrdí, určitě by Vás neopustil!!Vždyť vy potřebujete oporu, porozumění, aby Vám pomohl a né aby Vás opustil!!!!!!!!!!!
Vždyť tohle je neomluvitelné!!
Vždyť LÁSKA není jenom sex!!!!
Mohli jste se přece nějak domluvit, co se týče sexu!!
Možná teď co Vám napíšu bude hrozné, ale možná na tom taky bude něco pravdy!
Můj názor je takový, že mu jde jen o sebe a Vás pouze lituje!!
Je to hrozné, ale je to fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vždyť si vás vzal za manželku s tím, taková jaká jste, ať je to dobré či špatné a tohle se mohlo stát i mu!!
Myslím si, že čekat nemá cenu i když bych Vám přála z mého celého srdce, aby Vám to vyšlo!!!
To co udělal je neomluvitelné a ponižující!!!!!!!!!!!!
Když někdo někoho miluje, tak ho miluje i kdyby se stalo cokoli! Vždyť jste mu dala tři děti!! Copak to neznamená pro něj nic!! Dala jste mu tři životy!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2018 13:12 - A omluvou

kterou se ten nevěrný sám před sebou obhajuje je může za to moje manželka, může za to můj manžel. A navíc ta jeho milenka, ten její milenec přitakávají a říkjí ano máš pravdu ty za tu nevěru nemůžeš. Souhlasím s názorem, že za nevěru může každý kdo je nevěrný jen on sám. Ten člověk je nespokojený sám se sebou, resp. pokud má v manželství nějaký problém, měl by se to snažit vařešit u sebe doma se svým protějškem a ne zbaběle utíkat do jiné náruče. Ano, je to zbabělství a jeho protějšek v nevěře tohle ví a nevadí mu to tak, promiňte, stojí i on za starou bačkoru .

reagovat 1.2.2018 13:28 - ?

Nějak jsi se do toho zamotal?

reagovat 1.2.2018 13:38 - Vzdyt

kterou se ten nevěrný sám...

jde jen o sex, tak se v tom porad nerej kdo je kdo.

reagovat 1.2.2018 13:56 - tak

mám milence ale můj manželi jde jen o sex tak zůstaň v klidu. Pánové, který z vás mávnete rukou a řeknete jde jen o sex?

reagovat 1.2.2018 14:26 -

mám milence ale můj...

sem v klidu, má drahá, velká. Kdo s tebou má mít sex, když máš 140kg? Si ho užij jinde, já ho mám taky jinde.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *