Jak poznat psychopata - koment·¯e

Archiv příspěvků

reagovat 24.8.2017 00:01 - Si

V oficiální psychiatrii se...

To je sice pravda, jenže on je rozdíl mezi poruchami osobnostmi jakožto psychopatií v jejím širším slova smyslu a psychopatií jako takovou, to jest psychopatií v jejím nejužším slova smyslu, která vůbec v klinických diagnostikách uniformní psychiatrie nefiguruje, ovšem existuje! www.psychopatie.cz a http://psychopatie.cz/news/detail/11

reagovat 24.8.2017 00:10 - Si

Výše uvedený článek jinak musel psát a kopírovat naprostý BLB, ten RG, který se ani nepodepsal vlastním jménem. Zdroj stránek je dávno jednak neaktuální, v mnohém informačně zkreslený, neúplný a plný polopravd a vyslovených lží. Článek postrádá jakoukoliv seriozní klinickou a etiologickou paletu markerů pro validní diagnostiku a mnoho dalšího. Je to jednoduše populární škvár s bulvarizujícím nátěrem pro masovou veřejnost užívajících si v blitkách a nesmyslech vydávaných za odbornost. Autorka stránek, z nichž byl zdroj brán, není odbornice, ani nikdo, kdo by se tématem věcně a dlouhodobě, specializovaně zabýval, není ani pacientem či postiženým, obětí, ničím!!! Je tristní, když se šíří bludy a stupidity v takovýchto pseudočláncích vydávajících se za věcné, odborné dokonce a nesplňují kriteria ani pro nejzákladnější psaní obecné seminární práce na základní škole!!! Práce se zdroji, zde jeden jediný je samo o sobě něco děsivého... cucání z prstů a dojmologie je jen špičkou ledovce hloupostí a naprostého nepochopení toho, co to skutečně psychopatie je! Kdo chce seriozní informace a má na to je pochopit, nechť sáhne po neurologické a neuropatologické literatuře od elitního vědce a lékaře Františka Koukolíka.

reagovat 12.11.2017 10:32 - Psychopati mezi známými lidmi - Pohákář : Nesvadbová

Reakce čtenářky :
Popisovala velmi důkladně například umírání starého otce, se spoustou depresivních úvah, jestli má vůbec smysl, aby se lidé rodili - dýchal z toho na mě pocit, že ten, kdo to psal, musí být asi dost nešťastý a komplikovaný člověk, zahleděný do svých problémů a provozující "psychoterapii psaním".
Autorce bych doporučila navštívit psychologa a držela bych jí palce, aby jí pomohl "najít sama sebe".

Koloidní stříbro

reagovat 12.11.2017 19:18 - sdfg

Reakce čtenářky...

Nesvadbová se jistě našla,ale byla dost složitá,pamatuji si jako uváděla nějaký pořad o feminismus a tam se ptala Brichty,zda by chtěl být ženou a nelituje,že je muž.To je podobně debilní uvažování jako s tím umírajícím otcem a uvažováním,zda má smysl aby se rodili vůbec děti.
Brichta to ustál a prohlásil,že by to zkusil ale jen na den a když z něj návodně páčila proč,tak ten starý kozel odvětil s úšklebkem ,že no přeci aby si zkusil ten sex,ale pak ,že by to rozhodně chtěl zase zpátky a měl z toho rockerskou srandu...,no ale Nesvadbová měla psychopatické úvahy.

reagovat 12.11.2017 19:20 - sdfg

Teď si vemte,že tyhle jedinci jsou dost inteligentní a dostanou se do médií a do pozic a kolik jich asi funguje.Jen si vybavuji pár amerických psychopatů a jednoho českého,jediné co je zachranůje,je ten zájem a vazba s normálními,vzít si psychopat psychopata tak to bude smutná domácnost.

reagovat 4.1.2018 23:38 - Psychopat

Co když to psal nejaky psychopat....preci jen znama pravdu pouze z jednoho uhlu pohledu...

reagovat 5.1.2018 00:18 - sdfg

Teď si vemte,že tyhle...

Nevím přesně jaká je definice psychopata.Zřejmě laik má na mysli,někoho kdo necítí správné emoce,no ale to tedy se dost mezi lidmi různí,stejně tak může většina říci o emočně vyspělých,že to jsou citlivky a bábovky,každý asi je dobrý na jiné povolání.Já si vystačím z rozdělením extrovert,introvert,melancholik cholerik sangvinik flegmatik.
Dnes se požaduje aby každý byl extrovert a sangvinik a cholerik.
Melancholik a flegmatik jsou považovány za slabé letory.
Ovšem já mám na věc jiný názor,právě názor personalistů mne nezajímá.
To jsou u mne většinou vulgární a sprostí lidé...
Možná právě zapadají skvěle do kolonky psychopata...

reagovat 13.9.2018 23:46 - Franta

Sociopat to je možná jedna verze psychopat, vím, že to mení možná pro psychiatry žádný odborný termín a že jsou na to termíny přesnější, ale já myslím ,že slovo sociopoat se dá dobře vystihuje koho to označuje.
To jsou lidi, co zkrátka nemůžeme vystát, jakkoli se snažíme s nimi vyjít , nejde to, lidi co se vyžívají v psychyckém týrání druhých lidí a berou to jako normální boj a samozřejmost a svoje vítězství.Nemají výčitky, nepovažují na tom nic špatného používat deptání a spojují se samozřejmě do dvojic a to pak má destruktivní účinky.To je vše k sociopatům.

reagovat 14.9.2018 10:10 - Jarka

Sociopat je milý i hrubý, většinou na vás a v soukromý je hrubý a na veřejnosti je milý, ale jen tam ,kde vás neukazuje již známým, to si ani tam nebere servítky a rýpe.

reagovat 14.9.2018 18:38 - !

Ano, v soukromý je to poznat nejlépe.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *