Jak poznat psychopata - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2017 12:51 - !

V oficiální psychiatrii se výraz "psychopat" již mnoho let nepoužívá, jde o "poruchu osobnosti".

reagovat 17.5.2017 14:00 - Ivazkušená

Děkuji za tento článek. Jen přidám malý poznatek. Někde jsem četla, že psychopata - muže - poznáte podle hustých řas a hustých vlasů. Existuje prý syndrom okouzlení řasnatcem - psychopatem, takže člověk je natolik zblblý, že si dlouhou dobu neuvědomuje, že je manipulován a dokonce psychicky týrán.

reagovat 17.5.2017 19:38 - Petr

Děkuji za tento článek....

Žasnu, jakým blbinám může někdo uvěřit.

reagovat 17.5.2017 23:43 - D

Žasnu, jakým blbinám...

Po svých dlouholetých zkušenostech z anonymních internetových diskusí žasnu já osobně čím dál tím méně. Dospívám k poznání, že většina lidí je opravdu velmi, velmi hloupá, nesmírně nepřístupná racionálním argumentům, a naopak velmi snadno manipulovatelná prostřednictvím vypjatě emocionálních, iracionálních psychóz, hysterií a jiných demagogií.

reagovat 18.5.2017 01:18 - Steve

Děkuji za tento článek....

No, to jsem já ... tak bacha na mě!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2017 00:01 - Si

V oficiální psychiatrii se...

To je sice pravda, jenže on je rozdíl mezi poruchami osobnostmi jakožto psychopatií v jejím širším slova smyslu a psychopatií jako takovou, to jest psychopatií v jejím nejužším slova smyslu, která vůbec v klinických diagnostikách uniformní psychiatrie nefiguruje, ovšem existuje! www.psychopatie.cz a http://psychopatie.cz/news/detail/11

reagovat 24.8.2017 00:10 - Si

Výše uvedený článek jinak musel psát a kopírovat naprostý BLB, ten RG, který se ani nepodepsal vlastním jménem. Zdroj stránek je dávno jednak neaktuální, v mnohém informačně zkreslený, neúplný a plný polopravd a vyslovených lží. Článek postrádá jakoukoliv seriozní klinickou a etiologickou paletu markerů pro validní diagnostiku a mnoho dalšího. Je to jednoduše populární škvár s bulvarizujícím nátěrem pro masovou veřejnost užívajících si v blitkách a nesmyslech vydávaných za odbornost. Autorka stránek, z nichž byl zdroj brán, není odbornice, ani nikdo, kdo by se tématem věcně a dlouhodobě, specializovaně zabýval, není ani pacientem či postiženým, obětí, ničím!!! Je tristní, když se šíří bludy a stupidity v takovýchto pseudočláncích vydávajících se za věcné, odborné dokonce a nesplňují kriteria ani pro nejzákladnější psaní obecné seminární práce na základní škole!!! Práce se zdroji, zde jeden jediný je samo o sobě něco děsivého... cucání z prstů a dojmologie je jen špičkou ledovce hloupostí a naprostého nepochopení toho, co to skutečně psychopatie je! Kdo chce seriozní informace a má na to je pochopit, nechť sáhne po neurologické a neuropatologické literatuře od elitního vědce a lékaře Františka Koukolíka.

reagovat 12.11.2017 10:32 - Psychopati mezi známými lidmi - Pohákář : Nesvadbová

Reakce čtenářky :
Popisovala velmi důkladně například umírání starého otce, se spoustou depresivních úvah, jestli má vůbec smysl, aby se lidé rodili - dýchal z toho na mě pocit, že ten, kdo to psal, musí být asi dost nešťastý a komplikovaný člověk, zahleděný do svých problémů a provozující "psychoterapii psaním".
Autorce bych doporučila navštívit psychologa a držela bych jí palce, aby jí pomohl "najít sama sebe".

reagovat 12.11.2017 19:18 - sdfg

Reakce čtenářky...

Nesvadbová se jistě našla,ale byla dost složitá,pamatuji si jako uváděla nějaký pořad o feminismus a tam se ptala Brichty,zda by chtěl být ženou a nelituje,že je muž.To je podobně debilní uvažování jako s tím umírajícím otcem a uvažováním,zda má smysl aby se rodili vůbec děti.
Brichta to ustál a prohlásil,že by to zkusil ale jen na den a když z něj návodně páčila proč,tak ten starý kozel odvětil s úšklebkem ,že no přeci aby si zkusil ten sex,ale pak ,že by to rozhodně chtěl zase zpátky a měl z toho rockerskou srandu...,no ale Nesvadbová měla psychopatické úvahy.

reagovat 12.11.2017 19:20 - sdfg

Teď si vemte,že tyhle jedinci jsou dost inteligentní a dostanou se do médií a do pozic a kolik jich asi funguje.Jen si vybavuji pár amerických psychopatů a jednoho českého,jediné co je zachranůje,je ten zájem a vazba s normálními,vzít si psychopat psychopata tak to bude smutná domácnost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *