Jak poznat hysterku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2013 06:39 - Petr

Jak poznat hysterku? Jak se projevuje, jak probiha vztah s ni? Zazil jste nekdo vztah s takovou osobou? Dekuji za postrehy

reagovat 10.1.2013 21:06 - Jonáš

Já jsem dospěl k závěru, že každá ženská je hysterka, pokud jí nedáš to, po čem touží. Proto se z chlapů stávají blázni a sebevrazi.

reagovat 10.1.2013 22:21 - Majkl

Já mám hysterku za dlouhodobou přítelkyni. Bohužel s ní i 2 děti. Je to učebnicový příklad, ale naštěstí to u ní propuká tak 1x za měsíc, takže se to dá vydržet. Jsou i hysterky, které to mají i 2x denně. Vyvolávací moment je nepatrný. Bezvýznamný podnět. Začne ječet a používá vulgární výrazy, které jinak nepoužívá. Klasika je, že hysterka postrádá pocit trapnosti, takže to vypukne i na veřejnosti, kde vám udělá obrovskou ostudu. Trvá to několik hodin, někdy i celý den. Někdy i fyzicky napadá děti
, hází s věcmi, kope do něčeho atd. Po několika dnech je jí to líto a za všechno se omlouvá. Ale za pár týdnů to vypukne znova. I tak je to na hranici snesitelnosti, ale s frekvencí 1x za měsíc to jde nějak vydržet. Jinak s hysterkou, která má zachváty několikrát do týdne, žít nelze. To je klasická psychiatrická poučka.

reagovat 12.1.2013 16:19 - Jirka

Já mám hysterku za...

Poznal jsem ženu, je to s ní moc fajn, žádná nuda, sex užasnej, ale... Po nějaké době mě občas něco začíná zarážet, připadá mě, že lže, vybuchne, vynadá mě a za několik minut je jako nejmilující člověk, občas je sprostá, začínáme se neustále rozcházet a zase udobřovat a také dost flitruje. Trochu mě to začíná trápit a vyčerpávat. Mám ji rád, ale něco jsem si přečetl na netu o hysterii a začínám mít z toho strach. Prosím, jestli máte někdo zkušenost o životě nebo vztahu s takovou ženou, napište o tom. Děkuji

reagovat 13.1.2013 14:01 - Milan

Ze začátku ji poznáš špatně, až časem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2018 10:51 - Tragéd

Traged: Je to tak, jak pises....

Hysterky jsou velmi vypočítavé.Chtějí prožít pěkně život s co nejmenším vlastním přičiněním. Myslí hlavně na sebe a na to, jak si to zařídit, aby jí to klaplo. Má to naučené již z dětství, kdy se chovala tak,aby dosáhla toho, co chce. Vše je jen divadlo....od orgasmu, který předstírá, když od partnera něco chce až po nemoc, kterou začne předstírat, když potřebujete pardonovat a zvýšit zájem o svoji osobu.

reagovat 6.3.2018 14:01 - Sokolík

Je to tak, má život nalajnovanej tak, aby dosáhla svého. Moje studovala, já krmil a přebaloval děcka, pak jsem s nima jezdil na výlety, ona chtěla být docentkou, dělala kariéru a ve volném čase se sem tam se mnou vyspala. Je astmatička, prý, ale to je taky takový projev hysterie. jak se jí něco nelíbí, má záchvaty kašle. Jsem už dost starej, ale byl jsem blb.

reagovat 6.3.2018 16:19 - Traged

Je to tak, má život...

Únik do nemoci je pro hysterky typické. Začne jí bolet v krku a má kašel. Teplotu nemá, ale nemocná je určitě, to přece pozná i laik....a už to jede...udělej mi čaj, nikam nechoď, povídej si se mnou. A jakmile by jsi neplnil přesně všechna její přání....tak ti to hned při první hádce spočítá. To že za trest pak tajy neprcáš snad ani nemusím psát.

reagovat 6.3.2018 19:45 - Radovan

Je skoro neuveritelny, jak skoro vse, co piste, na ni sedi. Opravdu ma problrmy se rozhodovat a tak neustale vola svym kamaradkam, kterym vyblije uplne vsechno, vcetne cisla vasich bot, zda se depilujete, rozmeru ptirozeni atd. Schvalne jsem se podival, v jakem poradi pise emailove adtesy, kdyz je treba sluzebne pryc....matka, otec, segra, kamaradka, partner, dale cele hejno adres kamaradek a kamaradu..... Sedi to uplne presne. Jeste me zaujalo, jak zachazi se slovy kamarad a pritel. Onehda se mi chlubila, ze ma noveho pritele...a ja vedel co to znamena....minimalne libicky, osahavani kdy ona rada nastavuje a provokuje aby to psk nejak utnula.Jo a jeste jedna vec....nedavno mi rikala, ze jeji kamaradka nikfy nezazila orgasmus. Tak me napadli dve varianty...bud ona je frigidni nebo v jejim pripade pravdepodobnejsi....ta kamaradka bude pravdepodobne taktez hysterka....uz me to napadlo, ze to tak muze byt...vrana k vrane seda.

reagovat 6.3.2018 23:01 - Tragéd

Je skoro neuveritelny, jak...

Hysterka má za kámošku buď hysterku, čímž si navzájem sytí své potřeby a řeší své vnitřní tenze a nespokojenost a nebo má za kamarádku nějakou ošklivější a zakomplexovanou holku, která se v hysterie vidí, obvykle ji závidí to, jak umi hysterka sbalit jakéhokoliv chlapa.A hysterka je zase ráda, že má obdiv a je středem pozornosti

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *