Jak poznat hysterku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2013 06:39 - Petr

Jak poznat hysterku? Jak se projevuje, jak probiha vztah s ni? Zazil jste nekdo vztah s takovou osobou? Dekuji za postrehy

reagovat 10.1.2013 21:06 - Jonáš

Já jsem dospěl k závěru, že každá ženská je hysterka, pokud jí nedáš to, po čem touží. Proto se z chlapů stávají blázni a sebevrazi.

reagovat 10.1.2013 22:21 - Majkl

Já mám hysterku za dlouhodobou přítelkyni. Bohužel s ní i 2 děti. Je to učebnicový příklad, ale naštěstí to u ní propuká tak 1x za měsíc, takže se to dá vydržet. Jsou i hysterky, které to mají i 2x denně. Vyvolávací moment je nepatrný. Bezvýznamný podnět. Začne ječet a používá vulgární výrazy, které jinak nepoužívá. Klasika je, že hysterka postrádá pocit trapnosti, takže to vypukne i na veřejnosti, kde vám udělá obrovskou ostudu. Trvá to několik hodin, někdy i celý den. Někdy i fyzicky napadá děti
, hází s věcmi, kope do něčeho atd. Po několika dnech je jí to líto a za všechno se omlouvá. Ale za pár týdnů to vypukne znova. I tak je to na hranici snesitelnosti, ale s frekvencí 1x za měsíc to jde nějak vydržet. Jinak s hysterkou, která má zachváty několikrát do týdne, žít nelze. To je klasická psychiatrická poučka.

reagovat 12.1.2013 16:19 - Jirka

Já mám hysterku za...

Poznal jsem ženu, je to s ní moc fajn, žádná nuda, sex užasnej, ale... Po nějaké době mě občas něco začíná zarážet, připadá mě, že lže, vybuchne, vynadá mě a za několik minut je jako nejmilující člověk, občas je sprostá, začínáme se neustále rozcházet a zase udobřovat a také dost flitruje. Trochu mě to začíná trápit a vyčerpávat. Mám ji rád, ale něco jsem si přečetl na netu o hysterii a začínám mít z toho strach. Prosím, jestli máte někdo zkušenost o životě nebo vztahu s takovou ženou, napište o tom. Děkuji

reagovat 13.1.2013 14:01 - Milan

Ze začátku ji poznáš špatně, až časem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2018 11:55 - Hmm

Hysterka je dobrá,chce to správného chlapa,jen ona dokáže s chlapa dostat to nejlepší.
Samozřejmě,když pak předstírá srdeční záchvaty,nebo simuluje pády a svádí to na druhého,je to už trochu moc.

reagovat 16.2.2018 11:57 - Hmm

Tak moje hysterka uz je v...

Co ty s tím máš dělat,když to je jen kolegyně?Jak souvisí to ,že se dle svých slov Hrabeš Ze(D)Sraček,tvá vyšinutá emocionálně nevyvážená kolegyně?!

reagovat 16.2.2018 13:10 - Tony

Hysterka je dobrá,chce to...

Hmm: Muzes to prosim trochu rozvest v cem je hysterka dobra a jak dokaze z chlapa dostat to nejlepsi ? :-D .. to by me docela zajimalo, ta pointa... :)

reagovat 16.2.2018 22:37 - Radovan

To Hmm: nechci to opakovat. Precti si moje predchozi prispevky. Jednalo se o klasicky trojuehlnik mezi kolegy na pracovisti, ktery se zmenil v mnohouhelnik :-(. Kdyby to nebylo k placi, bylo by to k smichu. Problem je, ze jsem se do ni hluboce zamiloval. Ona zvlada i nekolik paralelnich vztahu soucasne. Je neuveritelny, co stiha. Bylo to hodne intensivni. Hysterka dokaze chlapa citove i inergicky vysavat jako nikdo.Vyuzila me po vztahove i pracovni strance. Naprosto me nasrala, kdyz si zacala s chlapem se 3 detmi. To jsem nerozdejchal. Samozrejme dal planovala zalozit rodinu s mym kolegou...hlavni obeti. Jejich vztah se ale podle me velmi brzo rozpadne. Problem je, ze doposud to byli svobodni mladi muze, jenomze uz se vekove posunula a ted zacne rozbijet manzelstvi druhych.

reagovat 17.2.2018 09:42 - Radovan

Hmm: Muzes to prosim trochu...

To Tony: "hmm" tim asi mysli to, jak dokaze hysterka manipulovat tak , ze toho chlapa namotivuje skoro ke vsemu. Jenomze to trva tak pul roku a pak ho zacne zaroven intenzivne deptat. Vetsinu normalnich chlapu to rozlozi. Ale pozor. Vsechny hysterionky maji radu stejnych rysu, ale muzou byt v jejich vnejsich projevech vyznamne rozdily.Chrante si sva srdce a duse a venujte je jen tem, ktere za to stoji.Hysterky za to nestoji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *