Jak poznat hysterku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2013 06:39 - Petr

Jak poznat hysterku? Jak se projevuje, jak probiha vztah s ni? Zazil jste nekdo vztah s takovou osobou? Dekuji za postrehy

reagovat 10.1.2013 21:06 - Jonáš

Já jsem dospěl k závěru, že každá ženská je hysterka, pokud jí nedáš to, po čem touží. Proto se z chlapů stávají blázni a sebevrazi.

reagovat 10.1.2013 22:21 - Majkl

Já mám hysterku za dlouhodobou přítelkyni. Bohužel s ní i 2 děti. Je to učebnicový příklad, ale naštěstí to u ní propuká tak 1x za měsíc, takže se to dá vydržet. Jsou i hysterky, které to mají i 2x denně. Vyvolávací moment je nepatrný. Bezvýznamný podnět. Začne ječet a používá vulgární výrazy, které jinak nepoužívá. Klasika je, že hysterka postrádá pocit trapnosti, takže to vypukne i na veřejnosti, kde vám udělá obrovskou ostudu. Trvá to několik hodin, někdy i celý den. Někdy i fyzicky napadá děti
, hází s věcmi, kope do něčeho atd. Po několika dnech je jí to líto a za všechno se omlouvá. Ale za pár týdnů to vypukne znova. I tak je to na hranici snesitelnosti, ale s frekvencí 1x za měsíc to jde nějak vydržet. Jinak s hysterkou, která má zachváty několikrát do týdne, žít nelze. To je klasická psychiatrická poučka.

reagovat 12.1.2013 16:19 - Jirka

Já mám hysterku za...

Poznal jsem ženu, je to s ní moc fajn, žádná nuda, sex užasnej, ale... Po nějaké době mě občas něco začíná zarážet, připadá mě, že lže, vybuchne, vynadá mě a za několik minut je jako nejmilující člověk, občas je sprostá, začínáme se neustále rozcházet a zase udobřovat a také dost flitruje. Trochu mě to začíná trápit a vyčerpávat. Mám ji rád, ale něco jsem si přečetl na netu o hysterii a začínám mít z toho strach. Prosím, jestli máte někdo zkušenost o životě nebo vztahu s takovou ženou, napište o tom. Děkuji

reagovat 13.1.2013 14:01 - Milan

Ze začátku ji poznáš špatně, až časem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2017 00:36 - Ten co přežil Kosovo...

Zdar po delší době, chci pozdravit - Oběť a Jirku, to Oběť: Chlape četl sem příspěvek prošel sem si něčím podobným dával sem se z toho dokopy rok, nebudu reagovat na bezpředmětné příspěvky níže, protože mi přijde, že určitý jedinci si tím podle mě neprošli.A pro kolegu Jirku: Pokud sem někdy zavitas chlape tak jak to jde v životě? Mějte se a hysterkam zmar, jo a pro slečnu nebo paní co chce pomoct kamarádce s léčbou mám jen jednu radu: Buď si to uvědomí nebo od toho dejte ruce pryč, je to na odbornou pomoc a i ta je složitá to je prostě v člověku a musí dotyčná chtít a mít vůli hlavně si uvědomit , že něco je špatně což 80% hysterek stejně neudělá... hodně štěstí

reagovat 20.7.2017 16:29 - hysterka je bezcitna mrcha

Hysterky se narodili jen na to jedno. Takze bez milosti osu... a kopnout do zadku driv, nez to ona udela s Vami. Cim vic tu svoji hysterku poznavam, tim vic jsem nekompromisni. Je to navic obycejna smazka, ktera snupe drogy. Nastvala me. Tak rafinovanou manipulaci umi opravdu malokdo. Je schopna z cloveka uplne vysat energii. Budu se ji tu "dobrodu" snazit vracet stejnou merou.

reagovat 20.7.2017 23:41 - Klasické je,

Vada řeči klasická? Když...

když se zlá a manipulativní ženská všemi prostředky pokouší i úplně cizího muže nějak mentálně zranit, či aspoň vytočit. Proto nadhazuje problémy a témata, která by, jak hysterka doufá, mohla být Achillovou patou jejího protivníka v diskusi.

reagovat 21.7.2017 08:40 - U

když se zlá a...

úplně cizího člověka ale přece nemůže poznat,na co je háklivější.Nezná ho,to nemůže odhadnout.A pak na diskuzi by se to nemělo brát tak moc vážně.Co máte z cizích lidí? A ten,kdo uráží,tak ten se má ze všech nejhůř,tak už to bývá,protože spokojený člověk to nemá zapotřebí.

reagovat 21.7.2017 08:40 - U

když se zlá a...

úplně cizího člověka ale přece nemůže poznat,na co je háklivější.Nezná ho,to nemůže odhadnout.A pak na diskuzi by se to nemělo brát tak moc vážně.Co máte z cizích lidí? A ten,kdo uráží,tak ten se má ze všech nejhůř,tak už to bývá,protože spokojený člověk to nemá zapotřebí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *