Jak poznat hysterku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2013 06:39 - Petr

Jak poznat hysterku? Jak se projevuje, jak probiha vztah s ni? Zazil jste nekdo vztah s takovou osobou? Dekuji za postrehy

reagovat 10.1.2013 21:06 - Jonáš

Já jsem dospěl k závěru, že každá ženská je hysterka, pokud jí nedáš to, po čem touží. Proto se z chlapů stávají blázni a sebevrazi.

reagovat 10.1.2013 22:21 - Majkl

Já mám hysterku za dlouhodobou přítelkyni. Bohužel s ní i 2 děti. Je to učebnicový příklad, ale naštěstí to u ní propuká tak 1x za měsíc, takže se to dá vydržet. Jsou i hysterky, které to mají i 2x denně. Vyvolávací moment je nepatrný. Bezvýznamný podnět. Začne ječet a používá vulgární výrazy, které jinak nepoužívá. Klasika je, že hysterka postrádá pocit trapnosti, takže to vypukne i na veřejnosti, kde vám udělá obrovskou ostudu. Trvá to několik hodin, někdy i celý den. Někdy i fyzicky napadá děti
, hází s věcmi, kope do něčeho atd. Po několika dnech je jí to líto a za všechno se omlouvá. Ale za pár týdnů to vypukne znova. I tak je to na hranici snesitelnosti, ale s frekvencí 1x za měsíc to jde nějak vydržet. Jinak s hysterkou, která má zachváty několikrát do týdne, žít nelze. To je klasická psychiatrická poučka.

reagovat 12.1.2013 16:19 - Jirka

Já mám hysterku za...

Poznal jsem ženu, je to s ní moc fajn, žádná nuda, sex užasnej, ale... Po nějaké době mě občas něco začíná zarážet, připadá mě, že lže, vybuchne, vynadá mě a za několik minut je jako nejmilující člověk, občas je sprostá, začínáme se neustále rozcházet a zase udobřovat a také dost flitruje. Trochu mě to začíná trápit a vyčerpávat. Mám ji rád, ale něco jsem si přečetl na netu o hysterii a začínám mít z toho strach. Prosím, jestli máte někdo zkušenost o životě nebo vztahu s takovou ženou, napište o tom. Děkuji

reagovat 13.1.2013 14:01 - Milan

Ze začátku ji poznáš špatně, až časem

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.9.2018 11:54 - Emrich

Cody, super příspěvek, co slovo rána kladivem. Já měl do včera přítelkyni, jež se na toto dá napasovat. Naštěstí už jsem bez ní huraaaaa!!!

reagovat 16.9.2018 13:42 - Opakovný majitel hysterek

Pánové, musím se ještě...

Co s tím, hysterka je vždy sexuálně atraktivní a nezkušený muž je z hysterek vždy nadšen, jelikož hysterka chce zkraje stále prcat. Nedávat prcat, nepřepisovat nemovitosti a co nejrychleji kopnout do prdele.

reagovat 16.9.2018 14:39 - Jo

Hysterka taky vyhrožuje sebevraždou, když nebude po jejím. Moje známá chtěla vyskočit z okna, když si pro ni rodiče okamžitě nepřijedou do nemocnice.

reagovat 16.9.2018 14:46 - Coudy

Hysterka taky vyhrožuje...

Potvrzji, opakovaně chtěla skákat z balkonu. Když jí však řeknete ať to konečně udělá cukne se. Je to jen divadýlko a cílem je citové vydírání. Postě komedie.

reagovat 16.9.2018 14:53 - Coudy

Hysterka taky vyhrožuje...

Ještě doplňji, že jejím vrcholným číslem je zhroucením s příznaky infarktu. Když s ní skončíte na pohotovosti, běhá kolem ní tým lékařů, absolvujete EKG vyšetření, rentgen plic a srdce, včetně všech možných odběrů, kdy ona vypadá, že potřebuje kněze a notáře, tak se za hodinu dozvíte výsledek "ZDRAVÁ JAKO ŘÍPA" a může rovnou běžet maraton. To je potom tóčó. Urazí se a hned vyskočí s nemocničního lehátka a chce prchnout pryč v čemž je jí zabráněno nemocničním personálem, který si jí tam ponechá do rána na pozorování. Sichr je sichr.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *