Jak pomoci partnerce dosáhnout orgasmu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2001 16:11 - Jan

Uvital bych vice clanku k uvedenemu tematu (technika).

reagovat 30.3.2001 15:46 - Petr

Všechny zdravím,
je to moc hezky psané, ale dle vlastních 20 letých zkušeností rady asi příliš účinné v praxi nebudou. Zivot mne dovedl k názoru, že to buď jde nebo ne. A pa je to zkratka smůla. Žábu take nenaučiš létat, křídla ji nenarostou ani tím nejtvrdším tréningem. Za 20 let se ženě povedlo dosáhnout orgasmu tak 5 krát. A tak změny k lepšímu jsem se naučil ani neočekávat.

reagovat 31.3.2001 22:07 - Zuzana

Velmi me mrzi vas nazor Petre,
bud ma vase zena vazny problem nebo jste velky egoista!
A pokud vychazim ze statistickych udaju... egoistu je mnohem vice nez frigidnich zen!!!
Ze svych zkusenosti mohu informace uvedene v clanku jen potvrdit a navic bych dodala, ze prece neni nutne dosahnout orgasmu zaroven. Ba naopak je prece prijemnejsi nechat se hyckat a unaset a na nic jineho nemyslet a pokud sve pocity date najevo, vase vzruseni strhne i partnera.

reagovat 2.4.2001 12:16 - Jana

Petře, je mi líto Vás i ženy, té obvzláště,neboť představa,že mě můj muž uspokojí jen v průběhu 20 let pětkrát je děsivá.Pak je buď frigidní a Vy máte pravdu, nebo absolutně nevíte co to je milovat a být milován.Čtěte a zkoušejte.Třeba budete mile překvapen. Držím palce.

reagovat 2.4.2001 15:57 - Jaroslav

Pane Petře pravdu nemáte.Pokud žena chce prožít kvalitní sex je i od ní nutné,aby aby se do této situace vžila.Dráždění klitorisu jistě přinese kvalitní vzrušení,ale nejste náhodou velký nešika?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.8.2018 16:06 - Michal

Dulezity jsou dlouhy predehry protoze zvysuji sance, ze zeny dosahnou orgarmu. Nektere ale nejsou orgasmicke vubec a to pak zkusit lekare-specialisty.

reagovat 27.8.2018 19:35 - Co třeba ji na chvíli

půjčit sousedovi?

reagovat 28.8.2018 19:31 - hobl

Je to hodně individuální záležitost. Každá žena potřebuje k orgasmu něco jiného. Já jsem se setkal s případem, kdy žena vyžadovala hodně vulgární slova a nadávání během milování a při nich dosahovala nejhlubších orgasmů a u jiná žena dosahovala nejhlubších orgasmů jen tehdy, když byly v místnosti přítomny i jiné osoby a před ními se zvukově během milování předváděla.

reagovat 15.9.2018 11:51 - samathan jones

Moje meno je Samathan, Môj priateľ mi opustil pred mesiacom a on odchádzal s inou ženou, ktorá je o 7 rokov staršia ako ona, cítim sa, že môj život je úplne skončil, takže jeden deň, ako som bol prehliadanie vyhľadávanie na internete pre pomoc Prečítal som si cez internet, ako kúzelník pomáha niekoľkým ľuďom, aby sa tam dostali do lásky. Bol som skľúčený za posledný mesiac a to, čo potrebujem, je dostať ho späť a žiť s ním šťastne. tak som sa rozhodol dať to vyskúšať, aby som kontaktoval kúzelníka zvaný Dr. Isikolo a vysvetliť moje problémy s ním a on odniesol lásku kúzlo, ktoré používam na to, aby som svojho priateľa vrátil a teraz môj život je úplný a obaja sme veľmi radi so vzťahom. a som tomuto mužovi naozaj vďačný za to, čo urobil pre mňa a moju rodinu. Ďakujem veľmi pekne a budem pokračovať vo svojom svedectve znova a znova. pre tých, ktorí potrebujete pomoc alebo majú rovnaký problém ako ja, mali by ste ho kontaktovať na svojej e-mailovej adrese isikolosolutionhome@gmail.com. alebo WhatsApp ho na +2348133261196

reagovat 15.9.2018 13:20 - luci

Je to hodně individuální...

Je to tak,není tady jednoduchá rada. Je potřeba experimentovat, třeba od něžností k vulgaritám, jak výše doporučeno , metoda pokus omyl až na to přijdeš. Pokud to sám nedáš, tak po vzájemné dohodě pozvi pomocníka. Pokud žena plnohodnotný sex chce, bude souhlasit. Pokud souloží jen aby vyhověla návrh odmítne.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *