Jak oznámit těhotenství?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2010 01:21 - Evča

Dobrý den, dnes ráno jsem zjistila, že jsem těhotná, mé očekávání mi potvrdila i kamarádka gynekoložka! Jsem šťastná jak jen to jde a chci se Vás, milé dámy, zeptat na jednu věc... Jak jste to oznámili partnerovi? Před měsícem mě požádal o ruku a já souhlasila, takže se brzy budeme brát, na miminko se určitě bude těšit, jelikož pořád básní jak jednou budeme mít velkou rodinu, jak by si moc přál miminko apod... Takže myslím, že po tom co mu to oznámím bude rád, ale chci poradit jakým způsob mu to mám oznámit! Chci něco zvláštního, ne jenom větu: "Jsem těhotná, budeme mít dítě..." Máte nějaký netradiční způsob...? Děkuji za rady, mějte se krásně! ;)

reagovat 9.8.2010 17:00 - Sońa

Hlavně s tím nedělej moc cirátů, lepší je jasná přímá řeč třečba při objetí s ním, mu pohla´d jeho nástroj a řekni máme očekávání...

reagovat 9.8.2010 17:20 - vv

Kup botičky. dětsky

reagovat 9.8.2010 18:33 - ally

oznam mu, že si bude muset udělat řidičák - na kočárek

reagovat 10.8.2010 19:03 - Evča

Tak jsem to dnes příteli oznámila... bylo to asi takto: koupila jsem dětské botičky, a barevné papíry, z těch jsem vystříhala malinkaté chodidýlka, ty jsem naskládala na cestu od vchodových dveřích do ložnice, tam jsem seděla já a na klíně měla botičky! Rychle pochopil a málem se rozbrečel... ;)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.11.2011 09:11 - stará holka

Tak jsem to dnes příteli...

Evčo, tak to moc gratuluji a jsem ráda, že má tvůj partner radost. Ať je děťátko zdravé a má krásné dětství a život!

reagovat 27.11.2011 13:14 - :-)

Ahoj Andy, gratuluji. Hlavně se nenech dotlačit k potratu, je vidět, že děťátko chceš a pokud bys ho dala pryč, mohla bys mít doživotní výčitky a psychické problémy (postabortivní syndrom). Pokud by se přítel nebyl schopný postavit se situaci čelem, věřím, že by ses mohla vrátit k rodičům a pomohli by ti. Pokud by tě přítel donutil jít na interrupci (na což nemá právo!), mohla bys ho časem kvůli tomu začít nenávidět a vztah by šel do háje. Pokud potřebuješ poradit, podpořit nebo se jen vypovídat, můžeš napsat na mail marketa.hamanova@seznam.cz . Také budeme rádi, když nám sem napíšeš, jak přítel novinu přijal a jak bude vše pokračovat. Přeji ti pohodové těhotenství a ať jste šťastná rodina :-)

reagovat 27.11.2011 14:05 - Dana

Ahoj holky vcera odpoledne...

Andy, nechci zpochybnovat tvuj prispevek, ale ve 2. tydnu tehotenstvi toho lekar moc nenajde... Navic to ti jeste nemohla ani vynechat menstruace, to jsi byla na pravidelne prohlidce a nahodou ti zjistili tehotenstvi? Nezlob se, jen mi to prijde zvlastni... Rada se poucim, pokud je to jinak.

reagovat 29.11.2011 17:26 - :-)

Andy, tak jak to dopadlo?

reagovat 24.3.2013 21:21 - evik

Dobrý den, dnes ráno jsem...

Mě narostlo skoro hned bříško, a jelikož jsme byli nadšeni s manželem, tak jsme byli za moje těhotenství 2x v ateliéru Kamila Jursy a na Vánoce jsme rodičům dali mimo jiné naše těhu foto, tušili to, ale nevěděli 100pro

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *