Jak oživit hnědé nevýrazné vlasy? Přírodní cestou nejlépe:)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.12.2007 18:25 - hel

Ahoj všem, mám hnědé nevýrazné vlasy- téměř "našedivělé" - ráda bych je oživila jinak než chemickými barvami nebo hennou... Máte nějaký tip? za rady díky...

reagovat 14.12.2007 22:01 - Julka

Nejlepší na oživení hnědých vlasů je henna, ale tu ty nechceš..můžu se zeptat proč? Je to pravděpodobně to nejlepší, co na vlasy můžeš dát. Dál existují různé přírodní barvy například od firmy Logona, podívej se na jejich internetovou stránku. Nebo svař šlupky ořešáku a výluhem si umyj vlasy - barví na tmavě hnědo.

reagovat 16.12.2007 15:36 - maťa

jj, ořechy fungují....nebo můžeš zkusit nějaký přeliv, vlasy neničí, jen jim dodá šťávu

reagovat 16.12.2007 18:56 -

Taky fungují slupky z cibule.

reagovat 16.12.2007 19:25 - orecha

ozivit? udelat hnizdo a vrabce

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.5.2009 13:40 - Gala099

Já jsem použila barvící šampon Palette a místo hnědé jsem měla úplně černé vlasy. Barvy na krabičkách neodpovídají skutečným barvám. A opravdu se vymývají velice pomalu anebo vůbec. Nedoporučuji.

reagovat 17.3.2010 18:10 - Eva

ahoj chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s přírodními barvami Logona. Koupilaj sem si nejtmavší hnědou - umbra nebo tak nějak, měla jsem to tam přes dvě hodiny a nic. Barvím si hennou pravidelně a ještě nikdy mi teda nechytla... jo maaximálně hnědá mi obarvila do zrazava, to právě nechci, mám tmavě hnědé vlasy, chci je prostě hodit do tmava, bez zrzavejch odlesků, přemýšlím tedy koupit Logonu černou, tak se chci zeptat, zda s ní má někdo zkušenosti, rady aby chytla. Ale nechci zase aby chytla jako uhel (což si nemyslím, vzhledem k tomu, že to prostě moc nebarví..)

reagovat 15.6.2014 12:29 - P.

ahoj chci se zeptat, zda má...

Na Hennu ti žádná barva nechytne. Je to potřeba nechat odrůst. Proto každý kdo by se chtěl barvit hennou by si to měl pořádně rozmyslet zda se mu to bude líbit. Musí se to pak nechat odrůst.

reagovat 15.6.2014 12:48 - hm

Na Hennu ti žádná barva...

Tak to je blbost. Já vyzkoušela i hennu i normální chemické barvy všech možných značek.
Jen je důležité raději počkat tak 2 týdny mezi přechodem z henny na chemii a nebo obráceně. Vždycky mi chytly a to pěkně. při barvení hennou je ale důležitá 1 věc- aby chytly ty tmavé odstíny, je důležité napřed nabarvit normální hennou (tou zrzavou) a nechat 2 hodiny a pak smýt. A pak teprve dát tu hennu tmavou- hnědou, černou a tak dále a nechat 2 hodiny. taky- ty tmavé odstíny obsahují indigo, takže zalévat vodou 50-60°C. Víc ne, ničí se to barvivo. Je s tím sice práce navíc, ale zato je to přírodní. Chemka mi úplně zničila vlasy v tom smyslu, že mi jich za těch 15 let barvení dost vypadalo. Teď už 2 roky používám jen hennu, dodržuji postup a výsledek je stejný. Akorát je s tím víc práce, ale už mi alespoň přestaly vypadávat vlasy. jo a pozor, kupovat jen hennu přírodní, bez PPD a dalších sajrajtů.

reagovat 15.6.2014 12:52 - hm

Tak to je blbost. Já...

A ještě jsem chtěla poznamenat, že párkrát jsem spěchala a tak jsem při barvení použila na hennu chemickou barvu a také to chytlo bez problémů. Ale to bylo jen asi 3x, když jsem spěchala a nebyl čas, nebo podmínky. Pak jsem zase při dalším barvení použila hennu a zase vždy v pohodě. Ale už to nedělám, chci se držet jen té henny a tak si to vždy naplánuji tak, abych si na to ten čas a udělala. :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *