jak se odmilovat ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2004 08:49 - slávka

Obracím se s prosbou hlavně na ženy,jsem zamilovaná do nesprávného muže, nemiluje mě jako já jeho, vidím i špatné vlastnosti, ani se mi moc nelíbí, náš vztah nemá společnou budoucnost, přesto toužím být pořád s ním, snad už to ani není láska ale závislost, ale nevím co s tím, vůlí nic nesvedu, pomozte...

reagovat 2.6.2004 09:11 - lucy

Ahoj, moje rada je: měj ráda víc sama sebe:) Pak si nenecháš svůj život "ničit" někým, kdo za to nestojí.

reagovat 2.6.2004 09:40 - slávka

myslím že se mám dost ráda, nevím, ale máš pravdu že nerovný vztah s ním mě ničí, jsem neustále ve stresu kdy se ozve proč se neozývá..ach jo, a to mi není dávno 20

reagovat 2.6.2004 10:16 - lucy

Možná že jsem se nevyjádřila dost přesně: tvůj život ti neničí on, ale samozřejmě ty sama. Proto ty uvozovky. Pravděpodobně ty sama, ačkoliv vidíš, že tě nemiluje, nelíbí se ti až tak atd., si nedovoluješ sama sobě si říct: tohle mi za to nestojí. Čím dřív to ukončím, tím dřív potkám někoho, s kým mi bude opravdu dobře. Možná si nevěříš, že bys mohla potkat někoho lepšího, tak raději zůstáváš s tím, s kým nejsi ani moc šťastná, ale hlavně že aspoň s někým jsi. Asi se nemáš natolik ráda, že plýtváš svým časem a zůstáváš s člověkem, který za to nestojí. Když to vezmeme obrazně, dáváš si sama na sebe takovou "slevu". To ale nedělej, každý má svou cenu, pod kterou by neměl jít, nikdo není slevněné zboží. Píšu ti z vlastní zkušenosti:)

reagovat 2.6.2004 10:31 - slávka

Ono je to složitější, i když v mnohém máš pravdu, nedokážu si říct on mi za to nestojí, teda řeknu si to a vím to, ale nic s tím neudělám, když jsem se zkusila sejít s jinými, nic mi to neříkalo, nešlo to myslím na něho

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2017 23:07 - Ašanah

tak jsem prošvihla výměsíční den o jeden den ...

reagovat 12.10.2017 19:18 - Valerka

Všechny po delší době zdravím, hlavně Ašanah. Od léta jsem znovu zamilovaná. Kolega v práci se nakonec sice přiměl k akci, ale to už jsem dávno byla jinde. Jeho žena dala v práci výpověď a uvolnila mu pole. Zatím vše klape. Doma jsem lepší člověk a konečně mám opět pocit, že žiju. Nevím, kam to směřuje. Teď je to hodně intenzivní a člověk je ještě v oparu zamilovanosti. I když to asi nemá budoucnost, užívám si každý okamžik, protože žijeme jen jednou. Hezký večer.

reagovat 15.10.2017 20:20 - Ašanah

Ahoj Valerko, jsem moc ráda, že ses ozvala a gratuluji Ti moc a moc, ten opar zamilovanosti Ti závidím, to je nejkrásnější období. Já jsem se opět dostala s přítelem do podobné situace jako koncem roku 2014. Jako by to nějak vyprchalo z mé strany, dostalo se to do stejných kolejí, ale věřím, že se to zlepší. V září byl asi 14 dnů v zahraničí a po návratu je nějaký nachlazený a pořád se z toho nemůže dostat, tak se moc nevídáme, ale voláme si každý den. V okolí mě nikdo nezaujal, v práci je víc práce, přebírám k své práci ještě práci kolegyně, která tento měsíc odchází na mateřskou. Doma to běží pořád stejně, takže nic nového. Užívej si tu zamilovanost, ať Ti to vydrží co nejdéle a budu se těšit, až zase napíšeš.

reagovat 21.10.2017 21:58 - Miranda

Všechny po delší době...

Páni, Valerko, já nevím, proč mě zrovna dnes napadlo sem po takové době kouknout - ale překvapilas mě! Takže nakonec někdo docela jiný, a dýchá z tebe spokojenost.
Vidíš, pro jedno kvítí... Jen buď hodně opatrná, máš děti. Ale užij si co se do tebe vejde. :-)
Já jsem už skoro tři roky taky spokojená, čeká mě zařizování nového bytu a nový život. Jen jsem teď pořád někde v luftě a taky se chystáme na cestu do Asie, kam jsem nikdy předtím nechtěla, tak mám trochu strach.
Všem přeju, aby zimu, která nás čeká a kterou nemám ráda, prožili v lásce a spokojenosti.

reagovat 11.12.2017 18:28 - Valerka

Tak jsme se, dámy, rozešli. Je to smutné a hodně to bolí. Oba jsme měli rodiny a povinnosti vůči dětem. Jeho žena se vrátila po rodičovské do práce a náš vztah utrpěl. Ztratili jsme čas a prostor se vidět. Bylo to hlavně z jeho strany. Nejdřív jsem tím trpěla já a pak to on rozseknul. Vytlačil mě kvůli dětem z jeho života. Vždycky jsem mu říkala, že nechci, abychom se viděli na úkor času s dětmi. Jeho žena má poloviční úvazek a on skáká, jak ona říká, takže vodí do školy a školky, vyzvedává a kroužky obstarává on. Je mi to líto, prý mě nepřestal milovat, jen by to nemělo cenu, kdybychom se málo viděli. Akceptovala jsem to, protože mi nic jiného nezbývá. Ale jsem šťastná, že jsme spolu ušli takovou pěknou cestu a mám na co vzpomínat, i když jsem zase sama. Myslím, že už se neozve. A pokud ano, bude to, tuším, v kamarádské rovině.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *