jak se odmilovat ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.6.2004 08:49 - slávka

Obracím se s prosbou hlavně na ženy,jsem zamilovaná do nesprávného muže, nemiluje mě jako já jeho, vidím i špatné vlastnosti, ani se mi moc nelíbí, náš vztah nemá společnou budoucnost, přesto toužím být pořád s ním, snad už to ani není láska ale závislost, ale nevím co s tím, vůlí nic nesvedu, pomozte...

reagovat 2.6.2004 09:11 - lucy

Ahoj, moje rada je: měj ráda víc sama sebe:) Pak si nenecháš svůj život "ničit" někým, kdo za to nestojí.

reagovat 2.6.2004 09:40 - slávka

myslím že se mám dost ráda, nevím, ale máš pravdu že nerovný vztah s ním mě ničí, jsem neustále ve stresu kdy se ozve proč se neozývá..ach jo, a to mi není dávno 20

reagovat 2.6.2004 10:16 - lucy

Možná že jsem se nevyjádřila dost přesně: tvůj život ti neničí on, ale samozřejmě ty sama. Proto ty uvozovky. Pravděpodobně ty sama, ačkoliv vidíš, že tě nemiluje, nelíbí se ti až tak atd., si nedovoluješ sama sobě si říct: tohle mi za to nestojí. Čím dřív to ukončím, tím dřív potkám někoho, s kým mi bude opravdu dobře. Možná si nevěříš, že bys mohla potkat někoho lepšího, tak raději zůstáváš s tím, s kým nejsi ani moc šťastná, ale hlavně že aspoň s někým jsi. Asi se nemáš natolik ráda, že plýtváš svým časem a zůstáváš s člověkem, který za to nestojí. Když to vezmeme obrazně, dáváš si sama na sebe takovou "slevu". To ale nedělej, každý má svou cenu, pod kterou by neměl jít, nikdo není slevněné zboží. Píšu ti z vlastní zkušenosti:)

reagovat 2.6.2004 10:31 - slávka

Ono je to složitější, i když v mnohém máš pravdu, nedokážu si říct on mi za to nestojí, teda řeknu si to a vím to, ale nic s tím neudělám, když jsem se zkusila sejít s jinými, nic mi to neříkalo, nešlo to myslím na něho

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.2.2018 08:37 - Kočičko

něco mi říká, že vrána k vráně sedá.

reagovat 20.3.2018 21:29 - Ašanah

Tak jsme se krátce viděli....

Valerko, drž se ... sem už asi nikdo ze staré party nechodí. Občas se sem podívám, a nic. A u mě nic nového a taky žádná hitparáda. Radost mi dělají děti. Na obzoru nic nového a zůstávají ale stará přátelství, což je velká hodnota.

reagovat 21.3.2018 00:17 - Dan

Ahoj všechny! Koukám celkem pravidelně (příspěvky za poslední den/týden), ale nějak jsem ty poslední (únor) propásl.

Ašanah: Zaujal mě tvůj termín "výměsíční den" :-) - to je nevšední a češtinářsky naprosto přesné.

Valerka "hrála hrdinku" a přesto ji situace dokázala rozhodit. Kolikrát si říkám, jak bych asi reagoval, kdybych po té dlouhé době potkal Bělu. Vnitřně jsem naprosto tvrdě nabroušenej, mám furt dojem, že jí mám co odplácet, ale třeba bych vyměknul a svezlo by se to do úsměvu. Záleželo by moc na okolnostech (hlavně kolik by bylo času).

Shelby: Pokud tady existuje pořád nějaký dobrý vztah, neničil bych to a tvářil bych se jako by se nic nestalo. Jistotu, že se úlet nebude opakovat (Gaia) samozřejmě nemáte, ale za ten pokus to stojí. Zda to neponižuje (anonym "no")? Ovšem, je to krutě ponižující, ale ve skutečnosti právě vy stojíte morálně výš než on a neoplácejte stejnou mincí.

reagovat 11.6.2018 19:11 - Ašanah

Ahoj všem, tady je úúúplně mrtvo, ale nemám žádné novinky, kromě rodinných a ty sem nepatří. Tak všem přeji hezké léééééto :-)

reagovat 21.8.2018 20:03 - Ašanah

Tak jsme se krátce viděli....

Ahoj Valerko, nikdo sem nepíše. Jak se máš? Já nemám nic nového, doma to k ničemu není, s dětmi fajn vztahy, kamarády mám a ten kdysi, to už je v propadlišti dějin a ten poslední se moc zbláznil do ezoteriky tak, že se s tím necítím v souladu a tedy ani s ním, takže v podstatě jsem sama, ale zas tak moc mi to nevadí, do budoucna třeba nějaký pěkný vztah přijde. Měj se hezky a napiš.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *