Jak se naučit jíst méně?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2008 17:36 - Denisa

Zdravím vás,příspěvků na téma váhy, diety, jak zhubnout apod. je tu opravdu hodně, já ale řeším jiný problém. Snad celoživotně se trápím mojí postavou, vím, že nikdy nebudu štíhlá, máme v rodině postavy typu \"kus ženský\" (prsa, zadek, stehna), já ale v tomhle ohledu nejsem pasivní, od malička sportuji a hlídám si zdravý životní styl. Můj problém je ale v množství přijatého jídla, je to prostě rozjetý kolotoč ze kterého nelze vystoupit...žaludek je rozjezený, o své porce se pravidelně hlásí a i když samozřejmě snah bylo nespočet o to jíst méně, vydržela jsem to jen krátkodobě a po čase buď si zase dávala více a více nebo naopak ve snaze jíst málo, jsem to nevydržela a najednou se pořádně najedla...pak se za to nenáviděla, snažila se to vysportovat a tak pořád dokola...TRVALE se naučit jíst méně je pro mě prostě nadlidský úkon...přitom vím, že tady je můj zakopaný pes, opravdu nemám problém s pohybem, mám celkem slušnou fyzičku i s moji urostlou postavou a v tom, co jím taky ne,(vynechání jednoduchých cukrů, bílé mouky, tučných, smažených a nezdravých pokrmů, 3 až 4 litry vody a neslazeného čaje denně...) jen to množství, o které si mé tělo říká...Prosím poraďte, vaše zkušenosti, názory a tak. Předem moc děkuji.

reagovat 6.1.2008 16:05 - vera

Ahojky mě se osvědčilo zmenšit množství jídla jíst tyčinkama .Nedá se toho nabrat moc a ještě jsem se snažila počítat žvýkání minimálně 20x požvýkat a polknout no zabere to více času . Zažila jsem u toho hodně srandy jak mě učili známí jíst tyčinkama v čínské restauraci no padalo to všude než jsem se dopracovala k tomu , že jidlo naberu a podařilo se mi ho dopravit do pusy.Nekupuj si tyčinky leské raději obyčejné a vyskoušej s kterýma se ti bude dobře jíst je jich více druhů , kulaté , placaté aj. Tak pak napiš jestli jsi to vyzkoušela a jak to dopadlo. Měj se hezky.

reagovat 6.1.2008 17:47 - Granvin

No v podstatě všechno, co sem chtěl napsat už napsala Věra:), ale přecijen něco, než se třikrát denně naprat, tak je lepší jíst častěji, ale menší porce...

reagovat 6.1.2008 17:49 - Granvin

Jo a žaludek hlásí sytost cca po 20min, takže jíst pomaleji a začít třeba salátem:)

reagovat 6.1.2008 23:05 - Denisa

Tak díky moc, ty tyčinky by mne opravdu nenapadly, ale určitě je vyzkouším! Ale napadá mě, že vše asi nepůjde sníst tyčinkami, co plátek masa, který potřebuju ukrojit, pak asi musím zkombinovat tyčinky s nožem:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2008 12:41 - Daniel

Buďte bez obav, tato vláda nás všechny naučí jíst méně.

reagovat 13.3.2008 13:56 - Mikča

A co poradíte mě,snížila jsem přísun tuku,jím spíš zdravější věci-ráno celozrn.rohlík+jogurt,oběd nemůžu si dovolit teplý jídlo denně tak si aspoŇ dělám polívku do hrnečku,pak ovoce,večeře-teplá,většinou kuřecí maso s něčím,a ne a ne se váha hnout a myslim si,že se hejbu,ikdyž mohla bych asi víc,ale někdy zkrátka není čas jít se vypotit do fitka:(

reagovat 15.3.2009 17:10 -

No Deniso,asi pozdě,ale já měla ten samý problém co Ty a klíčové je jíst prostě pořád a pak toho nesníš tolik a hlavně_před jídlem do sebe poslat hodně vody,nejlépe s citronem.Budeš jen funět a sníž sotva půlku.Mně to pomohlo.

reagovat 27.11.2011 00:24 - Sama doma

Čaj na snížení váhy

zelený čaj
kůra krušiny olšové
máta - list
rozchodnice růžová - kořen
malina - list
hloh - květ
pivoňka - květ
jitrocel - list
šípek - plod
lněné semeno

reagovat 25.4.2017 20:53 - Jarka

Ahoj, určitě si přečti něco o tom, jak v našem těle funguje to, co jíme. Já doporučuji webové stránky pana Veselého, který zhubl ze 115 kg na neskutečných 80, a to už si několik let drží. Mrkni třeba na tento článek http://www.hubnuti-jak.cz/jidelnicek-na-hubnuti/kolik-jidla-jist-a-proc-prave-tolik/ , lépe uspořádané informace o hubnutí jsem asi nikde jinde neviděla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *