Jak naučit děti polykat wobenzym

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.8.2008 11:03 - Monika

Zdravim všechny,

prosím o radu. Můj 4letý syn má na doporučení lékaře užívat wobenzym, ale nejsme schopni ho naučit to polknout. Slyšela jsem, že wobenzym polykají už i 2leté děti. Já mám pocit, že se nám udusí, když to zkouší polknout. Prosím, pokud s tím máte ňáké zkušenosti, napište. Jdeme poprvé do školky a prý s užíváním wobenzymu snížíme nemocnost syna na minimum. Děkuji moc za odpovědi. Monika

reagovat 18.8.2008 18:37 - předsedův podkuřovač

Valím bulvy co všechno jsou ti felčaři schopní udělat pro kšeft. Ládovat malé dítě wobenzymem? Zvěrstvo!!! Nabourá mu to produkci vlastních enzymů a vás to bude stát desetitisíce. To už raději k dobrému lékaři který se vyzná v alternativní medicíně a zkusit homeopatika. Můj synek před lety byl dost nemocný. Astmatické záchvaty, no hrůza. Bral Ribomunil a ještě něco, co už si nepamatuju, ale uzdravení proběhlo téměř zázračně.

reagovat 7.10.2008 15:36 - Pavlína

Ahoj Mončo,

když tvůj syn nezvládne spolknout tablety Wobenzymu, tak mu je rozdrť v hmoždíři. Bohužel se tak naruší ochranný obal tablet, který zajišťuje jejich rozpuštění až ve střevě. Proto je dobré tuto dávku trochu navýšit, aby se do střev, kde dochází k účinnému vstřebávání, enzymy dostaly. Já jsem své dítě naučila polikat léky pomocí triku s lentylkama. Nejdřív polykal lentilky a pak i bez problémů léky.

reagovat 8.10.2008 13:12 - Monika

Vrať se Pavlíno do 3. třídy základní školy a zopakuj si vyjmenovaná slova. Zvláště ta po

reagovat 8.10.2008 13:36 - Jindra

Moniko, já bych Ti doporučil dávat synovi Alveo. Je tekuté, má lahodnou chuť, láhev mu vydrží na dva měsíce. A můžeš mně věřit, že se bude sám o Alveo hlásit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2010 07:13 - Jindra

No to sem ráda, že jsem...

ALVEO.PINKY@seznam.cz

Moňo, pokud máte zájem, na výše uvedeném kontaktu Vám poskytnu informace o Alveu i o přípravku pro děti Pinky. Oba produkty jsou tekuté, dětem chutnají, není problém s užíváním.

reagovat 21.5.2010 08:58 - ...

Zdravim všechny,

...

Děti instinktivně poznají, co je pro ně dobré. Proto Wobenzym nechtějí.

reagovat 3.12.2012 18:57 - Pet.

V naší lékárně dostanete super vánoční balení Wobenzymu i s hodnotným dárkem.

reagovat 21.1.2013 16:03 - Verča

Moje 3 letá dcera polyká Wobenzym bez problémů. Od mala byla dost často nemocná a tak dost často polykala různé prášky, když nebyly v sirupu. Wobenzym má docela malé dražé, velikosti lentilek, chuť nasládlá, příjemná, takže bez problémů. Jsme s wobenzymem nadšeni, pomohl dceři se dostat z koloběhu angín, zánětů průdušek, uší, astmatu.

reagovat 4.6.2014 14:11 - Jaklová D.

Na radu dětské doktorky jsme dávali Wobenzym svým dvěma dětem (3 a 5 let)na podporu imunity tři měsíce. Polykal 5 letý sym tyto dražé Wobenzymu bez problému a toho tříletého jsme ho to naučili. Dostali jsme radu jak nato a pomoc s lentilkama fakt vyšla. Teď spolkne wobenzym jako nic. A nejlepší je, že oba kluci jsou teď po 3 měsíční kúře bez rým a zánětů uší. Dostalo je to i z alergie.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *