Jak může dítě neexistovat?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2007 08:44 - alfa

Média se předhánějí ve sdělování zpráv o zmizelé Aničce.
Už nás poučili, že když porodíte doma a nepožádáte o rodný list, dítě vlastně neexistuje. Tak ho potom můžete zřejmě prodat.
Ovšem nerozumím tomu, jak toto dítě, konkrétně hledaná Anička, mohla procházet základní školou. To si jaksi nikdo nevšiml, že nemá rodiče? Díky technice víme sice, co se děje v Austrálii, ale jaksi nám ušlo, se nám děje za dveřmi.
Spolužáci, učitelé, nikdy neřekla nic, co by mohlo být nápadné?
Učiliště, kam chodila Klára Mauerová sice už neexistuje, ale jistě existují učitelé a záznamy z té doby.
Příliš mnoho nejasností.
Můžeme se narodit - a nejsme.

reagovat 18.5.2007 10:44 - Tom

Přesně tak - narodily se a nejsou např. děti ,,Labutí panny" a ,,Syna člověka" (Dcera M. Dvorské a její partner), ale ti šílenci je neposílali do školy, takže teoreticky po nich nikdo žádný doklad zatím nechtěl (asi). Ale jestli tahle Anička chodila na základku, tak je to fakt neuvěřitelný. Kolik jich ještě neexistuje?

reagovat 18.5.2007 10:44 - Jana

Vždyť ta Anička snad do školy nikdy nechodila. Nechodila ani k doktorovi. (Otázka, jak získala třeba brýle???)Údajně připomíná "vlčí dítě". Naprostá izolace od lidí......

reagovat 18.5.2007 10:51 - Lili

Vydávali ji za postiženou a nosili na zádech. Ten malý Ondra NEMÁ žádnou vadu sluchu. To je na IDNES v on line rozhovoru s Vodičkovou z Klokánku. Komunikovali s ním naprosto normálně. Normálně slyšel. A ta Anička o sobě mluvila v mužském rodě a ve třetí osobě (Anička už bude hodný...) No, je to síla....Ale s těma brejlema je to fakt, jak píše Jana. Někdo ji musel vyšetřit. Bez průkazky??? Bez zdrav pojištění????

reagovat 18.5.2007 11:00 -

takovej hnus odpornej co se děje.Chudáčci děti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2007 13:15 - ještě Zoufalec

Mimochodem, mám několik kolegů z Kuřimi, a nikdo z nich ani u zdroje neví nic víc než my ostatní...Napadlo mě, jestli to není něco podobného jako s tím falešným gynekologem, jak se o tom kdysi psalo. Prostě recese nebo sázka.

reagovat 27.5.2007 14:55 - Cvok

Blíží se prezidentské volby:)

Patočka i Havel kandidují, třeba se jen chtějí zviditelnit, Jacqesce to přece taky vyšlo jenom díky tomu jejímu skandálu:)

To jak volala tomu přitroublýmu policajtovi, že jí překazil státní převrat a on to zbaštil bylo přece světový, u nás na VŠ kdo volil Zelený, tak kvůli Jacqes, asi proto to byly samý holky.

až se to tak nějak vyvrbí a z Havla i Patočky budou třeba šlechetní zachránci před policejní zvůlí ODS-ČSSD:) mají v tomto státě v případě schválení přímé volby hlavy státu ty volby prakticky v kapse!

reagovat 27.5.2007 15:03 - Kvák

Su z Kuřmi. Taky vím velký hovo:) Ty lidi měli slušnou pověst:) taky jak by ne, bohatý, slušnej barák, pořád tam byly nějaký návštěvy v poměrně slušných autech, i cizinci, to je přece "evropská" rodina jak když vyšije a před tou se každej pepík plazí po kolenou:) Jak jenom by ta mohla něco takovýho:) Jdu tak na nákup a babky to zase propírají, jak to na tu hodnou mladou dámu ti poldové zase ušili kvůli senzaci v TV:) Všichni jsou nějak moc chytří. Asi taky udělám chytrýho, ale ta holka, co tam byla občas vidět s tou matkou, měla odhadem 13 a ne kolem třiceti. Občas tam u toho baráku byli lidi a nějaký děti a někdo to natáčel kamerou.

Nebudou z toho zase jenom Ztracený (mimochodem humáč movie:)ale tentokrát v poměrech malý český rodinky? Bylo by to levnější než hrát si na tropickej ostrov:)

reagovat 27.5.2007 17:05 - Kučera

taky mě zaráží, jak málo se toho ví o rodině a pozadí toho případu...není to náhodou mediální hra ODS, aby se lidi tolik nesoustředili na problém s americkým radarem, který, když se uskuteční, přinese vzhledem k požadavkům NATO návrat výcviku civilní obrany a když ne, vrátí nám ODS základní vojenskou službu?

reagovat 27.5.2007 18:17 -

Kučera...Debííílek:))))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *