Jak motivovat kuřáka při odvykání cigaretám - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2009 10:16 - Jiříček

nejdůležitější je MOTIV !!Čím silnější,tímvětší šance k úspěchu.Důležité je přestávat postupně a nenuceně.Když se začíná kouřit tak se počet vykouřených cigaret zvyšuje.tak nyní se pokusíme je pomalu snižovat.Stojí to za to!!Přestaňte být otrokem a oslavte své velkolepé vítězství.Pro mě to bylo největší vítězství v životě.Po 30 letech kouření již 7 let nekouřím a jsem na to moc hrdý.Držím palce

reagovat 17.7.2009 10:43 - Jiříček

Kuřáka bychom neměli ničím motivovat aby přestal kouřit.Takový motiv nemá rozhodující sílu pro skončení s kouřením.Převážně končí nezdarem a recidivou.Motiv si musí najít kuřák sám!!CHcete znát můj motiv?Tak tady je! kamarád po 50 letech kouření dostal rakovinu plic.Přišel se do práce rozloučit,neboť mu moc času nezbývalo.On dokázal přestat kouřit, ikdyž nemohl ovlivnit svoji diagnozu.On to dokázal přestal v době plné strachu depresí a úzkosti.Řekl jsem si,že to dokázal v takové situaci,když už je to jedno,tak to musím dokázat taky.Díky kamarádovi jsem tedy přestal a nastálo!!

reagovat 17.7.2009 11:55 - Ivo

Mě motivoval přenos z parlamentu po opětovném zvolení presidenta Havla: Jednalo se o projev presidenta Havla a to si pamatuji, že bylo 2. února. President přistoupil k pódiu a oslovil posrance. Na to se dvě třetiny posranců zvedlo a odešlo.To mě tak nazvedlo,že jim ani president nestál za to aby ho vyslechli.Rozpálilo mě to tak,že jsem prohlásil, a to nám ještě chtějí zdražit cigarety a nedostanou ode mě ani korunu!!! Dodnes jsem jim vděčný za ten inpuls k tomu abych s kouřením přestal a taky ti sviňáci nedostali ani korunu, banda jedna!!!!!

reagovat 17.7.2009 14:36 - Yossarian poradna 24 hod.

Seznam ho s JC blbem :)))

HiHiHi

reagovat 17.7.2009 14:36 - Yossarian poradna 24 hod.

Seznam ho s JC blbem :)))

HiHiHi

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2010 13:47 - Luciano

Marek, pravdepodobne si mal smolu a fajčil si nejaký nepodarok. Kvalitná e-cigareta dáva viac dymu ako klasická a poriadne ju aj cítiť.

reagovat 18.5.2010 15:40 - Lili

Bohužel se musím přidat k Markovi,mně e-cigareta taky nenadchla.Chybi mi přesně to co píše Marek.Občas si ji zakouřím,ale není to ono.

reagovat 18.5.2010 16:07 - Každá dáma

nekouřícímu vykouří !

reagovat 19.6.2011 10:38 - Michal

Již 6. den nekouřím a jsem moc rád.
Cigaretu už nikdy. A jak jsem přestal? jednoduše jsem si udělal seznam věcí za které utrácím. Když jsem viděl ty částky za tabák v okamžiku jsem měl jasno. I když je to jen 6 dní věřím, že kouřit už nebudu. Je mi fajn a jsem hrdý na to, že jsem se tak rozhodl. Dle mého je nejlepší ze dne na den s tím seknout. Je to pouze v hlavě. Ten kdo to nedokáže je slaboch a vždy si najde jen výmluvy. Vaše podvědomí i vědomí musí vědět, že chce přestat. Jinak to nikdy nedokážete. Hodně zdaru!

reagovat 19.6.2011 12:04 - Patrik

Souhlasim s Michalem napsal to moc pekne a je to opravdu jen v hlave.Skoda ze takovych lidi jako Michal neni vic.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *