Jak mohou rodiče přispět k bezpečnému očkování dětí? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2011 16:45 - Eva

Děkuji za tento článek, četla jsem vaši knihu "Doba jedová" a mohu ji všem jen doporučit, opravdu MÁ smysl přemýšlet a trochu víc se o zdraví své a svých dětí zajímat a ne jen poslouchat reklamy a doporučení a řídit se jimi s veškerou oddaností.

reagovat 5.9.2012 10:10 - Pavel Novotný

Moderní lékaři moc neočkují,protože je ve vakcíně více škodlivých věci než se říká a to způsobuje trvalé zdravotní problémy a o to jde velkým famaceutickým firmám aby pak na to více prodávali léky.

Já svého syna nebudu očkovat.
Existují i jiné způsoby prevence.Při zvyšování duševní vyrovnanosti nastává i i imunitní vyrovnanost a vaše tělo má tzv "vyšší vybraci" která odpuzuje a ničí viry a bakterie.
Ve zdravem tělě zdravý duch, a je na tom kus pravdy :).
díky zdravému duchu (pohodě a správným vyrovnaným nenásilným a láskyplným životem přispíváme nejlíp našemu zdraví, se tomu prostě vyhnete, zkuste a uvidíte.).
Já to ozkošel mnohokrát .

reagovat 5.6.2013 13:43 - albert-sd

NEOČKOVAT!!!

více info na:
http://www.hrdinou.cz/105-hrdinu/ludmila-elekova-28

komplexní informace na :
http://svobodavockovani.weebly.com/odkazy.html

reagovat 5.6.2013 14:33 - mamut

Pakliže nejste přímo lékaři, tak toho o významu očkování a samotném očkování asi moc nevíte. Nechte odborné problémy odborníkům. Oni ví nejlépe, co a jak. Bohužel, dnešní doba je taková, že si každý trotl myslí, že když je "demokracie", že všemu rozumí a může do všeho kecat. Veliký omyl. Nakonec výsledky takového jednání vidíme všude kolem sebe. A chtěl bych např. Pavla Novotného vidět, jak by "vibroval", kdyby se jeho syn nakazil třeba jenom černým kašlem a nedejbože třeba tuberkulózou. A že její výskyt roste díky přívalům exotů ze všech světových stran, je nesporné. Nepodceňujte rady odborníků. Při zanedbání může být pak pozdě bycha honit.

reagovat 22.8.2013 13:09 - petr

pro mě asi nejosobitější výpověd na téma očkování jsem objevil na http://www.albert-sd.cz/ockovani-jak-mi-chteli-otravit-dceru-hlinikem/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2013 13:09 - petr

pro mě asi nejosobitější výpověd na téma očkování jsem objevil na http://www.albert-sd.cz/ockovani-jak-mi-chteli-otravit-dceru-hlinikem/

reagovat 8.10.2013 12:51 - greenlife

zajímavý příspěvek na téma toxicity očkování
http://www.albert-sd.cz/www.albert-sd.cz/tag/ockovani/

reagovat 16.4.2014 13:06 - Očkování dětí

Dobrý den,
rády bychom Vás poprosily o vyplnění následujícího dotazníku, který se zaměřuje na problematiku proočkovanosti dětí. Dotazník je anonymní a nezabere Vám více než pár minut. Výsledek dotazníku bude sloužit jako podklad pro semestrální práci při našem studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Předem Vám velice děkujeme za vyplnění a budeme se těšit na Vaše odpovědi

Studentky VŠE

https://docs.google.com/forms/d/1YUpJQZI7H8cUt18hP-MEhms6n9Y8q5oBl9Q6fcmTKsA/viewform

reagovat 16.4.2014 13:25 - gampl

Očkovat !

reagovat 16.4.2014 13:28 - gympl

Nasrat!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *