Jak mít krásná ňadra I. díl - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2007 20:13 - host

Užívala jsem Erdic po dobu 4 měsíců a musím říct, že to funguje. Celkově jsem se cítila moc dobře. Pomohl mi.

reagovat 4.2.2007 20:21 -

autor host

jak pomohl? jen v tom, že ses cítila moc dobře? není to málo?

reagovat 17.6.2007 22:35 - Kiki

Chtěla bych se zeptat, jestli to vážně funguje za tu cenu 8600, zda neni lepší plastická operace??

reagovat 18.6.2007 12:24 - Andrea

Na plastiky a prášky se vykašlete,doporučuji posilovnu.Mám po 2 odkojených dětech,2x týdně chodím do posilovny, prsa se mi o číslo zvětšily a zpevnily,tak,že s rozměry D můžu chodit i bez podprsenky.

reagovat 15.8.2007 12:16 - basia

kde muzu koupit ty tabletky nemuzu to najit dekuji......muj email baradino"seznam.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.5.2014 15:48 - Zdeňka

teď když je teplo chodím zásadně bez podprdy. Vůbec to není znát jestli ji mám nebo ne akorát je mi v ní horko. Odkojila jsem děti a prsa mám stejná jako za svobodna. Trochu problém cítím v tom, že mám jedno o trochu menší než druhé. Prý to má skoro každá ženská. Myslím si že žádné preparáty kromě plastiky prsa a tím i sebevědomí ženy nevyřeší.

reagovat 26.5.2014 16:34 - Andrea

Tak jako kluci maji zbytecne obavy, ze maji maly penis, myslim, ze hodne zen ma zbytecne obavy ohledne svych prsu. Je mne jasne, ze nekterym muzum jsou moje dvojky prilis male, ale to je uplne jedno, hlavne ze vyhovuji memu klukovi a ze hodne dalsim muzum se jasne libi.

reagovat 26.5.2014 17:36 - Andrejko

dvojky jsou akorát.

reagovat 21.6.2018 14:39 - Anita

TOP 5 prasku na zvetseni prosu zde v recenzi -- !! -- https://www.erekce.cz/tablety-na-zvetseni-prsou/

reagovat 24.6.2018 20:10 - Dvojky

dvojky jsou akorát.

z nouze ctnost - jinymi slovy, lepsi dvojky nez nic :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *