Jak manipulovat s lidmi?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2009 14:07 - Hi

Nějaké názory, rady?

reagovat 18.2.2009 16:39 -

umění člověka manipulovat s lidmi,je člověku dáno již od narozní temperamentem,charisma pokud se tento talent doplní zkušenostmi,praxí tak pak tento člověk je velmi úspěšný,samozdřejmě pokud tuto vlastnost využije v prospěch.znám pár lidí,kteří mají tuto vlastnost jsou ve vysokém postavení a dokážou díky manipulaci velmi dobře zúročit jak v prospěch nadřízených, tak ve prospěch podřízených,šťastný ten kdo tuto vlastnost má!

reagovat 18.2.2009 16:57 - Radek

nebo se zkus naučit sugesci...je o tom spousta článků na internetu...

reagovat 18.2.2009 18:55 - Sugar

nesnáším, když se mnou kdokoli manipuluje - zažila jsem to v práci i v rodině a v současné době na sobě hodně pracuju, abych zmanipulovatelná nebyla. Ti, kdo se mnou chtěli manipulovat, včetně mého nadřízeného tak činili s pomocí lži a přetvářky a já jsem věřila a neprokoukla - tedy až později - už jsem velmi, velmi opatrná - lháře nesnáším a od manipulátorů dál - obcházím je obloukem - možná je umění manipulovat s lidmi pro ty, kteří tu vlastnost mají přínosem, jak píšete, pro manipulované však většinou ne a dokonce může ublížit. Ale dost mně manipulátoři naučili - díky nim si vybírám s kým budu jednat a komu se vyhnu a je mi tak líp...

reagovat 18.2.2009 21:55 - lenka

zavidim tem,kteri umi manipulovat s lidmi a taky tem,kteri se zmanipulovat nenechaji...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2012 13:25 - Kalimero

Myslíte, že je výhoda...

Já,já, já to chci.Já to chci umět.

reagovat 7.2.2012 13:55 - politici

Krásně manilpulují s lidmi naši politici nemzslíte?!
a mz se tak pěkně nechali ymanipulovat a necháváme na dále

reagovat 9.2.2012 01:48 - nemo

Myslíte, že je výhoda...

Doufám, že takhle trpí i naši politici.

reagovat 9.2.2012 02:42 - Borec

Myslíte, že je výhoda...

Můžu ti říct, že jsi sice svině (a to do takový míry, do jaký s lidma manipuluješ), ale ten fakt, že je ti to protivný, tě ještě může zachránit.

Upřímně takový lidi nenávidím. Ne snad, že bych tě musel nutně nenávidět, kdybych tě poznal, ale nenáviděl bych toho člověka v tobě, kterej manipuluje s jinýma. Zároveň věřím, že máš v sobě ještě nějakou lepší osobnost, která je schopná ji zastínit :)

Ano, manipulování je velmi pohodlný, pokud člověku jde jen o dosažení svého cíle. V tom směru se asi slušně vyplácí. Prostě tu a tam nepatrně zalhat, tu a tam se zatvářit tak, aby to vypadalo, že si myslím něco, co pošťouchne někoho k činu, který potřebuji... Tu a tam naznačit něco, co vyvolá dojem, kterej potřebuju, ale nikdy jsem to přece výslovně neřekl! A přitom lež i přetvářka je klam a podvod. Zrada lidský důvěry. Hrajete si s lidma šachy. Důležitý pro vás není, co si myslí, důležitý je, na který políčko táhnou. Sami.

Je to pohodlný, a stejně to má svý nevýhody. Lidi si na vás začnou dávat pozor. Ti, kteří jsou chytřejší než vy, vám přestanou věřit úplně, protože vás odhalí. Manipulátor nemá na světě bratra.
Přitom je dost těžký dělit si lidi na ty, který si manipulaci zaslouží, a na ty, který ne. Začne se vám to míchat dohromady.

Jestli tě to bolí, Anno, je čas s tím přestat. Prostě to utnout. Uvidíš, jakej je to očistnej proces. Najednou začneš mít ze světa a ze sebe opravdovou radost.

reagovat 9.2.2012 09:29 - Ilona

Myslíte, že je výhoda...

Aničko , před dvěma dny jsi napsala moc hezký příspěvek. Myslím si, že je úžasné, kdy si člověk začne své nedostatky uvědomovat. Abych pravdu řekla, nemyslela jsem si, že je to až v takovém rozsahu možné.
Myslím si, připuštění si vlastních chyb, je ten nejlepší předpoklad jak se jich zbavit. Kvůli tomu,aby člověk byl sám se sebou spokojený a mohl se hrdě podívat do zrcadla.
Vždyť co je víc než pociťovat přiměřenou míru hrdosti a jakési vnitřní uspokojení se svým jednáním ?
Osobně si myslím, že tento pocit přispívá k pocitu vlastní důstojnosti a uvědomění si vlastní hodnoty.

Piš prosím tě dál, velmi mne zajímá, kam se budeš dál ubírat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *