Jak jsete prožívaly porod dcery nebo snachy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2007 17:06 - Lucka

Milé babbičky a bědové chci otevřít nové téma jak prožíváme příchod vnoučete na svět.My máme 3 dcery a 2 už mají děti jedna 2 a druhá 1 . Takže po prvé jsme se dověděli , že dcera má problém byla v 7 měsíci , že jí to zkusí udržet druhý den jsme jeli za ní a ejhle vnuk byl již na světě byl malinký vážil 1 600 g ale ted je z něj kluk jako buk no a za necelé 3 roky rodila druhá dcera tady to bylo trochu jné , ale obavy byly ta zas porodila velice rychle za asistence tatínka a za pár měsícu rodila zas první dcera , již to měla plánovaný porod i tak jsme byli na trní , ale máme radost ze všech tří vnoučat . Teď je moje švagrová čerstvou babičkou její snacha ted porodila krásného chlapečka a švagrová to prožívala ještě intenzivněji jako já to sem si myslela , ale řekla z jeího pohledu , že jsem nebyla lepší. Na závěr nikdy se neudržím a pláču štěstím .Těším se na vaše dojmy podělte se s náma .

reagovat 31.8.2007 12:12 -

Nijak. Když dcera rodila, měla jsem svých starostí dost sama se sebou, neboť jsem byla druhý den po operaci na pooperačním pokoji. Když nemáš starosti, tak to prožíváš.

reagovat 31.8.2007 12:32 -

Jste se dozvěděli, že dcera je těhotná když byla v 7 měsíci? Nějak se v tom tvém zmateném dopise nedokážu zorientovat. Ale pokud ano, taky to o něčem trošku svědčí. Jestli ti to třeba nechtěli sdělit dřív, že jsi malinko hysterka

reagovat 31.8.2007 13:29 - Věra

Asi jsem se špatrně vyjádřila samozřejmě , že nám dcery daly vědět když měly prukazky já své obavy jim nezdělovala ony vždy jen řekly kolik to váží nebo přinesly ukázat potomla v trojrozměrné nahrávce na CD. Chápu když je někdo po operaci má co dělat sám se sebou , ale potěší to , že jsme babi a děda že

reagovat 27.4.2009 22:28 - Aja

porod dcery jsem prožívala , jako bych rodila sama . dnes je možnost být i u porodu , to jsem nebyla měla tam muže . Od rána , co jí porod začal , jsem byla s ní v duchu . Byla jsem do odpolednch hodin moc napjatá . najednou vše ze mne spadlo . šlajsem si chvilku lehnout a v tom mobil mami jsi babičkou máš vnoučka .byla jsem nesmírně štastná BÁBÁ.Hned jsem se se všemi ve svém okolí s radostnou zprávou podělila.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2009 23:48 -

Myslim si, ze NORMALNI matka, ktera svou dceru miluje, ji nechce videt rodit/trpet, ale kdyz uz u toho porodu je, potom verim, ze to proziva tak, jakoby rodila ona sama, tak jak napsala Aja. Prispevek - "Nijak. Kdyz dcera rodila, mela jsem svych starosti dost......bla bla bla" - to je HNUS!!!

reagovat 28.4.2009 00:05 -

sorry -, ale koho zajima tva operace? O te tu neni rec! Diskutuje se tu o pocitech ohledne porodu tve dcery! Jak muzes napsat:"NIJAK?"

reagovat 28.4.2009 06:31 -

Zatím jsem žádnou snachu neporodila.

reagovat 28.4.2009 23:34 -

vtipné

reagovat 17.6.2009 23:22 -

čau holky , porodila jsem i holku i syna .syn se narodil mrtvý museli ho rozdýchávat tohle opravdu není jednoduché po porodě jsem byla na těžké operaci, cítila jsem, že musím bojovat, já ho chci vidět dospívat.i přes tohle všechno chci jít dál.vím proč chci bojovat (kolega od manžela má 10 let. dceru. manželka mu při porodu zemřela,není to jednoduché nemůže si najít ženu.chci mu pomoct,ale kddyž někam jdeme dělá, že se ho to netýká.je to už více než 10 let.prosím (VAŠEK) děkuji .(autor)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *