Jak jsem se vyléčil sám bez lékařské pomoci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2008 15:56 - Věra

Ahojky chtěla bych otevřit tuto diskuzi jelikož začne každý člověk uvažovat jestli jit s tím či oným k lékaři takže jak jste vyřešili své různé neduhy .
Já jsem se zbavila bradavic rozvařenou cibulí s medem přikládala jsem tuto směs na bradavice tak dlouho až zmizely.
Rýmu léčím urologickým čajem piju ho asi 2 dny a pak mám klid od rýmy.
A co vy jaké nemoci a čím jste je vyléčili?

reagovat 6.1.2008 18:41 - Iva

já hodně používám aromaterapii,na všechno možné

reagovat 7.1.2008 00:36 - Granvin

Zvlášť, když se teď doktor platí. A cigoši to budou mít zas zadarmo... Grrr.Mě na bradavice pomohla dobrá nálada a domluva.

Plísně švédskýma kapkama a obkladama z vývaru šalvěje, řepíku, heřmánku a pak ještě možná něčeho jiného, co mi přišlo pod ruku (to už si nepamatuju) a když se s tím nechci patlat, tak si koupim clotrimazol.

reagovat 17.2.2008 16:58 - kačka

ahojky,

tak já jsem začala své problémy řešit taky sama. Doktoři mě zbavovali akné asi 5 let a nezúspěšně. Já jsemto vzala do svých ruk. Je to asi půl roku a akné už mám jen minimálně. Mám pocit, že když můžou doktoři typovat co na nás zapůsobí, tak to samé můžeme i my :-)Tak jsem začala zabrušovat do přírodních doplňků stravy a perfektní, nedám na ně dopustit. Dokonce jsem i zchudla 8 kilo za 3 měsíce, zbavila se zácpy, kamarádce jsem pomohlo na atopický exém dědovi ustálila krevní tlak a cukr. Fakt skvělý. jestli chcete tak napište na chalupovakatka"seznam.cz

reagovat 17.2.2008 17:41 - Nelly

Prosím pokud někdo víte, jak se zbavit bakterií v pochvě a výtoků,jakoukoliv babskou radu, napište. Už jsem zkusila vše a věřte, je to zoufalství. Díky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2016 11:14 - spíše magor

To, co jsem popsal před 3...

než zdravý důchodce.
"Když pak uvidíte jaká špinavá břečka ze střev odchází, pochopíte, že ten humus je příčinou téměř všech nemocí.."

To co ty nazýváš špinavou břečkou je holt stlice, která takto vypadá u všech.
Nebo máš představu, že bys měl vyprazdňovat nějakou bílou, vonící hmotu?

reagovat 14.11.2016 12:20 - já se léčím

chikungem.Ale nejde to hned.Musíte mít nějakou praxi.

reagovat 14.11.2016 16:01 - důchodce

Až asi po týdnu vychází ta černá břečka, předtím to je ta stolice, jak píšeš.Když jsou střeva vyčištěna od běžných výkalů, dochází na očištění ostatních částí těla.Při této fázi dochází k výraznému zlepšení zdravotního stavu.Jde dolů vysoký tlak, snižuje se cholesterol, zlepšují se jaterní testy , vyplavením kyseliny močové a vodního kamene se výrazně zlepšují klouby, mizí jejich bolestivost, také se snižuje cukr.Tímto způsobem lze odstranit pískání v uších.Výrazně se zlepšuje krev, zvláště u leukémie.Jak jsem uváděl u sebe také astma, při něm to zabírá velice dobře.Mluvil jsem o tom s naším odborníkem prof. Mudr.Špičákem a ten mi na to řekl, stálo by zato se nad tím zamyslet.Já bych ještě dodal vyzkoušet to.Vše co jsem uvedl jsou mé osobní zkušenosti nebo lidí kolem mne.Jak mi několik doktorů řeklo, o tom se na medicíně neučí.

reagovat 14.11.2016 16:52 - Mike

V Anglii se to na medicíně učí. Měli jsme tři semestry alternativní medicíny, s hodně širokými okruhy témat, od biorezonančních metod přes homeopatii až po střevní výplachy.

reagovat 14.11.2016 18:53 - tohle stačí

Až asi po týdnu vychází...

"Výrazně se zlepšuje krev, zvláště u leukémie."

Obrázek, ať si udělá každý sám.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *