Jak jsem si vyléčil ekzém - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.1.2007 11:04 - Anna

Ahoj Tomáši,

Vaše babička začala zevně léčit příčinu, což je dobře, měl byste však začít léčit příčiny vnitřně, začít s detoxikací. doporučuji Vám publikaci Zázračná detoxikace Roberta S. Morse.

Můžete mi chcete-li napsat: hyzovaa"seznam.cz.

Hezký den :-).

reagovat 23.1.2007 22:34 - Sexy-wings

Přesně tento problém mám i já. Od malička trpím atopickým ekzémem,ale různými mastičkami se uskromnil jen na pár míst na těle. Na konci léta se mi však objevilo toho ložisko u prstů na noze. Jak zespoda tak zhora. Mokvá to a během chvilky si to roškrábu. Dříve mi pomáhalo to napatlat "fialkou" (taková ta fialová voda z lékárny v malé lahvičce) a pak promazávat kosmetickou vazelínou. Teď už nepomáhá nic.

Proto děkuju za tip. Vyzkouším a napíšu jak jsem dopadla:) Sexy-wings

reagovat 25.1.2007 22:29 - Tomáš

To Anna - Pročišťování a léčení zevnitř je určitě důležité, avšak trvá velmi dlouho a nejdéle právě projevy na kůži. Pokud musí člověk společensky fungovat, tak mu nemůže hnít ruka - a proto plno lidí sáhne po kortikoidech. Těch jsem se však chtěl vyvarovat, protože z dlouhodobého hlediska kůži ještě více poškozují a proto mi přišel tento recept tak vhod, když zabral. JInak samozřejmě beru přípravky na střeva, játra, ledviny...

reagovat 28.1.2007 15:28 - Dáša

Měla jsem stejný problém jako Tomáš. Léčba lékařky zabíralka krátkodobě. Pak přinesla dcera ze školky vši a já byla nucena umýt jí hlavu Orthosasnem - pěnovým šamponem. Zahubil nejen vši, ale i ekzém. Na běžné oš

reagovat 7.3.2007 09:14 - Tomáš T.

Ahoj Tomáši, myslim že to není na škodu.

Měl jsem ekzém rozlezlej po celým tělě. Doktor ze Svitav mi řekl, že se mám oplachovat vodou s citronem a solí - citron je fajn dezinfekce. A olej dobře promaže a brambora vsákne nedobrotu :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2017 12:50 - Radovan

Já jsem objevil mastičku Neophytiol, která mě ted ekzému uplně zbavila. Tak snad se nebude objevovat. Manželka máčí často ruce, tak se jí sem tam objeví taky ekzém, tak jí to dám taky vyzkoušet.

reagovat 13.2.2018 19:41 - Vladimír

Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie, způsobující zánětlivé poškození střev a následné autoimunitní reakce našeho těla, projevující se navenek různými příznaky včetně nepříjemných ekzémů. Stav naší pokožky tak věrně odráží stav našeho střeva. Používám přístroje a testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám ekzém vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

reagovat 15.2.2018 13:09 - Damoša

Ahoj Tomáši,

Vaše...

máte někto zkušenosti s krémem Zitenax?

reagovat 15.2.2018 14:52 - á

Bez vyřešení základní...

Prokeš zase shání dušičky, co by vyklopili penízky :))

reagovat 17.9.2018 21:18 - Majka

Syn měl atopický ekzém od...

Jani který léčitel prosím pomohl synovi?Mohla bych poprosit o kontakt.Moc děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *