Jak cítí ženy ejakuaci v pochvě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2002 13:15 - Hanka

Ahojte, zajímalo by mě, jak to je.V erotických časopisech čtu při výpovědích profesionálek, jak je to úžasný cítit vnikání semene do pochvy.A já to necítím, jasně že to jinak poznám,ale v pochvě ten výron necítím.Jsem divná já? Jak to je u jiných žen, to by mě fakt zajímalo.

reagovat 11.2.2002 11:28 - Pavlik

Nesmíš taky věřit všemu, co čteš :)) Ono teda bude taky záležet na tom, jak moc a silně mu bude vystřikovat, ale jinak je to spíš představa...

reagovat 23.2.2002 14:18 - Hanka

Díky za odpověď alespoň Pavlíkovi.Nechce se mi věřit, že mi vůbec žádná žena nepomůže uspokojit moji zvědavost, nebo zvídavost.No tak, holky, jak to je, jsem výjimka nebo ne?

reagovat 27.2.2002 07:38 - Marča

ahoj Hani jediné co cítím je pulzování penisu, ale že bych cítila ten výstřik se teda říct nedá. A myslím si že pornoherečky se spíš jenom vytahujou, že jsou lepší než my "obyčejné ženy".

reagovat 28.2.2002 09:05 - Janek

Ahoj Hani, já souhlasím s Marčou. Taky nic necítím a taky jsem si zpočátku myslela, že to je špatně. Ale po deseti letech relativně intenzivního sexuálního života jsem přesvědčená o tom, že to je naprosto normální a "zaplavení příbojem teplého semene" je hovadina. Logicky už jenom proto, že nemůže být teplejší, než pochva, takže tu teplotu vnímat nemůžeš. Jestlis někdy absolvovala orální sex a nechala si to stříkat do pusy, musí Ti být jasný, že ten tlak není zas tak obrovskej. Tak se tím netrap. Ale uznávám, že zážitek by to byl určitě rajcovní, kdyby to tak fungovalo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.10.2016 16:54 - Laszlo

Je to jako vstup do jiného...

Není nad to,když se ejakuluje v teplé pochvě. prastě slast nebeská.

reagovat 19.5.2017 13:57 - Jitka

Já moc ejakujaci necítím ale mám ráda pořádný střik do mě.
Zásadně kondom nepoužívám, mechci si upřát tu slast šplíchat do mě naplno! Je to boží!!
Je zajímavé že když dojdu od přítele, manžel se mnou má sex tak žíká jak jsem vzrušená jak mažu...neví že je to způsobeno jiným samcem co mě dělal před ním!! Je to paráda.
Milenec má větší penis a větší tlak střiku jak manžel, proto to s ním dělám moc a moc ráda, aniž by o tom věděl můj muž!
Každý má i jinou techniku ejakujace a v tom je ta nádhera.

reagovat 19.5.2017 21:52 - Leoš

Já moc ejakujaci necítím...

Pohádka nebo prasečina.

reagovat 20.5.2017 13:35 - Leoš

Další kurvisko ... Né...

Je to normální....podobné to mám i já se svou ženou....milenec jí pořádně protáhne, vyšplíchá a pak dojde domů a jí také udělám naostro!!
Nám se to velmi líbí, i mě!Vždyť neměj ženu jan pro sebe!!Ňoumo! Já ji rád pújčím!!

reagovat 20.5.2017 15:48 - Bohuna

Ženská výstřiky necítí, maximálně ucítí záškuby penisu a to musí mít chlap silný orgasmus.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *