Jak často na kosmetiku?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.8.2008 13:33 - Tereza

Ahoj,zajímalo by mě,jak často by se mělo chodit na kosmetiku,aby to mělo nějaké výsledky.Asi taky dost záleží na věku a tipu pleti...Ta jak často chodit třeba ve dvaceti,ve třiceti při normálním tipu pleti?Děkuji.

reagovat 13.8.2008 11:55 - Jana

Ahoj Terko a všechny, já chodím pravidelně na kosmetiku 1x měsíčně, a to od 30ti let. Pleť mám normální, smíšenou. Teď už je mi nemálo let, ale nemám vrásku. Super jsou masáže, sama si je těžko uděláš. Masky - všelijaké podle typu pleti, to posoudí dobrá kosmetička. Někdy si je dělám i doma z dostupných produktů. O tom se dost píše. Nechám si i odstranit červené žilky elektrikou. Jinak pocity - super. I si člověk odpočine. Pozor ale kdo a kde a za jaké ceny. Už jsem toho zažila dost.

reagovat 13.8.2008 14:38 - buks

Já taky chodím jednou měsíčně. Ještě mi není třicet, ale říkám si, že když chodím do práce a vydělávám, tak si to zasloužím :o)

Pravda je, že bydlím na vesnici a kosmetička tu pracuje jen dvě odpoledne v týdnu (jindy pracuje v Olomouci) a cena za 80 minut péče (čištění, masáž, maska) je tak poloviční, než jsem zažila u jiných kosmetiček právě v Olomouci. Takže si mi to ani neprodraží...

Dřív jsem chodívala jednou za dva měsíce na doporučení kosmetičky.

reagovat 14.8.2008 09:28 - Makyna

Ahoj holky, já chodím jednou do měsíce. Jsme z malého městečka,lae našla jsem si skvělou kosmetičku, mám citlivou pleť, takže po čištění jsem u nevyhovující kosmetičky byla červená jako rak, až jsem narazial na tu svoji :) Jenže te??d je na mateřské, a tak jsem si řekla, že zkusím jít jinam, řekla jsem si, větší město, větší konkurence, zkušenosti, a houby!!Čištění pleti je u té nové strašně bolestivé :-( (musím chodit, vysadila jsem antikoncepsi a hormony se asi zbláznili, tak jsem jako puberťačka)Asi to zkusím ještě někde jinde, no nevím, nemám ráda změny..JInak na masáži jsem ještě nikdy nebyla, je mi 26, nevím, od kolika let je to vhodné.Snad až najdu další kosmetičku, která mi bude vyhovovat :)

reagovat 14.8.2008 21:46 - Daniela

Nechodíte někdo do Asklepionu v Praze? Zkoukla jsem video na jejich stránkách, pracují s přístrojem Belex. Mně jde hlavně o nějaké šetrné hloubkové čištění a láká mě, že používají různé lasery, mám mastnou a teď po vysazení HA problémovou pleť.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.12.2008 19:00 - Alena

Makyno,jsem z Plzne a taky uz jsem par kosmeticek vyzkousela...vetsinou pouzivaly neco z kosmetiky,co moji plet drazdilo,nebo byly moc agresivni a plet pak vypadala jak po postipani...Pred par mesici jsem pres znamou narazila na kosmeticku ktera je vyborna.Jezdi za klientkami domu,takze se nemusis po vycisteni vlacet odlicena domu tramvaji:). Muzu Ti na ni dat cislo, je to 604144175

reagovat 27.2.2013 20:21 - Milka

Pokud si chcete být jisté která kosmetička má nejlepší hodnocení, mrkněte na portál s hodnocením kosmetiček www.sluzbyprozeny.cz

reagovat 7.4.2017 23:04 - Marika

Ahoj,zajímalo by mě,jak...

Já chodím jednou měsíčně a je to opravdu znát.

reagovat 13.5.2017 16:06 - Eliška

Taky bych chtěla začít chodit na kosmetiku, ale potřebovala bych poradit jeslti jsou nějaká kritéria podle kterých se salón nebo kosmetička vybírá ? Pokud je tu někdo z Mladé Boleslavi, tak budu ráda za nějaké doporučení.

reagovat 13.5.2017 18:07 - Kriterium

Taky bych chtěla začít...

Jsou prachy. Kolik si muzes dovolit zaplatit

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *