Jak byste chtěli žít a kde?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2006 13:52 - anonymous

Následující téma bych rád rozdělil na 3 části:

a)Jak a kde byste chtěli žít pokud byste nebyli omezení ani nemocí, ani nedostatkem peněz ani rodinnými vazbami?
b)Bez ohledu na předchozí, která historická doba a místo se vám zdá jako nejlepší pro život? A proč?
c)Co z toho všeho se vám podařilo si splnit?

A jako první odpovídám.
a)Jezdil bych po Evropě, bydlel bych tu a zas onde po hotelech a penzionech. Navštívil bych kdejaký bordel a nechával se fotit s těmi holkami v posteli na památku
b)USA 1969 - 2001, byla to naivní doba nekonečné svobody a nezávislosti
c)Vlastně nic

reagovat 9.5.2006 01:04 - m

a) Chtel bych zit bud v Karibiku nebo v Indonesii b) Ceskoslovenska Republika v obdobi 1918 - 1938 pak uz ne Tahle doba byla tou nejlepsi co nase konciny pamatuji c) Nic se mi nesplnilo,ale mista z odpovedi A urcite navstivim v pristich 10-20 letech

reagovat 9.5.2006 01:47 - Helena

Na Thaiti!! Ale ziji v CR a jsen z toho dost zhnusena.Chtela bych mit klid a nervat se za penezi,nemit starost co stoji energie,stacily by mne ulovene ryby a klid..Asi jsem cvok

reagovat 9.5.2006 08:12 - Veronika

Tak to jsme asi dva cvoci, protože já bych chtěla žít uplně stejně. Bydlím v Praze, studuji tady a pořád někam spěchám nebo se musím honit za penězi abych vyžila a to mi je 22, představa, že takhle budu žít celý život mě ničí.

reagovat 9.5.2006 08:36 - Eliska

1)No ja bych spis touzila po tom mit praci, ktera mi umozni na Tahiti stravit treba dva mesice. Ono to neni idealni nikde a vsude se clovek musi honit za obzivou.Snad mozna v zemich jako je Bahrain, tam nevi co s penezma,tak by mel clovek klid:-))Jinak me lakaji zeme, kde je krasna priroda, takze bych chtela bydlet v CR, ale mit moznost vycestovat klidne na delsi dobu.

2)Doba, ve ktere bych chtela zit, je doba nasich prababicek:-)

3)No ja doufam, ze se rada veci splni:-) protoze se mi uz podarilo odivat do nekterych zemi:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2011 06:36 - Ještě Soňa

Prijde mi, ze muzete zit...

Souhlasím s Honzou, jen chci ještě přidat to je jistojisté. Dobře umět jazyk, jinak jsou začátky ještě mnohem drastičtější. (Ale to vlastně také patří ke vzdělání, takže pravda, pravda, Honzo).

reagovat 20.5.2014 03:42 - Gondoliér

Mě by stačilo zdraví jak tělesné schránky a jejích útrob, tak i "nehmatatelného vnitřku" a klidně bych se pak mohl probudit druhý den na pláži, celý od písku, v otrhanejch hadrech, není ideálnějšího probuzení:))

reagovat 18.4.2017 21:28 - Nuomi Mado

Jsem producent a chci přes svojí Youtuberku ukázat všem co ještě nedospěli v ČR, něco, co by chtěli vidět, nebo prožít, ale ještě na to nemají věk. Třeba uděláme reportáž se sládkem pivovaru, jak se pije pivo, nebo jak to chodí v noci v baru, nebo se podívá za Váňou a jeho koníčky do Chuchle a tak.Co byste chtěli vidět?

reagovat 19.4.2017 20:29 - žvatlale

Jsem producent a chci přes...

,,producente" jak se pije pivo ti sládek nemusi ukazovat, ten pivo vaří, jistě i pije pivo, ale pít ho umím zrovna jako sládek, možná že i lépe( znám tři sládky), no a Váńa v Chuchli nejezdí, a své koníčky má úplně jinde na své farmě.

reagovat 23.4.2017 14:13 - co je to za debila, co tuhle diskuzi založil??

IQ tykve a postoje z hnoje!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *