Jak se bránit vysávání energie?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2006 21:39 - Ema

Taky se vám stalo,že vám někdo úplně odčerpal energii nebo zdraví?Prý to dělají neuvědoměle hlavně staří lidé.Mě se třeba stává a je to k neuvěření,že když se setkám s jednou starou nemocnou příbuznou,její nemoci přejdou na mne a ona je za krátký čas zdravá.Už jsem takhle od ní "převzala" naprosto nepochopitelně spoustu trápení.Příklad:ona dostane po koupání v bazénu zánět močáku,přijde k nám,já jsem úplně zdravá.Druhý den je zdravá ona a ten zánět mám já.Já vím,zní to neuvěřitelně,ale je to tak.Má někdo podobné zkušenosti?A hlavně,ví někdo,jak se bránit?

reagovat 28.8.2006 10:50 - Čech

Někdy se jim taky říká energetičtí upíři a už jsem tu o nich někde něco četl,existuje to.Jedna má známá je léčitelka a má zkušenosti s důchodci,kteří prý ubírají energii.Až ji potkám,vyptám se na to podrobně a pak sem dám zprávu.

reagovat 28.8.2006 15:26 - Gábina

Ano, taky mám zkušenosti s jednou takovou starší paní. Pár minut hovoru s ní mě stojí veškerou energii a sotva se doplazím domů...

reagovat 28.8.2006 17:28 - Darina

Já mám tytéž zkušenosti s jednou mou starší příbuznou,je zajímavé,že energii odebírají zejména starší lidé i když je to celkem pochopitelné - potřebují tu energii víc,než mladí.Slyšela jsem,že je dobré představovat si,při rozhovoru s nimi,že je mezi námi skleňená stěna,nebo si máme proplést ruce - jako kdybyste se modlili.Nevím,jak kdo, na mě to zas tak moc nezabírá.Při kontaktu s mou příbuznou mě začnou bolet oči,zčervenají mi a je mi špatně od žalůdku,mrzí mě to, mám ji moc ráda a máme jinak krásný vztah.Nic jsem ji o tom nikdy neřekla.

reagovat 28.8.2006 19:21 -

Mě takhle odebírá energii jedna osoba,kterou nesnáším.Odebírá zdraví a energii a řekla bych i štěstí.Je stará,dokonce hodně stará,ale neuvěřitelně zdravá a plná energie.Tím,že nemá žádné starosti se zdravím nebo únavou,má spoustu sil dělat ostatním zlo - pomlouvá,intrikuje,štve lidi proti sobě,je fakt hodně zlá.Jak se bránit?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2014 15:58 - Petr

Ionizátor se zvlhčovačem vzduchu mně instalovali v práci, když jsem výbojem statické elektřiny zničil 3 počítače. Teď už to tolik nejiskří, ale že bych se cítil líp, to říct nemůžu. Faktem je, je jsou nižší materiální škody.

reagovat 20.7.2015 10:41 - miska

jojo ja jsem mela takoveho pritele jednou a byla jsem zavisla na energetickych tycinkach, abych se necitila porad tak vystavena.. nakonec to neklaplo ale ted si davam na takove lidi bacha

reagovat 20.7.2015 10:52 - Ivan

Jde o to,co vás vysává... Pokud to je nějaké místo, činnost, nebo člověk. Chce to zjistit,a pak jít dál.v každém případě doporučuji se pokusit pokud to jde všem těmto velicinam se vyhnout. Pak zvyšovat vlastní energii. Taichi, chikung, jóga.

reagovat 20.7.2015 11:30 - Jirka

Energetickych upiru (i upirek) je vice typu,napr.jsou umysli/neumyslni atd.
Zajimavy clanek na toto tema je k precteni na
spektrumzdravi.cz/neni-ve-vasi-blizkosti-energeticky-upir
Jednu takovou upirici jsem poznal a pote,co jsem si tenhle clanek precetl muzu uznat,ze to,co se v nem pise,je vystizne a pravdive.
(ted' mne napadlo - pouzitim zkratky tohoto terminu dostanete nazev nejvetsiho Energetickeho Upira: *EU*... :-D )

reagovat 7.2.2016 23:40 - Zajímavý článek

http://www.carovnezrcadlo.cz/magicky-utok-ochrana

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *