Jak na angličtinu?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.8.2005 11:20 - Iva

Poraďte, jak se co nejlépe a nejrychleji naučit anglicky. Jsem věčná začátečnice. Teď je nabízeno hodně metod k naučení jazyka, nevím, jestli to mám vyzkoušet. Je to i finančně náročnější. Nebo klasický kurz?

reagovat 4.8.2005 12:30 - maja

Mozna by pro Tebe byla vhodna individualni vyuka. Ucitel k Tobe prichazi domu. Vic se stydis, kdyz se nenaucis... :-) Cena zavisi na meste, kde bydlis.

reagovat 2.11.2005 18:20 - Gabriela

Chronickejch začátečníků je tu víc...

reagovat 2.11.2005 18:31 - Vera

Já se naopak domnívám, že je lepší učit se v malém kolektivu, člověk se naučí víc, protože se při tom učí i pasivně - tím, že poslouchá druhé. A hlavní je naučit se základní gram. systematicky po souborech, nejlepší dle staré dobré knihy pro jazykovky. Mám doma metrák novodobých knih, když ale něco potřebuji najít, tak se v tom nedá orientovat, je to chaotické, a vždy se vracím ke zmíněným základům.

reagovat 3.11.2005 08:44 - kapka

podle me nejvic musis mit lepsi motivaci nez jen "mela bych". Kurz v mensi skupine, individual, zalezi, na co clovek ma cas a finance, ale kazdopadne bych do toho sla jen s ucitelem, na kteryho mam dobry tip treba od kamosky nebo od nekoho, stejne tak ucebnice. Dnes existujou miliony jazykovek a ucitelu, ale kvalita se hodne lisi.

kurz zkus spojit se ctenim internetu v anglictine, co ty na to? taky je dobry radio( pres internet treba deutsche welle vysila i anglicky, bbc jiste taky) Radio zezacatku klidne jen pasivne jako kulisu, usi si taky musi zvykat a bude se ti lip cvicit vysovnost

hodne stesti

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2012 21:36 - Ivona

Nikdy v životě - ač je to...

Zdravím, to s tím debilem, to přeháníte, není nutno se pranýřovat, angličtina je živý jev. Je potřeba se ji učit spíše citově, aby jste uplně všemu rozuměla. Ale základy jsou samozřejmě důležité, a to hlavně slovní zásoba, gramatika už tak těžká není, spíš si prostě uvědomit co vlastně chci sdělit a v jakém čase. Automaticky to nejde nikdy, nikdo není chodící slovník.
Mějte se a nevzdávejte to

reagovat 6.6.2014 14:06 - Olga

Já se naopak domnívám, že...

Dobrý den, já mám právě ten problém, že se ve skupině nenaučím nic, stydím se mluvit a nemluvím. Jsem přesně ten případ, který potřebuje individuální péči. Jinam má dcerka chodila do jazykových kurzů http://www.parakalo.cz/jazykove-kurzy-anglictiny/, můžu doporučit. Chodila tam ráda, moc se jí kurzy líbily a prý ji to hodně pomohlo.

reagovat 6.6.2014 17:23 - hm

Dobrý den, já mám právě...

Aha, můžeš doučit? Děláš si reklamu, co?

reagovat 2.3.2016 10:04 - Jarek

Ahoj v létě plánuji s přítelkyní dovolenou a brigády po VB, zvažuji ještě návštěvy jazykovek před touto cestou. Dostal jsem dobré reference na tuto školu www.elvis.cz máte někdo zkušenosti?

reagovat 2.3.2016 11:52 - eman

Ahoj v létě plánuji s...

každému sedne jiná škola, zde to je asi klasický styl výuky, což je asi jistější než nějaké superlearningy a různé moderní styly, kde efekt je často nula, teda krom utracených peněz. Jinak je možné se trochu učit i sám, anglicky si číst a poslouchat třeba zprávy na BBC.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *