Jack Russell Terier

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2007 17:11 - Nikol

Mam 8 tydeni stenatko a nevim si s nim rady...Je dost aktivni,kouse vsechno neposloucha,na pokrik FUJ nereaguje..Ale hlavne v noci se vubec nevyspim,protoze smejdi po pokoji,knuci jdu s nim ven v domeni,ze chce vyvencit a nic,prijdem a udela louzicku..jak na ni?

reagovat 21.5.2007 23:57 - Kory

No, tys tomu dala!To sis dopředu nic o štěněti ani nepřečetla, nepřipravila se na to?Jdi na http://www.cz-pes.cz/diskuse/index.php , tam se na všechni vyptej.Tvoje štěně je ještě malé, ale kup si knihu o psech a dej mu výchovu, jinak se z něj zblázníš.'

reagovat 22.5.2007 09:03 - Nicky

Jack Russell je teriér a to jsou blázni! Připrav se na to, že si klidu moc neužiješ. Měla jsem velšteriéra a jít s ním na procházku byl očistec.Lítal jak magor, štěkal na lidi a klidně si na nás dovolil vycenit zuby. Dneska už vím, že jsme s výběrem rasy udělali chybu a nebyli jsme připraveni zvládnout takhle dominantního psa. Na druhou stranu samozřejmě správná výchova všechny negativní jevy může eliminivat. Každopádně přeju hodně štěstí a hodně pevné nervy:-))) P.S.: cvičák nám moc pomohl'

reagovat 22.5.2007 17:24 - Nikol

No budu se snazit neco nastudovat a nejak si s ni poradit..je fakt,ze to je jeste stenatko tak s ni zatim asi moc nenadelam..

reagovat 23.5.2007 09:57 - Nikol

Jo a jeste by me zajimalo v kolika tydnech je dobre zacit cvicit pejska?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2015 13:04 - Bára

Ahojky,

máme JRT,kterému je 16měsíců a včera jsme si přivezli druhého, oba jsou chlapečci :o) s prvním jsme neměli žádné problémy, přišel do domácnosti, kde už byl ovčák - fena a oříšek - pes. Máme zahradu, takžecelý den lítá na zahradě, večer potom dáme hru smíčkem a pak spinká jak zabitý :) dáváme muhodně lásky a on to ocení, je tedy pravda, že pokud prostě nechce, tak nechce..ale to se nám naštěstí stává málokdy. Můj dotaz ovšem zní zda má někdo zkušenosti s tím mít doma dva JRT, jak se chovat, aby ten starší neměl pocit, že musí žárlit :) zatím se k němu chová hezky, malinko ho pošťuchuje, ale opravdu jen přiměřeně. Vypadá to jakoby ho chtěl vyprovokovat ke hře :) Co vy na to? Máte někdo zkušenost? Ráda se nechám poučit :) Děkuji

reagovat 2.11.2015 12:07 - Reny

Pořídili jsme si fenu JRT, v lednu jí budou tři roky. Od štěněte ji sami cvičíme, takže je to úplně klidný pejsek. Povely se naučila rychle. Nehrozí, že by to byl neúnavný pes. Když budete celý den ležet v posteli, bude s vámi. Samozřejmě, že svého pána poslechne na slovo, u paničky už je to horší. Nikdy se nestalo, že by doma něco rozkousala apod. Dlouhé procházky jí unaví, takže se pak sama sebere a jde si lehnout. Z her má nejraději, jak už jste se určitě dočetli, aportování míčku. Je to super pes, když ho "tvrdě" vychováte, vyplatí se vám to a budete spokojeni.:)

reagovat 9.11.2015 17:19 - Lili

Jo a jeste by me zajimalo v...

Co nejdříve, nejlíp už teď :-)

reagovat 29.4.2016 10:48 - Radim

No, tys tomu dala!To sis...

Ahoj, tak to si myslim, že nemusí, ony ty knížky o psech toho moc nedají... na netu toho je víc a vždycky najdes co přesně hlédáš... on ten výcvik psů se plemene od plemene zas tolik neliší, tady je třeba něco o jackovi právě. - http://psiusmev.cz/media/jack-russell-terier-vycvik-a-vychova A celkově... chce to hlavně dostatek motivace :-)

reagovat 30.11.2016 12:46 - Naďa

Dobrý den,máme roční fenku russla a už nevim co s ní je hodná docela i vycvičená,ale demoluje nám byt...každý den je od rána na zahradě ještě s naším druhým psem jorkšírkem,odpoledne jdeme na 2h. ven kde se oboum věnuju ale jakmile jde na noc domů do rána zdemoluje vše...boty,odpadky,kouše dveře,koberec,kytky,počůrá si pelíšek...prostě vše co najde zničí. Už nevím jak na ní,nevíte někdo jak tomu zabránit?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *