Islám - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.11.2006 22:34 -

TO CO SE TADY PISE JE PRAVDA JE TO NAPSANE V KORANU ALE JINDE TO NEPISOU PODLE PRAVDY NAPR. ZE PROROK MOHAMED JE LUPIC A NASILNIKA ALLAH ZE SI Z LIDI PRY DELA OTROKY

reagovat 29.11.2006 11:19 - j.

Souhlasim. Vzhledem k tomu ze ziji v Londyne se s muslimy setkavam denne - hlavne v praci, a to byl take duvod proc jsem se zacala alespon trochu zajimat o jejich historii. Muzu rict, ze spousta informaci na internetu je zkreslena. Mnoho lidi v Evrope trpi predsudky, protoze jsou ovlivneny filmy a zkreslujicimi medii vubec a hlavne to neznaji, takze maji mozna trochu strach. Tento clanek je oproti jinym naprosto bez osobniho nazoru a emoci a je postaveny na faktech. Jen skoda ze neni delsi. Mohu za sebe rict, ze muslimove jsou uplne normalni lide - stejni jako my.

reagovat 29.11.2006 13:32 - Jana

Mam manzela muslima, o nabozenstvi se moc nebavime, on vi, ze ja v nic neverim a nevadi mu to a on je uplne normalni!Mam kamaradku, kterou jeji pritel (Cech) neustale schazuje, vylozene mu posluhuje a on s ni vubec nejedna pekne, takze ja si nemuzu vubec stezovat. Neni to o nabozenstvi, je to o lidech!

reagovat 2.12.2006 15:47 - islam

http://www.islamweb.cz/objevte_islam/indexp.htm

reagovat 25.12.2006 12:45 - Radka

Neporadíte mi někdo, co znamená mazdžida, mirha a maválí?děkuju

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.7.2018 21:43 - prosťáček

zřejmě jim má islám či spíše "muslimstvo nespokojené, 'revoluční' "(v Evropě nespokojené.. chtějící stále víc a víc.., frustrovaní..) k něčemu posloužit.. prostě je to jejich (nebo lépe: "má být") NÁSTROJ.

"Těžko se 'zlobit na kladivo', že nás 'právě vzalo po palici' ". Jenže tohle "vovčani" prostě NEPROKOUKNOU ..
A tak budou "marně bušit do kladiva" ... , případně "do jiného zástupného (a klamného..) cíle". :-)

reagovat 5.7.2018 21:57 - sdfg

Dokud budou turisti nechávat u obchodníků v ČR peníze tak bude jedno,jestli se stará o manželku a její ovdovělou sestru a jejich dvě děti a druhou mladou manželku.Musí někde tady bydlet a kupovat potřeby k životu.Takže do té doby OK.

reagovat 5.7.2018 21:59 - sdfg

Jen Blázen chčije proti větru,muslimů je toliko co mezi námi pravých mužů ovšem vynásobeno tisícem.

reagovat 5.7.2018 22:01 - sdfg

A vaše teoreticky výmysli o islámu si můžu s nimi tentononc,jak žijí v Evropě,tak se přizpůsobí a chtějí být elity i v médiích,byznisu a nějak vypadat,žít moderně,ne všichno jsou ortodoxní a drží jednoduše tradice a jsou muslimové asi jako křesťani zabijí kapra a ozdobí stromeček,tak oni udělají ramadána a přejí se večer a jednou za život jedou do mekky na výlet.
No pose....le te si to tím, že mi jako nemáme žádnou takovou tradici.
Chyba,křesťani mají své poutě a to do composteli a vede tam spousta cest.

reagovat 5.7.2018 22:02 - sdfg

Takže místo zlých keců na muslimi,vyražte po svých do Composteli a ukažte sílu vaší víry a kuráž a odhodlání,tu převahu kterou nad údajnými islámsky věřícími převažujete...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *