Islám - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.11.2006 22:34 -

TO CO SE TADY PISE JE PRAVDA JE TO NAPSANE V KORANU ALE JINDE TO NEPISOU PODLE PRAVDY NAPR. ZE PROROK MOHAMED JE LUPIC A NASILNIKA ALLAH ZE SI Z LIDI PRY DELA OTROKY

reagovat 29.11.2006 11:19 - j.

Souhlasim. Vzhledem k tomu ze ziji v Londyne se s muslimy setkavam denne - hlavne v praci, a to byl take duvod proc jsem se zacala alespon trochu zajimat o jejich historii. Muzu rict, ze spousta informaci na internetu je zkreslena. Mnoho lidi v Evrope trpi predsudky, protoze jsou ovlivneny filmy a zkreslujicimi medii vubec a hlavne to neznaji, takze maji mozna trochu strach. Tento clanek je oproti jinym naprosto bez osobniho nazoru a emoci a je postaveny na faktech. Jen skoda ze neni delsi. Mohu za sebe rict, ze muslimove jsou uplne normalni lide - stejni jako my.

reagovat 29.11.2006 13:32 - Jana

Mam manzela muslima, o nabozenstvi se moc nebavime, on vi, ze ja v nic neverim a nevadi mu to a on je uplne normalni!Mam kamaradku, kterou jeji pritel (Cech) neustale schazuje, vylozene mu posluhuje a on s ni vubec nejedna pekne, takze ja si nemuzu vubec stezovat. Neni to o nabozenstvi, je to o lidech!

reagovat 2.12.2006 15:47 - islam

http://www.islamweb.cz/objevte_islam/indexp.htm

reagovat 25.12.2006 12:45 - Radka

Neporadíte mi někdo, co znamená mazdžida, mirha a maválí?děkuju

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2018 23:18 - sdfg

Ovšem nesouhlasím s tím,že Zeman rozdělil společnost,To je jako tvrdit,že zvolením volby někdo rozdělil společnost,volba je o volbě a volbou nemůže nikdo nic rozdělit,rozděluje se jednota a ta je ve smrti nebo v totalitě,Zeman získal protestní hlasy právě rozdělující kampaňí a knížete,dělajíce z jeho voličů jakousi kastovní společnost typu Indie.Ač patrně pravičák využil poněkud mdlého ahistorického nečeského fundamentalistického imperativu kampaně svého rivala Schwarzenberga a zahrál na strunu českého vlastenectví a univerzálním hodnotám české historické zkušenosti k sebestanovujícím se pánům a pocizáčťujícím vrchnosti katolické církve,zakazující z mocnářsko-uzurpačných záminek svobodnou volbu a praktikování jiné konfese a duchovna což je znakem totalitních režimů,útlakům,perzekucím,věčným hledáním zrádců a viníků jediné pravé víry i nepřetržité zajištění moci vládnoucích elit.

TAK TO JSEM TO JIŽ MĚLI,ŠLECHTU A KATOLICKÉ PRELÁTY,TOPKU A DUKU s OKAMUROU,děkume odejděte!

reagovat 2.1.2018 23:23 - sdfg

Ovšem nesouhlasím s...

Mám jisté pochopení pro ty co cinkali klíči a po zklamání s dělby moci jedněm na věčné časy dle majetku TOPKOU a ODSkou z které již vyprchalo porevoluční nadšení začít trochu podnikat a zpychly a zpánovatěli, JDOU S JISTOU VERVOU A SPRAVEDLIVOU SATISFAKCÍ a třebas s tím ,že se kousnou u volby do rtu a pak dají ledovou sprchu přícházejícího dědy mráze,SVŮJ HLAS MILOŠOVI,s tím,že ještě ZARYJE DRÁBKY DO DUKOVA SNOBSKÉHO KLEROFAŠISMU A ZPUPNOSTI VADNOUCÍ HVĚZDY ČESKÉHO FAŠO-KAPITALISMU S MASKOTEM KALOUSKA I. Z BOŽÍ POMOCÍ JIŽ NIKDY MINISTREM FINANCÍ...

reagovat 2.1.2018 23:23 - sdfg

reagovat 2.1.2018 23:23 - sdfg

reagovat 3.1.2018 09:30 - Majestas Carolina

Okamura "zcela...

http://147.231.53.91/src/index.php?s=v&cat=10&bookid=794&page=76

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *