inkontinence?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2004 12:12 - jitka

Dobrý den, je mi 33 a poslední dva měsíce mám docela velký problém, nejdřív jsem se začala nevědomky počůrávat, ne jen tak málo, ale prostě jsem se za poslední dva měsíce počůrala 5x a k tomu jsem se zjistila, že za poslední měsíc jsem už 2x neudržela stolici, ale neměla jsem žádný pocit, prostě to tak přišlo.
Vůbec nevím, co se děje, stydím se jít k doktorovi, nevím, jak mu to mám vysvětlit, že to prostě nevím, že se mi něco takového najednou stalo.
Poradíte mi někdo?

reagovat 14.9.2004 17:19 - dědek

Přesně takto začínala moje matka s nádorem mozku. Okamžitě mazej k doktorovi!!!

reagovat 14.9.2004 18:24 - Jarka

zkus poslat svůj dotaz na online poradnu Mudr. Zemka na adresu info"on-line-doctor.com

reagovat 14.9.2004 18:35 - jitka

ahoj dědku,
ty jsi mne docela polekal, já myslela, že hlavním příznakem nádoru mozku jsou silné bolesti hlavy.
Asi začnu rychle přemýšlet nad tím, co mám tedy udělat,
Děkuji za adresu na doktor online, vzkaz jsem tam poslala.

reagovat 14.9.2004 20:25 - dědek

Nechtěl jsem strašit, ale váhal jsem jestli uvést možnost s mojí matkou nebo co jsem viděl na neurologii, která je mým druhým domovem. A to, že tak začínala naprosto netypicky u jednoho pacienta roztroušená skleróza. Tak mě ten nádor přišel z hlediska šancí na vyléčení jako lepší možnost. Bolesti hlavy těžkého rázu nemusí přítomny i v pokročilém stádiu. Inkontinence totiž není nemoc jako taková, ale je to "pouze" doprovodný příznak různých onemocnění. Nechci do toho kecat doktorům, ale podle tvého popisu je to školní případ urgentní inkontinence. Zvláště je typický příznak, že nemáš potřebu a ani to nevnímáš. To podle mých dosavadních zkušeností svědčí o maléru v centrální nervové soustavě. Takže jsem uvedl možnosti o kterých vím , které jsem viděl a může jít i o něco zcela jiného. Ale na doktora je to zcela určitě.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2017 22:50 - anonym

Na www.dermaestet.cz nabízejí i omlazení genitálu, nemáte s tím někdo zkušenost? :)

reagovat 19.1.2017 10:34 - Sára

Taky jsem po porodu trpěla lehkou inkontinencí, pořád jsem si říkala, že ono se to nějak spraví, když měl syn půl roku chtěla jsem začít chodit cvičit, ale při každém větším poskočení jsem měla problém. K doktorovi jsem se styděla jít, tak jsem zkusila hledat info na netu a začala jsem cvičit.

Opravdu poctivě denně cvičím toto cvičení https://www.dentimedshop.cz/cs/posilovani-panevniho-dna-proti-inkontinenci-a-pro-zvyseni-sexualnich-prozitku.html.

Po 6 týdnech vidím zlepšení a 15 minut denně si určitě každý najde. Samo se to málokdy spraví.

reagovat 20.1.2017 22:56 - anonym

Taky jsem po porodu trpěla...

No ano, samo se to fakt nespraví, děkuji za odkaz!

reagovat 20.1.2017 23:19 - anonym

Ohledně inkontinence bych se nejprve nechala vyšetřit na urologii, gynekologii a určitě nějakou speciální rehabilitační odbornici.

reagovat 21.1.2017 00:26 - Anonym

Ohledně inkontinence bych se...

A proc to hrotite? Vzdyt skoro 50% zen mezi 25-50ti ma urcitou formu inkontinence.Tak to je a muzete cvicit jako zbesile,cpat se praskama,ale stejne je to na nic.Proste mile damy budete si muset nasazovat PLINY!Neni to hezke zjisteni,ale je to skutecnost.Ale mate vyhodu,ze existuji stahovaci kalhotky a ze nosite sukne-to oboji noseni plen dost dobre zamaskuje.Ja to maskuji jinak

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *