infekce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.11.2004 16:07 - Martina

Vážená paní doktorko,

prodělala jsem dva potraty a nyní jsem obdržela genetického vyšetření a nerozumím následujícím výrazům:
toxo: KFR 1:16, CMV: negativní, HSV: IgG 40++, IgM negat.-průkaz pouze anamnestických titrů protilátek proti HSV a toxoplasmoze - po dříve proběhlé infekci. Myslíte si, že to byla jedna z příčin mých potratů?
Děkuji předem za Vaši odpověď

reagovat 29.1.2008 09:27 - Irena

Při potratech je třeba udělat vyšetření hlavně na chlamydie ! To ani lékaři nenavrhují, nebot je neumí léčit.

Při potratech je třeba udělat vyšetření hlavně na chlamydie ! To ani lékaři nenavrhují, nebot je neumí léčit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.11.2004 16:07 - Martina

Vážená paní doktorko,

prodělala jsem dva potraty a nyní jsem obdržela genetického vyšetření a nerozumím následujícím výrazům:
toxo: KFR 1:16, CMV: negativní, HSV: IgG 40++, IgM negat.-průkaz pouze anamnestických titrů protilátek proti HSV a toxoplasmoze - po dříve proběhlé infekci. Myslíte si, že to byla jedna z příčin mých potratů?
Děkuji předem za Vaši odpověď

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *