Indie chce do roku 2012 skoncovat s vyměšováním na veřejnosti - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2008 17:36 - hygiena

Tak to je nářez!Já mám ale za to,že to byla právě Indie,která "vynalezla" kanalizaci,ne?

reagovat 8.1.2008 17:59 - gygiena

To je úúúúúúúžasnáááá zpráváááááá!!!!!!hurááááá!!!!!!!

reagovat 9.1.2008 01:30 - Perverzka

Jsem velmi zklamaná!Byla to jedna ze tří kardinálních věcí,které mne tam táhly.Plánovala jsem,že tak do dvou let se tam usadím natrvalo...Víte,v ČR. s tím chlapi nadělají teátru,normálního,močícího,aby na ulici pohledal,krom ožralů,kteří se u toho buď ksichtí,nebo chrápou..a to mě nevzrušuje.

reagovat 23.4.2008 13:25 - ADISHANTI

JSEM ŠTASTNÝ,ŽE JSOU TO ALESPON 1.VLAŠTOVKY.PO TOM,CO JSEM NA CESTÁCH PO JIZNI INDII ZHLÉDL PŘEJI INDŮM,ABY SE VSE OPRAVDU USKUTEČNILO,A TAKE ZDE ZAVÉST SVOZY ODPADU PO CELÉ TÉTO KRÁSNÉ ZEMI,KTEROU MÁM TAK RÁD.MNOHO LIDI BY MOHLO TÍMTO VYĚLÁVAT ALESPON NA POTRAVU.ADISHANTI.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2008 17:36 - hygiena

Tak to je nářez!Já mám ale za to,že to byla právě Indie,která "vynalezla" kanalizaci,ne?

reagovat 8.1.2008 17:59 - gygiena

To je úúúúúúúžasnáááá zpráváááááá!!!!!!hurááááá!!!!!!!

reagovat 9.1.2008 01:30 - Perverzka

Jsem velmi zklamaná!Byla to jedna ze tří kardinálních věcí,které mne tam táhly.Plánovala jsem,že tak do dvou let se tam usadím natrvalo...Víte,v ČR. s tím chlapi nadělají teátru,normálního,močícího,aby na ulici pohledal,krom ožralů,kteří se u toho buď ksichtí,nebo chrápou..a to mě nevzrušuje.

reagovat 23.4.2008 13:25 - ADISHANTI

JSEM ŠTASTNÝ,ŽE JSOU TO ALESPON 1.VLAŠTOVKY.PO TOM,CO JSEM NA CESTÁCH PO JIZNI INDII ZHLÉDL PŘEJI INDŮM,ABY SE VSE OPRAVDU USKUTEČNILO,A TAKE ZDE ZAVÉST SVOZY ODPADU PO CELÉ TÉTO KRÁSNÉ ZEMI,KTEROU MÁM TAK RÁD.MNOHO LIDI BY MOHLO TÍMTO VYĚLÁVAT ALESPON NA POTRAVU.ADISHANTI.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *