Imunita - základní kámen našeho zdraví - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2005 21:14 - Vendulka bylinářka

Ne všechny nemoci typu chřipka, rýma atd. jsou jen projevem nedostatečné imunity organismu. Jde o projev touhy organismu se očistit z nahromaděných hlenů (rýma), nebo touha po relaxaci (nutnost ulehnout s teplotami při chřipce). Nelze to brát jen negativně, ale imunitu samozřejmě povzbuzovat asi musíme. Minimálně spoustou C-vitaminu s flavonoidy, bylinných směsí zaměřených na posílení imunity a imunitních potravních doplňků (ideálně s beta-glukanem z hlívy ústřičné např. glukavin). Takže hledejte skrytý význam, ne vždy je to na škodu.

reagovat 15.7.2008 10:04 - Katka

Zakladem je stejne dostatek spanku, kdyz dostatecne spim, nemuzou me nemoci typu chripka dostat. Ale jakmile spanek zanedbam, ne ze bych hned ulehla, ale boli me hlava a kdyz to delam dyl, tak se mi udelaji treba koutky nebo me zacne bolet v krku jako varovani.

reagovat 16.7.2008 07:24 - dada

YMUNYTA VLÁDI Č.R. A PREZYDENTA Č.R.VÁCLAVA KLAUZA JE ZÁKLADNÝ HŘEBÝK DO NAŠÝ RAKVE.

reagovat 16.7.2008 08:09 - Honza

Katko,

Rest neboli odpočinek je určitě důležitý. Jíti včas spát je důležité, abychom byli ráno čerství a odpočatí. také jeden den v týdnu jinak odpočíivat a hlavně relaxovat, vyjít na výlet, k přátelům, na koncert....

Ale potřebujeme také výživu, pohyb, vodu, slunce, střídmost, vzduch a také Trast. Tam, kde je rozvinutý smysl pro lásku, radost a víru, tak je méně nemocí a lepší duševní i duchovní zdraví a také lepší dimenze tělesného a sociálního zdraví. Tím vším se zabývají Poradny zdraví. Zkus se podívat na www.aloe-gel.cz

reagovat 17.7.2008 08:23 - Jindra

Je známo, že příčinou 95% nemocí, je oslabený imunitní systém. Těch zbývajících 5% je dědičných.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.12.2010 13:40 - Linda

Chcete zkusit neco noveho? Doporucuji kryoterapii - lecbu chladem. Ma priznivy vliv na posileni imunity, nabití energií, zmírnění bolesti pohybového aparátu, zvýšení sportovních výkonů, úprava spánku, zvýšení sexuálního apetitu, hubnutí, výrazně působí na psychiku, kosmetické efekty, léčí revmatická onemocnění, artrózu, lupénku, chronické bolesti, snižuje svalové napětí, léčí záněty, zrychluje hojení ran a mnoho, mnoho dalšího… Nyni nabizi zapakatel.cz slevu na kryoterapii v teplickem Polariu, zkuste to:)

reagovat 6.2.2013 23:52 - miki

Kvůli osvědčeným produktům proti chřipce a infekcím dýchacích cest se ptejte v lékařské poradně Harmonie. info.harmonie(zav)volny.cz

reagovat 14.9.2013 22:12 - Jana

Tak to se musím přidat :) Také jsme užívali nedávno 5PreveMax. Je super! Poradila mi ho sestra a vůbec jsem ji nevěřila, že tak rychle funguje! Teď už ano a pro jistotu je pořád doma :)

reagovat 26.9.2013 07:09 - Blanka

Opravdu je tak dobrý? Teď jsem o něm četla a pomáhá i při únavě (kterou mám v tomto počasí denně), tak ho taky vyzkouším, děkuji holky :)

reagovat 26.9.2013 08:32 - Šárí

Odeberte se prosím se "skrytou" reklamou na Prevemax do řiti.

Ačkoliv pokud je někdo tak hloupý, že na to skočí a koupí si ho, je to jen jeho funus. Chaotická směska nicotného množství rádobyúčinných látek korunovaná umělým jahodovým aromatem, to je opravdová zdravotní bomba :-)))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *