Imunita dětí: Jak ji budovat a zlepšit - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2011 11:20 - Pavla

Nejlepší na podporu imunity u dětí a zejména školkových se mi osvědčil lék Wobenzym. Zbavili jsme se tak úporných viróz.

reagovat 9.2.2012 09:42 - Lenka

Wobenzym mi pro děti moc vhodný nepřipadá. Já dávám malému hlívu ústřičnou, s mickey mousem na obalu, už od chvíle kdy nastoupil do školky. Občas nás sice nějaké to nachlazení nebo kašlík dostihne, ale rozhodně není tak často nemocný jako ostatní děti. Moc se nám to osvědčilo.

reagovat 10.6.2012 00:16 - Pepa1

Dobrý den,
osobně bych doporučil NU Chewable C a taky NU Chewable Multivitamin. Určitě bude dětem chutnat je však od 3 let. Do tří let by si dítko mělo získat přirozenou imunitu. Tablety jsou na 40kg človíčka a tak je-li menší váhy tak stačí třeba jen 1/2. Př. Marťánky jsou chemické s obsahem E-ček a děti jsou po nic hyper-aktivní. Pepa1 rady zdarma disc@wo.cz

reagovat 10.6.2012 09:36 - Iva

já osobně bych dětem doporučila hlavně ovoce a zeleninu :-D

reagovat 10.6.2012 10:47 -

doporučuji starý způsob...a to, že člověk má být hodně venku,aby si tělo zvyklo na "očkování" i s jinými věcmi a "viry" v prostředí, kde žije a nežilo moc izolovaně, protože tělo se pak setká s něčím jiným či neznámým a hned je nějaká alergie na světě. Jen vitamíny už nestačí a už vůbec ne ty syntetické, které jsou spíše farmaceutickým kšeftem, než skutečnými vitamíny.Jinak si neumím vysvětlit, jak je tedy možné, že ti lidé co žijí tzv. na "zahradě" s hnojem,senem,slepicemi a králíky.. sterilní prostředí nemají ani náhodou a i tak v naprosté většině moc neznají slovo být na něco alergický či slabá imunita. Lidi dnes žijí až příliš odloučeni od našeho přirozeného prostředí,které je plné pochybných plastů z "Číny",jakéhosi záření.., betonů,látek jejichž vlákna jsou jako "bavlna"nastavené a vyrobené z petlahví opět v Číně i když se jedná o palubní desku BMV z "EU" a toto všechno už naše tělo neumí srovnat. Ke všemu jíme odpadky, kterým se z nepochopitelných důvodů říká potraviny s drzým nápisem po několikadenním vození v kamionu "čerstvé" Prostě je to záležitost na více oborů a běh na dlouhou trať. Kéž by to bylo tak jednoduché a dalo se to vyřešit jen pilulkou nějakého "vitamínu" v kterém je víc stabilizátorů, než vitamínu samotného..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2017 18:46 - tatrankaaa

Ahoj já dávám svým dětem...

Muzu se zeptat co to je za sirup,moje deti ted byli dost nemocni,tak zvazuji,ze bych jim neco poridila.

reagovat 25.4.2017 19:06 - Megiee

Je to právě přírodní sirup a hlavně je dobrej i když děti špatně snáší očkování,protože obshuje látku,která podporuje vakcínu a zároven zklidnuje organismus.

reagovat 25.4.2017 19:19 - tatrankaaa

Tak se mi libi,kdyz je to prirodni,nerada cpu do deti nejakou chemii. Je to dostupne v lekarne?

reagovat 25.4.2017 19:21 - Megiee

Ano já to koupila normálně v lékárně.

reagovat 28.11.2017 10:17 - Monika slimming

A kolik stojí takové...

Ahoj, detem bude nejlepe chutnat sirup z hlivy.. Prodava se normalne v lekarne i pres web, jeden chutny najdes zde v clanku ---- https://www.slimming.cz/hliva-ustricna-na-posileni-imunity/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *