Imunita a její posilnění přírodními prostředky - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2007 22:55 - m

Zkoušel někdo z vás betaglukan či imunobuster? V poslední době nějak trpím na mykózy a byli mi tyto přípravky doporučeny na zvýšení imunity.

reagovat 19.2.2009 07:41 - ALVEO.PINKY"seznam.cz

Já mám výborné zkušenosti s Alveem.

reagovat 19.2.2009 08:28 -

Dealere bláznivej.

reagovat 19.2.2009 12:59 - Jenifer

Na zvýšní imunity je dobrý Lactoter, Betaglukany, Wobenzym, vit C,Zn a Se. V zimě chodit dodně ven, pobývat na horách, sportovat na čerstvém vzduchu a jíst střídmě.

reagovat 19.2.2009 13:43 - ALVEO.PINKY"seznam.cz

Já nejsem dealer, ani být nemohu, protože Akuna žádné nemá!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2014 14:05 - Sandra

Já se teda snažím tu imunitu posilovat hlavně přírodními prostředky, ale hlavně sama u sebe, spousta lidí si myslí, že když se dál poženou jako fretky a k tomu budou polykat zázračně drahé vitamíny, všechno bude ok, ale ono samozřejmě nebude. Doporučuju každému, aby nejprve začal u sebe, změnil svůj styl a přístup k života (myslím, že není nutné říkat jak, protože každý, kdo dělá něco špatně, o tom většinou moc dobře ví) a na posílení imunity zkusit raději mnohem šetrnější probiotika, která jsou též na přírodní bázi. Určitě je lepší jíst klidně půl roku biopron forte než třeba jen měsíc do sebe cpát ty chemické cosi..

reagovat 20.8.2015 10:01 - šárka

Česnek je sice fajn, ale pro lidi s citlivým žaludkem a nosem nic moc. Hlavně pokud chodíte do práce :D Takže to u mě padá. Céčko si občas beru, ale u něho nemám pocit, že by mi nějak extra pomáhalo, takže to jsem vysadila. Na radu kamarádky jsem zkusila biopron forte - probiotika a s těmi jsem spokojená. Účinek tedy nebyl ze dne na den, ale postupný a moje imunita je mnohem silnější a já tak každou chvilku nejsem nachlazená. Stačilo, když jsem potkala někoho s nachlazením a už jsem to měla jisté :/ Navíc jsem vypozorovala, že mi to pomáhá i na nafouklé břicho, které mě často trápilo

reagovat 27.5.2016 14:48 - Saraj

U nás doma sázíme na česnek, ať už přírodní nebo v kapslích z lékárny, pravidelnou konzumaci ovoce a zeleniny, vyváženou stravu a vše je ok. Dětem ještě preventivně v chřipkové sezoně kupujeme Imunilky Jankar, které mi doporučila kolegyně.

reagovat 7.11.2017 10:46 - Monča

Pokud byste si ctela posilovani imunity ulehcit, doporucim kvalitni superpotraviny blendea supergreens a cesky prodetox - skvele a cenove dostupne vyrobky... podrobneji zde v clanku -- https://www.slimming.cz/posileni-imunity-babske-rady/

reagovat 5.12.2017 10:38 - Monika

Uzotecny clanek o lecich pro podporu imunity najdete zde -- https://www.slimming.cz/leky-na-posileni-imunity/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *