impetigo

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2006 19:19 - vili

Dobrý den, po skoro třech měsících střídavého pobytu v nemocnici a ambulatního a domácího léčení impetiga se situace nelepší. Stále nové půchýřky na chdidlech, dlaních i roztroušené na těle. Můžete mi doporučit jiná, než klsická řešení? Už pomalu ztrácím naději. Díky.

reagovat 6.8.2006 18:04 -

Během tří dnů se mi vytvořily velké hnisavé puchýřky na bradě a i jinde na obličeji a na ruce a téměř okamžitě se to začlo hojit po mazání antibiotickým krémem fucidin a namáčením v hypermanganu.za 3 dny to zmizelo téměř úplně.

reagovat 20.9.2006 19:56 -

Mám dvě deti, které to přivezliz tábora. Teď se nám to vrátilo již potřetí. A to jsme dvakrát užívali ATB. Nejlépe pomáhali obklady Rivaolu. Ale teď už nevím co dělat.

reagovat 22.10.2006 19:32 -

Dobrý den,pomoci s léčením vám nemohu, ale nabízím vám, zda se nechcete podělit o své zkušenosti s touto nemocí s ostatními maminkami na besedě - 2 hodiny - odměna 1.000,- Kč ihned po besedě /seriozní, žádný podvod/, pokud máte děti, které tuto nemoc prodělaly nebo se jim opakovaně vrací, můžete se mi ozvat - platí do 24.10.O6

e-mail: impetigobeseda"seznam.cz.

reagovat 22.10.2006 19:58 - Lena

vili,ja bejt tebou vyzkousim koloidni stribro (prirodni antibioticum)je na infekcni problemy ,hojeni ran adt.(precti si o tom na netu) Koupis v lekarne.Na 72kg se podava 6lzicek denne+ obklady nebo potirani.Ale pri pouzivani musis doplnovat lactobacilus+jogurty.Uvidis ze budes zpokojenej:-)My snim mame neuveritelnou zpokojenost,zkusenost a nevymenila bych za nic jineho!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2013 15:59 - Ivča

Tak mě se impetigo objevilo...

Mě má paní doktorka předepsala antibiotika celkové i lokální. Dnes začínám a jak jsem se dočetla na netu, zabírá to 100%.

reagovat 8.9.2013 19:55 - Vašek

Dobrý den, po skoro třech...

Dobrý den všem,na impetigo trpím od pěti let,včera se opět vrátilo po šesti letech(bude mi30)...pro mě je osvědčen jedině ELOCOM krém...24hodin a je po všem...zkoušel jsem spoustu mastí a léků ale jedině tento je rychlý a účinný

reagovat 26.3.2014 23:35 - Martina

Dnes jsem stím byla na kožním , dostala jsem antibiotika a mastičku ( fucidin ) příjdr mi že to zatím zabírá nechci nic zakřiknout ale nejvíce mě štve velký flek pod bradou už nemám ani strupy a to vše ani ne po dni užívání léku . Docela by mě ale zajímalo kde jsem k tomu přišla .. Začalo to suchou kůží na čele pak sr objevil opar na bradě a jelikož mám atop. exem tak jsem zvykla na suchou kůži na opary taky a po dvou dnech to bylo po celém obličeji , krku a sem a tam ruce uvidím jak to bude dál snad to do pondělí zmizí a do školy taky mohu ..

reagovat 29.4.2014 09:58 - Laura

Dobrý den všem,na impetigo...

Elocom jsem si na doporučení pořídila, ale v příbalovém letáku je napsáno, že se nesmí používat na otevřené ranky, impetigo apod. U doktorů jsem byla už několikrát a impetigo se mi stejně pořád vrací..tak teď přemýšlím, zda ELOCOM aplikovat, nebo uposlechnout příbalové ingormace a raději neaplikovat..nebo zase zavolat lékařce, objednat si volný termín, čekat v přeplněné čekárně, dostat recept a za měsíc teprve začít problém bezvýsledně řešit? Ach, jsem už skeptická..

reagovat 1.8.2014 12:13 - prumernyspotrebitel

Chci se jen zpetat, jestli...

nn, jen tam utika hodne dementu :D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *