Imigranti

Archiv příspěvků

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

Kokosový olej

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

reagovat 3.10.2015 17:09 - Steve

Protože je státy kazí, proto takoví jsou ....

reagovat 3.10.2015 18:26 - No

Marie, dostaneš asi hodně...

Když jsou tedy chudáci, mají se podle toho chovat. Také se jich bojím. Tady nemají co dělat. Ať jdou domů.

reagovat 3.10.2015 20:44 - gin

Dle nejnovější zprávy z Řecka tam imigranti dotáhli choleru.

reagovat 3.10.2015 22:08 - D

Rusi a katolíci presentují migranty z Tramtárie jako kulturní a bezpečnostní hrozbu. Budou lidem řezat hlavy, zavedou v Evropě právo šaría, kostely přemění na mešity.

Šampioni socek a socky samotné presentují migranty jako hrozbu veřejnému systému sociálního zabezpečení. Migranti nebudou pracovat a budou pobírat sociální dávky a obsazovat obecní byty, takže se pak nedostane na místní, kteří celý život poctivě pracovali, přispívali do systému, a nyní mají proto nárok z toho systému brát (nebo třeba ani nepracovali, ale jsou místní, a proto mají na ty dávky a na ty byty automaticky větší nárok než ti migranti).

Pracovníci podřadné kvalifikace vidí v migrantech hrozbu pro svá podřadná pracovní místa. Migranti budou místním krást práci.

Libertariáni presentují migranty jako hrozbu tradičních evropských individuálních svobod, které se v Evropě utvářely po staletí. Migranti z Tramtárie je neznají, a tím pádem je ani nebudou respektovat, natožpak hájit. Vždyť někteří z nich ani neumí číst a psát, natož aby něco věděli o Magně chartě, Velké remonstraci či Prohlášení práv člověka a občana.

Kdekdo presentuje migranty i jako hygienickou hrozbu. Kdo ví, jakými viry či baktériemi, které již byly v Evropě dávno vymýceny, jsou ti miganti zamořeni.

Na veřejném trhu hrozeb tedy existuje rozmanitá nabídka i konkurence, a spotřebitelé na tomto trhu si mají z čeho vybírat.

reagovat 3.10.2015 22:18 - gin

Hlavně znám historii. Teď sleduju o vraždě Konráda z Monferatu.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *