Imigranti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2018 16:26 - Hlavně, že tam byl

Jestli-pak víte vy...

Krteček, moulo!

reagovat 18.9.2018 17:16 - sdfg

Krteček, moulo!

No a co, kreteček, se nepotento ty vemeno z kozla. Ty dostaneš nejvýše sám sebe leda kremací.

reagovat 18.9.2018 18:20 - bič

Jestli-pak víte vy...

A jaký to má vliv na porodnost českých žen ?

reagovat 18.9.2018 20:32 - D

Hele, ty experte přes...

: ... můžeš mi prosím vysvětlit, proč se o ty své soukmenovce a sirotky nepostarají bohaté arabské státy, jako např. Katar, Saúdská Arábie aj.?

Každý si může najít miliony důvodů, proč se o potřebné a postižené válkami nemá starat on, ale kdokoli jiný. To ale nic nemění na tom, že ČR má morální možnost některým z těchto lidí pomoci, a že Zemanův mluvčí nemusí české rodiny, které se o nějaké syrské sirotky jsou ochotny postarat, cynicky posílat do Sýrie. Zeman s Babišem sice žvaní cosi o tom, že se má takovým lidem pomáhat v zemích jejich původu, ale jejich prioritou žádná pomoc není. Jde jim jen o to, aby se tito lidé nedostali do ČR.

: A nakonec, v celé Sýrii se už neválčí. Jsou tam i osvobozená území, ve kterých probíhá normální proces obnovy a žití.

Nicméně i tam se boje mohou vrátit, a dokud jsou tyto oblasti pod kontrolou Assáda, boje a americké, britské, francouzské, izraelské nebo saudské bombardování by se tam vrátit i měly, dokud nebude Assád poražen a zabit, a dokud nebudou vybiti i všichni Rusi a Íránci v Sýrii působící, a jejich spojenci včetně Hizballáhu.

I kdyby to tak ale nedejbože být nemělo, a Assád se tam s ruskou pomocí natrvalo zkonsolidoval, není vůbec jisté, že se bude chtít postarat o všechny syrské sirotky - a že nebude chtít naopak usmrtit ty, kteří pocházejí z pro Assáda nepřátelských oblastí, etnických skupin nebo kteří vyznávají jiný směr islámu. Rusi jej jistě budou pobízet k podobným "začístkám", které sami dělali třeba v Čečně, a krvavý pes Assád se jistě nenechá pobízet dvakrát.

reagovat 18.9.2018 20:47 - sdfg

Uprchlíkům se má pomáhat mimo jejich zemi a dost by jich tu mělo zůstat!
ČLÁNEK!

Svobodné Forum : Jan Jandourek

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *