Imigranti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.4.2017 22:38 - Pepa

Imigrantky do třeba dvanácti let bych bral,to by se dalo ještě přeučit na naši kulturu.

reagovat 21.4.2017 22:49 - Vlastimil

Německé úřady příslušné pro začleňování migrantů islámského vyznání trpí ještě dnes iluzí, že se jim v dohledných letech podaří migranty z Afriky a ze Středního východu integrovat. Na německé straně nechybí dobrá vůle — a ani peníze — zařadit milión utečenců do zdejšího života, problém však spočívá v tom, že tito lidé bez domova se integrovat do naší společnosti nehodlají. Prozatím, doufám, že prozatím, zvyšují četní migranti v Německu jen počet loupeží a znásilnění. Ale Němci tyto lidi „uživí“, poskytnou jim ubytování, lékařskou péči i sociální zabezpečení, ale otázka zní: Jak dlouho ještě a co se stane ve chvíli, kdy by i Německo zabředlo do evropské krize? Dnes tady střízlivým odhadem žijí asi čtyři milióny věřících vyznavačů Alláha (do konce roku 2016 jich má být pět miliónů), jimž německá demokracie musí dříve nebo později přinejmenším povolit stavby nových mešit (dnes jich tady máme už asi čtyři stovky), výuku v jejich rodných jazycích, ženám povolit burky a tolerovat jejich tradiční, nám Evropanům dosud cizí zvyky a způsob života, který jim v koránu předepsal jejich prorok Mohamed.V této souvislosti připomínám zánik římského impéria. Když někdy v pátém století vtrhli do říše římské hladoví barbaři, nebyl dekadentní a v blahobytu zpohodlněný Řím schopen se bránit. Přiznám se, že mám obavy, nerad se o nich zmiňuji, že skončíme tak jako starý Řím před asi 1600 lety.

reagovat 21.4.2017 22:52 - Vlastimil

To co jsem napsal byla citace pana Oty Filipa se kterou se ztotožňuji.

reagovat 22.4.2017 11:33 - Sigfried

Svět názoru v svět idejí, mediálním klamu,mainstreamu pro průměrákovi vítězí těžká váha a tou Zemano-Klous je. Havel byl váha muší,ale s podporou elit národa byl zvolen i komunisty,ovše těmi reformními :)) co se obrodili ze dne na den do FS a pak NS ,svou loyalitu prokázal stvrzením kandidatury komunistického ministra M.Čalfy.
Že nebude interegovat s pravicí a kmotry měl podporu u KLaus-Dlouhý-Kožený.
Laskavý čtenář novin mi dí za pravdu,že po takovém galymatyáši 25 let politiky může výsledek prezidentské volby dopadnout jakkoli, zvláště pokud se najde jakási Kubiceho zpráva o spolupráci Zemana s lidmi kolem kongresu Rhodu.

Pozor, jistý to ZemBiš nemá, i když jako tandem by byli silnější než zvlášť,s Zemanëm tak půjde dolů i Babiš a naopak.

reagovat 23.4.2017 08:40 - PŘIJÍMÁNÍ ISLÁMSKÝCH IMIGRANTŮ,POTENCIONÁLNÍCH

Německé úřady...

TERORISTŮ,JE VLASTIZRADOU,A PLIVNUTÍM VŠEM HRDINNÝM BOJOVNÍKŮM V MINULOSTI,KTEŘÍ S ISLAMSKÝMI NÁJEZDNÍKY BOJOVALI!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *