Imigranti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2018 14:46 - Anežka

Bohužel, kostky jsou již...

Cíle jsou to vznešené (Agenda 2030).
Cíl 15: Chránit, obnovovat a podporovat udržitelné využívání suchozemských ekosystémů, udržitelně hospodařit s lesy, potírat rozšiřování pouští, zastavit a následně zvrátit degradaci půdy a zastavit úbytek biodiverzity.

Ale jak podpoří lesy a zajistí vodu tím, že sem přiveou migranty fakt nevím.
Začít by se mělo s lesy v Africe a na Středním východě. Nám budou kázat o ekologii a jak to tam vypadá tam to nikoho nezajímá.

reagovat 18.7.2018 19:03 - bič

Maďarsko chce vystoupit z paktu OSN o migraci. V Marákkéši má být v prosinci podepsán pakt, který zakládá právo všech lidí na migraci. To by znamenalo, že se sem může kdykoli nastěhovat kdokoliv, my mu v tom nesmíme bránit a my mu musíme poskytnout stejné podmínky, jako našemu rodilému občanovi. To je síla, co ? Takže šéfové světa se dohodli a kdo se šprajcne, bude sankcionován, embargován a bůhvíco všechno. Maďaři mají jediní rozum. Když to nepodepíšou, nemůže po nich nikdo nic chtít. Jsem moc zvědavý, jak se zachová naše vláda.

reagovat 18.7.2018 19:10 - bič

Maďarsko chce vystoupit z...

Jediným řešením je vystoupit z OSN, protože jak se ukazuje, je to organizace úplně na ho..., kterou stejně nikdo nerespektuje a kde se živí fůra vyžírků, u kterých nikdo neví, co vůbec dělají. A vystoupit i z EU a NATO, protože ty nás táhnou ke dnu a do pěkných průšvihů. Akorát tam cpeme prachy. Vojáci nejsou schopní ubránit týden okresní město, natožpak celou republiku a když jim nezaplatí přesčasy, tak neválčí. Hlavně že si jezdí narýžovat na zahraniční mise. Šaškárna.

reagovat 19.7.2018 15:49 - Tony

kopčím:

Češi by migranty zbili.“ Unikla šokující slova ministra zahraničí Nizozemska

Kdyby migranti jiné barvy pleti přišli do Prahy či do Varšavy, pravděpodobně by je tam zbili. Na nedávném uzavřeném setkání, jehož záznam dnes unikl do médií, to řekl nizozemský ministr zahraničí Stef Blok. Zprávu přinesla ČTK.

Projděte se ulicí ve Varšavě nebo v Praze. Tam nechodí vůbec žádní barevní lidé. Ti lidé (migranti) jsou během týdne pryč. Byli by pravděpodobně zbiti,“ uvedl šéf nizozemské diplomacie a dodal, že cizinci jiné barvy pleti nemají ve východní Evropě žádné vyhlídky na normální život.
..........................................................

Že nechodí? Vždyť v Letňanech je jako v briketárně.

reagovat 19.7.2018 15:52 - Tony

Je dobře, že to ten holandský ministr řekl. Pokud se to rozkřikne, tak se nám budou vyhýbat tím spíš.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *