Imigranti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2017 16:30 - sardanapal*

Británie a její tajná...

A proč ti teda vadí jiný prasečák , vrtáku jeden vidiové !

reagovat 19.10.2017 17:05 - Jahoda

A proč ti teda vadí jiný...

mě prasečák nevadí a pokud zabránil stavbě mešity a minaretu již vůbec ne.
Jak se ¨říká,není nad politickou nekorektnost.))

reagovat 12.11.2017 11:47 - ShabbaTot

mě prasečák nevadí a...

oni jsou totož také nekorektní a stavbu kostela u sebe nepovolej,tak teda v SA ano,ale mešita tam musí být a na to mají zákon několik stovek metrů od každého obydlí.
Dokonce i v Rusku je zakázáno stavět stavět více mešit jak kostelů,to je oboustranně civilizačně kulturní realita,že každá kultura si brání své kořeny.
Co je ale rasizmus a fašizmus je rozdělování společnosti a vyvolávání nenávisti na základě rasy,původu a barvy pleti.
A Česko je rasistický stát plný rasistické společnosti,politiků kteří na tomto rasizmu těží a také prezidenta !
Viz jeho nedávný výpad proti romské menšině !
Proč to dělá?!
No...zase chce těžil politicky na rasistiské nenávisti české společnosti a asi vůbec nic neví o tom,že tento odporný rasizmus již začíná být realizován v praxi ,kdy je smrtí vyhrožováno romským ,vitnamským a arabským dětem v škole v Teplicích a jsou biti a napadáni Arabové v MHD v Praze!
Prezident kulturní,civil. a západní demokracie by měl veřejnost hlavně stmelovat a sjednocovat a ne rozdělovat a třídit na MY a ONI.
Pan prezident Zeman toto dělá !
No...můj prezident po tomto výpadu na Romy to teda není,je to rasista a pohanil,pošpinil a znevážil Davidovu hvězdu na plaketě,kterou dostal od židovské komunity v USA.
Protože to byl právě národ Israele,který byl vražděn na základě teorie rasové nenávisti,kterou on sám podporuje.

reagovat 17.11.2017 00:06 - ShabbaTot

oni jsou totož také...

no konečně náš pan prezident Zeman odzuzuje volání po smrti Teplických prvňáčků na fotce ZDŠ!
Označuje nenávistné komentáře za dílo plevele země.
Správně pane prezidente Zemane,konečně se někdo projevuje jako muž a sjednotitel prezident.
A nyní Romea cz,kde se píše,že ve Varšavě byl pochod 60000 neonacistů,antisemitů a rasitů volající po čisté bílé Evropě.
A nyní jedno české přísloví-Kdo chce s vlkem žíti,musí s ním i výti a pan president Duda je Alfa samec,vůdce smečky a vrcholný predátor této smečky v Polsku,tak at si vetkne za klobouk odsouzení této akce a její nepřijatelnost pro čestné lidi v Polsku,když jeho vládní strany PiS Kaczynsky řekl,že hovořit o 60000 nacistech v ulicích Varšava uráží poctivé lidi a je to provokace k poškození obrazu Polska.

Tak na této akci k -poškození Polska- se učastnila
Všepolská lmádež
Národní hnutí
Národní obrození Polska
a to jsou organizace mající kořeny v meziválečném antisemitizmu Poláků a jejich soukmenovci nyní volají po odstranění Žida !
U mě ShabbaTot je Pis a Duda antisemitská Polská banda a jeden kryje druhého a navíc od pana prezidenta Zemana i pokrytci a zbabělci,pan Zeman se snaží z tohoto svinstva vycouvat,tedy doufám.
Je to moc vážná věc vyvolávat rasizmus a antisemitizmus,aktér si myslí jak je vtipný a nic se neděje,ale probouzí to evropské kořeny a nenávistné geny stojící za dvěma světovejma válkama!
Prezident Duda toto vše odsoudil jako nepřijatelné v jeho zemi.
Ale to víš že je prezidente Dudo!
Israel to vše sleduje a můžeš si být jist tím,že Židé nikdy nikomu neodpustí když se z nich jedem snaží dělat hlupáka.
Mluvčí israelského ministerstva zahraničí Emmanuel Nahšon označil tuto akci za nebezpečný pochod extremních a rasistických živlů a doufá,že polské ůřady proti tomu zakročí,historie nás učí,že s rasizmem je potřeba se rychle a řácky vypořádat.
Tečka!

reagovat 17.11.2017 00:12 - Jahoda

no konečně náš pan...

oprava:u mě ShabbaTot je PiS a Duda antisemitská polská banda a jeden kryje druhého-pan prezident Zeman na rozdíl od nich není pokrytec....tedy alespoń doufám

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *