Imigranti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2017 07:27 - ShabbaTot

Američtí sionisté si asi...

no ale oni ti sijonisté hlavně myslí a přes 250 NC za vědu za posledních 60 let to dokazuje,že se jedná o nadprůměrně schopný národ.
Protože takový sijonista uměl již v časech pradávných předevropských pranárodů ,kdy po Hercínském evropském pralese pobíhal lovec-zběrač a lovil mamuty,bizony a ještě ani nevěděl že existuje nějaké zemědělství-ČÍST A PSÁT když mu bylo 13 let v synagoze při Bar mitzvah.
Průměrný israelský sijonitnista navíc věděl co je to Košer a tyto nadčasové zásady chování zabránili epidemiím,.infekčním chorobám a tomu,aby se člověk již před 5500 lety nechoval jako čuně a po potřebě si nemytejma rukama nabíral jídlo,jedl naráz mléčné výrobky a tučná masa,umýval si nádobí a tak.
Nedotýkal se mrtvol a pak šel jíst a pod....a tato Košer zásada nebyla blbým evropanem dodržována až do počátku 20 století,kdy lékař prováděl pitvu na mrtvole a pak si těma samejma rukama od mrtvolného puchu šel jen tak rodit děti a pak z toho byla nemoc omladnic,kdy ty ženské umírají na infekce přenesené lékařem z mrtvol v pitevně.
Kdyby tento doktor dodržoval Košer,tak k horečce omladnic nedošlo.
No....pokud Israel získal 250 NC za vědu za 60 let,to potom ale znamená,že má v průměru 4.5 NC za vědu za 1 rok.
To by ale znamenalo,že průměrný Žid je inteligentnější,pracovitější,schopnější a prostě lepší jak průměrný nežid,či Arab a toto je výmluvný fakt.
A navíc myšlenka sijonizmu utvořila z poště na úrovni Sahary ráj na zemi.V Israeli se pěstuje výborné víno,jsou tam skleníky uprostřed pouště,sady ovoce a pole se zeleninou,chovají se tam v rybnících israelští kapři a k tomu jsou tam nad 75 % vysokoškolsky vzdělaní lidé.....to znamená,že 8 z 10 lidí má vysokou školu,u nás v Česku nemá 8 z 10 ani střední vzdělání.
A toto je Israel,národ pokroku,lidství,inteligence a vzdělání,pracovitosti a motor pokroku celého lidstva.
A navíc je to národ hrdých vlasteneckých bojovníků,Israel je národem bojových komand,tam je tolik komand a tajnech armádních specialistů,ža ani jeden neví o druhém ke komu patří a v jaké specielní jednotce slouží...třeba Sayeret Matkal jsou tak utajení,že ani mnohdy jejich rodina neví,žejich příbuzný slouží v komandu.
Tam je to prostě samej voják,inženýr a specialista.
Jeden přes armádu,druhej přes vzdělání a jiný zase přes práci v globálu to znamená supernárod do nepohody ,který se dokáže sám o sebe postarat a umí se bránit.
Vždy,když opice zpoza hranic po Israeli vyjela,dostala takový nářez,že odtáhla s knikotem a staženým ohonem jak zpráskaný pes!
At žije Israel !

reagovat 21.9.2017 07:37 - ShabbaTot

a jedna ze zásad Košer je nejíst vepřové.
Vepřové není Košer a kdyby jsem to já Jahoda dodržoval a vepřové nežral,nemusel jsem si nyní srážet glukozu.
No...jde dolů,jde a až bude opět v normálu,již nikdy nebudu žrát vepřové,at si ho chemici z Agrofertu žerou sami a s nimy ten,kde si chce ničit zdraví.
Israel měl tak propracovaný Košer a zdravý způsob života,...již před 6000 lety věděl co je správná životospráva!
Zato primitiv starodávných pranárodů v Evropě Hercínského pralesa měl zase svou černou okultní magii,která dala vzniknout evropským kořenům z kterých do nynějška čerpají neonacisté.
Ale co je Košer nevěděl a proto měl a to je archeologicky dokázáno chromický urputný a pernamentní průjem....ani ten stočený kabel položený do homole nedokázal vyprodukovat,takový byl jeho životní stil....

reagovat 21.9.2017 09:48 - aladin

a jedna ze zásad Košer je...

ShabbaTot! Jsi mimo mísu, plácáš samé nesmysly!!! Já o voze a ty o koze!!! Natáhni si budíka a až se probudíš, tak jdi za roh a dej si pár facek! Pak se snad probereš z té tvé letargie a začneš vidět svět v reálu!!!

reagovat 21.9.2017 11:08 - Kdo nejí vepřové,

a jedna ze zásad Košer je...

Je debil.

reagovat 21.9.2017 11:09 - On za to nemůže

ShabbaTot! Jsi mimo mísu,...

Co bys pí blaznovi chtěl;-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *