Imigranti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2015 22:38 - Marie

Bojím se co z toho bude. Co si o nich myslíte?

reagovat 3.10.2015 11:47 - Twigy

Marie, dostaneš asi hodně nesouhlasných příspěvků. Já myslím, že jsou to vesměs chudáci, kteří utíkají před válkou nebo za lepším životem, na druhou stranu - Evropa s nimi už nikdy nebude to, co bývala. Začlenit je do pracovního procesu? Tomu asi věří jen Merkelová. Hrozně ráda čtu na toto téma příspěvky Cyrila Höschla.
Moc chytrý pán.

reagovat 3.10.2015 11:57 - Marie.

Myslím že se nechovají tak abychom jsme je rádi vítali. Bratr kdysi utekl do Německa a žil tam 20 let. Musel se chovat slušně, nesměl mít jediný ani dopravní přestupek. Musel žít slušně, jinak by ho asi vyhostili. Němci byli přísní. Kam se ta přísnost poděla. Teď si nechají do země nalézt lidi o kterých ani netuší za jakým účelem přišli. Ano jsou mezi nimi i chudáci, jen si myslím že jich je menšina.

reagovat 3.10.2015 12:15 - gin

Arabové byli vždy známí tím, že pracují, jen když jim nic jinýho nezbývá. Chápu, nejsou všichni stejní, ale drtivá většina takových je.

reagovat 3.10.2015 14:50 - Dežo Netáhlo

Arabové byli vždy známí...

loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2017 18:09 - odkaz z jedné diskuze

http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/11/11026/11026615_88ff4a0ac3e168bd5c1c9fcc450c45f8/images/Spanilkrva.jpg?ver=0

reagovat 21.7.2017 18:20 - Elephant

„Dovoz migrantů do EU? Politicky nekorektní dotaz, nemůžeme vám odpovědět.“ Petr Mach ohromil publikum tím, jak prý jedná Evropská komise.

Italská mafie využívá migrační vlnu a organizuje dovoz migrantů z Libye. Je to stejný byznys jako v našem případě sociální bydlení, jen mnohonásobně větší. I to zaznělo na besedě v Plzni s europoslancem a předsedou Svobodných Petrem Machem. Merkelová a Macron nejsou zodpovědni za své děti a vnuky, protože nemají své rodiny a jsou hnáni jakýmsi pro ně „vyšším posláním“.

www.ParlamentniListy.cz

reagovat 21.7.2017 19:04 - Jan Jenic

Jourová, komisařka pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví...

Trapnější vystoupení se dá jen těžko zinscenovat.

Vážená paní Jourová, možná to nevíte, ale kvalita potravin má přímý vliv na zdraví lidí. Jak nás jako spotřebitelé ČR chráníte před dvojí kvalitou potravin v rámci EU?

Vážená paní Jourová, víte, že islám neuznává stejné právo žen jako mužů? Že obřízky jsou O.K., že nevadí bigamie ani sex s malými děvčátky (9-12 let)? Copak děláte pro důsledné dodržování a vymahatelnost práva na území EU v případech ilegálů a jiných muslimů uznávající právo šária?

Vážená paní Jourová, víte, že současné právo a soudy straní korporacím? Obyčejný člověk, pokud nemá na extrémně drahého právníka, tak u soudu nemá šanci? Polsko se to snaží napravit. Tohle Vám opavdu vadí?

Moc dobře víte, že dotace Polsku nikdy neškrtnete. Je to jen trapné blafování. Všichni viděli vyhrožování Orbanovi v Maďarsku a pak realitu. Nakonec se ukázalo, že Orban je jeden z mála normálních politiků, který chce pro svoji zemi správné věci a kdo za posledních pár let Maďarsko navštívil, tak tuší o čem je řeč. Paní Jourová, nemáte čím ospravedlnit své trapné chování... Vy moc dobře víte, že pokud se cestou Polska a Maďarska vydá více zemí, tak máte v levicovém vedení EU zásadní problém, proto teď štěkáte, ale pro jistotu jen symbolicky, že? Nechráníte demokracii ani zájmy lidí, ale pouze a jen zájmy elit EU. Ubohé!

reagovat 22.7.2017 09:19 - no

Jourová, komisařka pro...

Jourová musí držet basu, jinak by šla z kola ven.

reagovat 23.7.2017 17:28 - Milan

„Narazili jste ve svém okolí na podezřelá individua či celé skupiny, které rozhodně nevypadají jako turisté z Afriky či zemí vyznačujích se pískem a sluncem? Nevíte, kam se se svými obavami obrátit? Sem můžete přidat váš příspěvek a fotografii možných nelegálních migrantů,“ vyzývá web Vyfot-imigranta.cz.

Web podle provozovatelů vznikl nejen jako reakce na tvrzení v oficiálních médiích, že v Česku nejsou žádní migranti, ale také jako monitoring potenciálně nebezpečných nelegálně přicestovalých jedinců či celých skupin, které mohou být prý hrozbou naší až dosud bezpečné zemi, našim obyvatelům a zejména ženám a dětem.

„Právě nejslabší a nejzranitelnější bývají s ohledem na nebezpečnou ideologii prvními z obětí, jak to vidíme u našich sousedů, kde nelegální migrace přerostla únosnou hranici. Že dosud nestřílí a neodpalují se či nekradou kamiony a nevraždí řidiče u nás? Zatím... Každý z nich však může být nositelem mnoha infekčních nemocí, na které upozorňovali již odborníci z řad lékařů, kteří varovali před případnými epidemiemi zavlečenými sem ze zemí, kde nemoce jako tyfus, černý kašel, svrab a další jsou zcela běžné,“ podotýká web.

A upozorňuje i na to, že mnoho měsíců údajně lze sledovat po celém Česku enormní nárůst podivných individuí snědě až černé pleti nehovořících žádným z evropských jazyků, občas lámanou angličtinou. „Zpravidla se jedná o mladé muže s batohy, moderními telefony ve značkových teplákovkách a rozhodně je nelze zaměňovat za turisty či studenty, na které jsme zvyklí,“ dodal web.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *