Ilumináti a Nový světový řád

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2010 08:51 - niki

Jak moc máme v moci naše životy ? Ovládají nás ilumináti, když chtějí vytvořit Nový světový řád (NWO) ? Je to Boží záměr nebo to má skončit 21.12.2012 ? Co to pro vás znamená ?

reagovat 10.11.2010 11:07 - jirka

...to neni Bozi zamer,ale skutecnost ,ktera
prijde a nic se proti tomu neda delat.Vem
si jenom co se deje -globalizace ,eurozona,krize,ktera neni posledni!Doufejme,ze se to nestane ,protoze
jinak se z nas stanou otrokari!

reagovat 10.11.2010 12:00 - řád či neřád ???

Jak moc máme v moci naše...

Najdi si na www.Tv gloria příspěvěk totalitní světovláda od jistého komisaře pro lidská práva. Nepochybně nárok lidí na světovládu je zvrácený a nebezpečí,že se staneme otroky nějaké demagogie bez vlastní vůle odporovat a rozlišit zrno od temných plev pak nebudem již asi bohužel schopni.

reagovat 10.11.2010 12:06 - konec světa ????

Jak moc máme v moci naše...

Ohledně termínu o konci světa těch bylo vydáno bezpočet avšak den a hodinu zná jen Otec v nebi. Důležité je střežit Kristovo svatlo ve svém srdci a mít srdce jako hořící lampu,která svíti na cestu temnotami tohoto věku.Dobré je též zkoumat,kdo jsou draví vlci,kteří lezou do Pánova ovčince oknem a nikoli skrze Krista,který je PRAVDA,CESTA a ŽIVOT

reagovat 11.11.2010 00:11 - Y

VY BLBEČČI,NA CO SI TADY HRAJEJE-jhvh VÁM NESTAČÍ? bLBEJ tONY

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.5.2015 23:05 - chose

Tak ja vás srdečne zdravím. To co jsem si přečetl na teto stránce Vaše odkazy, me vázne udivuji. Jsem moc rád že alespoň někdo ví ocem se spekuluje v pekle!!!!! Pisete samé pěkně věci ale myslím si že jste zapomněli změnit jedno mocne jmeno: JEŽÍŠ! !!!! VŽDYŤ ON ZEMŘEL NA KŘÍŽI JEN KULI TOMUHLE VSEMU- ON NÁS NIKDY NEOPUSTÍ A NENECHÁ NÁS NAPOSPAS ILUM. ANI SAMOTNÉMU SATANOVI! !!!!NĚCO VAM ŘEKNU A BERTE TO JAKO PROZRAZENE TAJEMSTVÍ ☺ KDE JE VÍRA TAM JE BŮH -KDE JE BŮH TAM JE LÁSKA! -A KDE JE LÁSKA TAM JE POKOJ-A KDE JE POKOJ, TAM JE MIR,KLID,A MOCNA OCHRANA Z NEBES! DRAZÍ BRATŘI A SESTRY JE MI 35 LET A TOTO TAJEMSTVÍ ZNÁM UŽ 20 let. Ten kdo veri v Ježíše Krista a modlí se s nim, a prosí ho o ochranu a milost, muže si byt jisty ze me slova nelžou. Nemam důvod si něco takového vymýšlet. VI. Ze to tak je, a to jsem vam prozradil. Jen 1.proc.z miliónů. Modlete se Otce nás pořád každý den alespoň 10 krat za den kdykoliv a kdekoliv.a proste jeho milova.Matku Pannu Marii. Ona vam pomůže úplného ze vším a hned.P.S. Musíme je všechny překvapit modlitbou k Ježíši Kristu a VŠE v Jeho jménu. ONI TOTIŽ KRISTA NENAVIDIJ ZE VŠECH NEJVÍC. BOJI SE KRISTA KAŽDÝ ZLO! A DIVIT SE JIM ZE TO JEVZDAJ VŽDYŤ O PĚT SATAN BUDE SCHOZEN DO PROPASTI VECNE A TO NA VĚKY. SNAD JSEM VAM TO MEL NAP.MAM RAD KAŽDÉHO ČLOVĚKA KTERÝ POCHÁZÍ OD BOHA, A MILUJI VŠECHNY KDO MILUJE KRISTA!!!!!

reagovat 1.6.2015 06:24 - osobně

zdravím vím že iluminati...

Si myslím, že stojí i za multikulturní genocidou evropské společnosti, a jinak nesmyslnym taháním migrantů z Afriky do Evropy.

reagovat 1.6.2015 08:03 - fff

seru na modlení už 75 let, jsem zdravej a sexu chtivej, oproti tobě, ty neduživý vymatlaná makovice. bůh není to bys měl vědět.

reagovat 1.6.2015 08:58 - ty ouchylo perverzní,

seru na modlení už 75 let,...

Ty toho nějak víš. Kde si to zjistil?v Blesku?

reagovat 1.6.2015 20:34 - sardanapal

Já vám ukážu ORDINE NUOVO !

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *