Ileus a šetriaca diéta

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2008 19:44 - Majka

Ahojte! Chcela by som pomôcť pacientom s rovnakým problémom (ileus a šetriaca diéta). Na internete nie je ve?a informácií o tejto diéte a hlavne recepty... S tými receptami je to fakt BIEDA. Ani takú kuchársku knihu nie je dostať nikde kúpiť! Ja musím túto diétu držať žia? celoživotne.

Zbieram a zostavujem recepty (už roky, pretože som už viackrát držala šetriacu diétu) a ešte radšej varím:-). Napadla ma jedna zaujímavá a myslím si, že skvelá myšlienka. Chcela by som vytvoriť špeciálne stránky o tejto diéte a pomôcť tak mnohým ?uďom. Pomaličky na nej pracujem :-).

Ak máte nejaké skúsenosti (či už kladné alebo záporné), rady alebo svoje osvedčené recepty, rada ich pridám k tým mojim. Mňa už zoprátkrát prepustili z nemocnice tak, že mi do ruky dali len prepúšťaciu správu a malý papier o diéte... A k diéte mi nepovedali ani slovo! A bol tu večný problém: \"Čo si mám uvariť?\"

Ak sa tu nájdete, napíšte prosím sem svoje recepty a nápady a ja ich zverejním aj na svojej stránke. ĎAKUJEM!!!:-)

reagovat 5.10.2008 13:27 - Karolína

Bááááječný nápad. Mám za sebou propuštění z nemocnice jen s propouštěcí zprávou a malým lístkem o šetřící dietě. Cca 20 řádků má obsáhnout moji celoživotní stravu. Není to děsivé?!? Zatím jen zkouším co je "stravitelné a poživatelné" a tak bohužel nemohu přispět recepty, ale moc Vám fandím a už se těším až bude k dispozici něco co nám "šetřitelům" bude ku prospěchu.

reagovat 11.10.2008 22:52 - JANA P.

DOBRY DEN. MAM 4 TYDNY OPEROVANY ILEUS A NEVÍM ŽE MAM DRŽET DIETU.MYSLELA JSEM ŽE SE JEDNA JEN O PRVNÍ DNY.BUDU VÁM MOC VDĚČNÁ ZA KAŽDOU RADU I RECEPT.MOC DĚKUJI.JANA

jana0005"seznam.cz

reagovat 12.10.2008 20:19 - JANA P.

DOBRÝ DEN. JSEM NA TOM JAKO VY,TAKÉ PO OPERACI ILEA. JESTLI MÁTE NĚJAKÉ INFORMACE ,ŽE BY SE MĚLA DRŽET DIETA I PO 4 TÝDNECH PO OPERACI TAK MI PROSÍM PORADTE.NIKDO MI NIC NEŘEKL.DĚKUJI.JANA

reagovat 27.10.2008 14:57 - Majka

Ahoj Karolína! Ďakujem za Tvoju reakciu. Ďakujem aj za povzbudenie:-). Veru, je to ve?mi smutné a desivé dostať s prepúšťacou správou len taký malý lístoček, ktorý stručne určuje túto CELOŽIVOTNÚ DIÉTU. Poznám to...:-(( Aj u nás na Slovensku je to tak... Ja som tiež moc experimentovala a vlastne stále experimentujem a preto aj vymýš?am recepty. Táto diéta nie je žiadna sláva... Držím aj Tebe palce! :-) Pekný deň!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2015 15:01 - Bene

Recepty po operácii ilea nájdete najnovšie TU: http://vareskamaruska.blogspot.sk/

reagovat 17.1.2016 14:45 - Helena

Ahoj,já byla 4.1. odvezena a operovana s ileusem,bylo to hrozné, ale 12.1. jsem byla doma.Dnes je 17.1. a i když držím dietu,dnes mám bolesti břicha a průjem. Budu čekat,jestli se to zklidní, nevím, jestli je to špatně a neměla bych se poradit s doktorem?

reagovat 26.5.2016 20:41 - Radka

Ahoj,já byla 4.1. odvezena a...

Ahoj, ja jsem po operaci 2 roky a bricho me pobolivalo pul roku, dietu moc nedrzim ale nekdy mam taky problemy takze urcite dodrzovat :-)

reagovat 26.5.2016 21:15 - Ileus a šetriaca diéta?

Co znamená ten nápis a v jakým strašlivým jazyce je napsán?

reagovat 3.8.2016 11:49 - luccus

Ahoj.. uvítám jakékoliv receptíky.. Manžel byl již opakovaně hospitalizován, naposledy minulý týden, operaci prodělal 3 m a 21 letech, při dalších 5 hospitalizacích mu to rozehnali kapačkami.. a pokud by šlo se každoroční hospitalizaci vyhnout jídelníčkem, bylo by to super, pokaždé jsou to nervy.. doktoři, řeknou, musíte vychytat co Vám to spouští, ale nikdo pořádně neví, čemu se vyhnout.. bohužel moc skupin a informací na netu nenajdete..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *