Je identita muže a ženy stejná? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2002 09:32 - Jana

Ten Avon si snad spletl cilovou skupinu. Doktorka neni life magazin pro zeny ( alá hloupocke casopisy ) , ale informacni web o zdravi...fakt se smeju.
Kazdopadne Doktorce preju hodne reklamy, vsichni vime, ze je ji velice malo a servery jentaktak prezivaji.
Hodne stesti
Jana

reagovat 5.11.2002 00:20 - Eva

Taky používám tento krém, ale neřekla bych, že má až tak překvapující účinky. Čím to asi je?

reagovat 5.11.2002 00:21 - Eva

Taky používám tento krém, ale neřekla bych, že má až tak překvapující účinky. Čím to asi je?

reagovat 6.11.2002 13:56 - Martina

Také jsme si tento krém koupila. Že by zmizely vrásky jsem si ale nevšimla. Pište si tyto nesmysly prosím na jiné servery. Doktorka je, jak jsme do teď doufala, o něčem jiném.

reagovat 18.11.2002 12:20 - gaska

Komerční stránka doktorky se mi zdá nechutná. "Doktorka" se svojí komercializací prostředků na hubnutí nebo na růst poprsí stává spolupachatelem šílenství dokonalé postavy dnešní doby, ale beru to jako nutnost - na živobytí se nějak vydělávat musí. Ale reklamu umístit jako článek, to mě osobně uráží a velmi mě to zklamalo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.11.2002 20:42 - hippo

Fakt propadak a chudoba ducha.

reagovat 19.11.2002 09:41 - Monika

To se mi snad jenom zdá!! Nemohu uvěřit tomu, jak podle jste zveřejnili tuto reklamu. Ale opravdu bravo, četla jsem až dokonce. Myslím, že jsem byla na doktorce naposledy!

reagovat 19.11.2002 10:58 - Bodlo

Vážený pane Tomáši, chápu, že k provozování stránek jsou potřeba finance. Způsob ovšem může být kultivovaný. Proč neudělat část pouze reklamní? Každý návštěvník těchto stránek si pak sám rozhodne jestli se na reklamu podívá nebo ne. Podsouvání komerční reklamy mezi seriozní články považuji za nevkusné a je v podstatě kontraproduktivní. Mnoho lidí kteří tyto stránky navštěvují zde hledají něco jiného než reklamu na pofidérní výrobky a služby. Pokud nechcete přijít o všechny, nebo alespoň převážnou většinu návštěvníků těchto stránek, zmněníte přístup k reklamě.

reagovat 21.1.2003 07:30 - Dave

V jedné klasické literatuře tohle celé popisuje jedna vesnická babička v tom smyslu, že "chlapi jsou se ženskyma jen kvuli té možnosti "zasunutí". Kdyby tohle nepotřebovali, vystačili by si sami mezi sebou." Daleko jednodušší to pak v tomhle mají gayové a lesbičky - nemyslíte?

reagovat 22.1.2003 00:10 - akret

No, myslím, že je to přece jen složitější. Jsou muži, pro které jsou vztahy, intimita, děti, rodina... někdy důležitější než pro ženy. Není v nich prostě jen sexualita. A zas některým ženám děti a rodina moc neříkají a prosazují se v práci. A umí být velmi (mužsky) tvrdé.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *