Ibogain - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.4.2006 14:19 - Karča

Ibogain znám z vlastní zkušenosti. Byl mi podán pod odborným dohledem v době kdy jsem byla závislá na heroinu. Nejprve projdete zvláštním halucinogenním stavem (pozor není radno se hýbat, jelikož jakmile pohnete tou sebemší částí těla, dostavuje se nausea - zvracení) ještě dva dny poté jsem byla v úplném klidu - žádné abstinenční příznaky a v hlavě bez myšlenky (mimochodem je to velmi příjemné a relaxační). Skutečně jsem přestala mít na drogu chuť a mimo to jsem zjistila, že moje zlozvyky (od dětství) také zmizely. Je to velmi zajímavý preparát. Jako drogu pro zábavu bych ho ovšem vůbec nedoporučila a ani si nedovedu představit jak by to bylo možné (zhruba 8 hodin se nemůžete hýbat, na záchod s Vámi musí jít doprovod a ještě další dva dny jste trochu mimo, těžko se koordinuje chůze atd). Musím říct, že jsem se závislosti úplně zbavila a díky tomuto preparátu bezbolestně a natrvalo. Mohu doporučit, ale jen pod dohledem člověka, který o tom něco ví. ¨Například člověk, který je závislý na heroinu a vzal by drogu před podáním ibogainu, může i zemřít. Tyto dvě věci se zkrátka nesnášejí. Jak je vidět, ibogain všeobecně zbavuje závislostí a jedno jestli je to alkohol, heroin nebo šťourání v nose. Znám více lidí, kteří tím prošli také (ze stejného důvodu jako já) a mají stejné výsledky jako já. Mimochodem, původně u indiánů se ibogain používá pro iniciaci mladých můžů - výborně se vám uspořádají myšlenky a docházíte k odpovědím na různé otázky, které člověka během života trápí - tím myslím filosofické otázky, ne otázky typu: co budu dnes večer vařit. Znovu ovšem zdůrazňuji, že je velmi důležitý odborný dohled, bez něj by ibogain mohl být velmi nebezpečný. Na internetu se dají najít odkazy na lidi, kteří s tím pracují. Jinak to není levná záležitost (konkrétně - je to dost drahé! a to je dobře, protože tím odpadá i možnost, že by se z ibogainu stala klasická droga pro zábavu. Jedna dávka stojí kolem 15.000,- Kč).

reagovat 21.9.2006 11:30 - jirka

kdyby to byla pravda, bylo by to dávno v lékárně

reagovat 20.10.2006 09:51 - Lucily

Mela bych zajem o lecbu Ibogainem.

Prosim kohokoli kdo vi jak ho ziskat,

nebo ma kontakt na nekoho kdo se tou lecbou

zabyva, at mi napise na Lucily"atlas.cz.

reagovat 2.1.2007 20:31 - S. E. P.

Hezký den,

samozřejmě, že ibogain funguje, provádím terapii ibogainem jako alternativu léčby u chronické závislosti obou typů (alko i nealkoholového typu, především pak nejúspěšněji u opiátových závislostí a alkoholismu) a výsledky jasně vypovídají o efektivitě v případě, že klient opravdu je připraven ukončit užívání návykových látek a v tento cíl věří. Pokud zde chybí tato základní motivace, je abstinence dočasná, neboť droga nepřináší požadovaný efekt po dobu cca 14 dní od terapie.Dnes již cena odpovídá dostupnosti i pro naše poměry (provádím sezení i s přípravou, dohledem a terapíí, včetně jedné dávky do 5 g (dávka je určena pohlavím, váhou, anamnézií) čistého rostliného extraktu ve fytofarmakologické kvalitě v celkové ceně 2500 - 3300,- za jednu provedenou terapii.V případě zájmu mě předem kontaktujte na mail sep"zatec.cz a podám přesnější informace.A k té poznámce "kdyby to fungovalo, tak je to v lékárně" Vám mohu jen odpovědět, že delta9-THC, hlavní psychoaktivní složka marihuany a hašiše je též nejlepším antiemeretikem v případě onkologické chemoterapie a přesto jí v lékárně nenajdete. Ibogain totiž také nelze patentovat a tak by jeho cena neodpovídala primárním zájmům farmaceutických firem. Když si vezmete kolik vydělávají právě na závislosti svých "konzumentů" opioidních analgetik, antidepresiv, hypnotik a dalších. Je zcela logické, že dealer (zde fakmakoprůmysl) nebude podporovat snadnou cestu chemické katalizace neurotransmiterů a nervových synapsí, poškozených chronickým užíváním návykové látky, když raději závislému dál bude "prodávat" drogu v podobě rozličných farmak. Vemte si například cenu Subutexu, léku jenž nahrazuje heroin, pro narkomana závislého na opiátech je v ceně cca 800,- za 8mg x7 tbl, což je obvykle zabezpečení na týden. Proč mu tedy podávat látku zbavujíví závislosti jenž by ani takovou cenu neměla, když takto lze vydělat tisickrát více.V případě, že Vás zajímají podrobnosti, doporučuji pro začátek navštívit stránky www.ibogain.czMusím předeslat, že se nejedná o látku dle smyslu zákona § 167/1998 tr.z. a tudíž její získání a držení je legální. Je však nutné podotknout, že ji poskytujeme pouze vhodným klientům, jenž jsou vybráni na základě zdravotní dokumentace, psychotestu a profilace a následně osobního pohovoru. Je nutné si předem zajistit rozbory krve a moči a zároveň být v době terapie detoxifikován, což je ověřeno rozborem moči před terapií a dechovou zkouškou na alkohol. Zároveň je nutné případně vynechat některé psychofarmaka. Bez motivace k abstinenci však nepomůže ani ibogain.

reagovat 4.1.2007 22:11 - kokos

Látka zvaná ibogain se získává k kořenů afrického keře Tabernanthe Iboga. V Kamerunu domorodci věří, že kořeny Ibogy umožňují kontakt s jejich předky a bohy v duchovním světě.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2015 12:53 - Noely

NABÍZÍME VÁM BEZPEČNOU...

Dobrý den snažím se dovolat na vaše číslo ale bohužel se mi to nedaří prosím poradíte mi jak se s vámi mohu spojit???přeji krásný den a děkuji Noely

reagovat 16.3.2015 16:32 - P.R

Filipským 4:6
" Netrapte se žádnou starostí, ale v každé modlitbě a prosbě děkujte a předkládejte své žádosti Bohu."

reagovat 7.5.2015 12:34 - Katarina

Mela bych zajem o lecbu...

Ahoj liečbu si absolvovala? katarina.jancovicova@zoznam.sk

reagovat 26.10.2016 10:28 - krasimir avramov

Prosim o jakoukoliv informaci...

prosim cislo na vas ,zavolam.moje cislo,776010425

reagovat 21.7.2018 10:15 - alena

Ma někdo nové poznatky z teto terapie?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *