hysterie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2002 19:23 - Milena

Vyvdala jsem dospelou 21 letou dceru, ktera ma velmi caste projevy hysterie, vynucuje si souhlas se svym nazorem, chovanim a jednanim jecenim, krikem a dupanim, sve nazory meni v prubehu hovoru o 180 stupnu a postradaji logiku, neumi vyslyset, ani prijmout nazor druheho. Prosim, poradte. Ma nekdo podobne zkusenosti?

reagovat 16.1.2002 19:43 - Milena

zatim se nikdo neozval a dcera vcera nejenze jecela a kricela na sveho otce, ale bezela pred dum a tam ve svem hereckem vystupu pokracovala vcetne priserneho jeceni,dupani na miste a zuriveho kopani do auta...take samozrejme vyhrozuje sebevrazou, otce vydira, ze prestane studovat atd...prosim, poradte mi, jak se v takove situaci chovat? bohuzel na ledovou sprchu uz je v tomto veku zrejme pozde:(

reagovat 17.1.2002 07:59 - Smajlinka

Nevím, nejsem psycholog, ale někde jsem četla, že ty nejrozmazlenější děti se časem stávají nejkrutějšími... Nechci Vás urazit, určitě nemáte pocit, že jste svou dceru špatně vychovávali. Na studenou sprchu nebo pár facek je opravdu pozdě, i když... Za psychologem ona nepůjde, ale určitě její stavy pramení ze spousty nevyřešených problémů... Není jiné cesty, než ji nechat vlastnímu osudu. Vy můžete nabídnout pomoc, ale pokud ona sama tu potřebu pomoc přijmout nemá, snažte si říct, že jste udělala, co jste mohla...
Co vy děláte, když se takhle chová? Snažíte se ji uklidňovat, nebo odejdete, nevšímáte si jí? Možná to dělá jen proto, že Vás takhle upoutá... Kdybyste odešli do jiné místnosti a nechali ji tak, třeba jí to časem přestane bavit, co myslíte?

reagovat 19.1.2002 02:33 - Milena

Bohuzel, to neni moje vlastni dcera, mam 20 leteho syna a s nim jsem nikdy nemela zadne problemy, ten je samostatny a v pohode. Dceru jsem vyvdala pred rokem. Byvala pry vztekla i jako dite, nic nepomahalo a ted je dospela a je to jen silnejsi. Dela tatovi sceny pri jakemkoliv nesouhlasu s ni, nebo pri jakemkoliv omezeni ve sve svobode. Je nesmirne neporadna (velmi mirny vyraz)a kdyz po ni chtel tata, aby si uklidila alespon svuj pokoj, opet hystericka scena a ze se odtehuje. Je 3 den pryc, nevime, kde je. Pouze tusime, ze u kluka, se kterym chodi. Jen nas trapi. Nema zadne povinnosti, nic doma nemusi, chodi si kam chce, kdy chce, s kym chce. Jedine, co musi, chodit do skoly. A je mozne, ze i tam prestala chodit.

reagovat 19.1.2002 23:20 - Evka

Nestýská se jí po vlastní matce? Nebo je po ní? Jak se chová váš manžel?
Nezamilovala se do vašeho syna?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2011 15:40 - Erika

Přesně tak. A v těžších...

Je to pravda a ještě to neublíží játrům. Kdo neviděl skutečnou hysterku,která ani neví co říká, běsní, obviňuje všechny okolo sebe a snaží se si tak vše vynutit, nic o tom neví. Druhý den si prospěvuje jsko ptáček a nic neříkala, nic neví. Vždy jsem byla proti násilí a v tomto případě je to na místě. jenom lituji, že stejnou metodu nepoužil můj otec a jako děti nás hysterie matky ničila.

reagovat 31.12.2012 19:37 - králová

hysterie

reagovat 31.12.2012 19:43 - fakta

Plno hysterk najdete na Rivotrilu. A vůdčí hysterkou je Silva. Tu by museli liskat denně a stejně by nepomohlo. Kdyby jen hysterky, ale i ochlasty.

reagovat 19.4.2013 14:15 - ahoj

Plno hysterk najdete na...

a je tedy na ty emociální výkyvy
---- nezvladatelné
nějaký lék ...?

jako když chybí serotin ...

Chovám se jako blázen jsem krutá a nevyzpitatelná i sobě a pak je mi to líto
a je fakt že nacházím klid v pití a pak je mi to jedno ..otupim a ztrácím emoce ...

poraďte

hysterie je nemoc jako deprese , kterou berou všichni vážně , ale v hysterii sou všechny prvky dohromady ....je to horší

Marta

reagovat 9.7.2014 20:13 - klárka

tomu říkám debata na úrovni, rychle pryč, nazývání do bláznů...palec hore :/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *