hysterická neuroza,panické stavy,nespavost

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2002 04:46 - Štefan

jakékoliv zvýšení adrenalinu vyvolává uzkostné stavy připomínající infarkt(kolapsový stav).Léčím neurolem teď zredukován na 1mg/deně,případně alkoholem.Již delší dobu nemohu se toho zbavit.Myslel jsem na HYPNOTERAPII,jsem z toho nešťastný,doktoři mi tvrdí že to musím překonat ale sám to nezvládám a alkohol mi nedělá dobře a ani ho nesmím.Poraďte případně doporucte terapeuta Liberecko,Praha atd.Díky

reagovat 4.10.2002 08:53 - Soňa

Zkus si přečíst chat Panická porucha - myslím, že tam najdeš vše co potřebuješ.

Ahoj jedna "panikářka"

reagovat 7.9.2003 17:10 - Tomáš

ahoj,
já mám uzkosti v MHD a také se mi nastartuje uzkost přizvýšené aktivitě-zadýchávání a bušení srdce.Myslím že by byla cesta jak z toho ven,tím že si zvyšovat pomalu tělesnou zátěž.Nakonec víme že to přejde a mi žijem dál.Já vím že je to velmi nepříjemné,ale došel jsem k závěru ,že pokud člověk opravdu nechce tak ho žádná terapie z toho nedostane.Asi je dobré se dostat na dno ,aby si člověk plně uvědomil,že vždy a ve všech případech najde pomoc jen sám u sebe.Jinak držím všem palečky

reagovat 1.10.2005 16:23 - Martin

Asi před 2-3 lety jsem byl hospitalizován na PK a byla mi určena diagnosa schizotypní porucha. Po návratu domů jsem se z toho dostal a zhruba poslední 3/4 roku sem byl naprosto v pohodě ale nyní mám stavy uzkosti neodůvodněný strach, bušení srdce, časté močení. Bral sem lék Solian ale ten sem kvůli nežádoucím vedlejším učinkům změnil na Seroquel. Mohou být současné problémy způsobeny změnou léků?

reagovat 22.2.2008 10:41 - marketa

Ahoj všichni. Právě jsem hospitalizovaná v Kroměříži na odd.kde se léčí neurozy.Trpím úzkostma,depresema a panickým strachem o svůj život a zdraví. Dlouho mi trvalo,než jsem si přiznala,že něco se mnou není v pořádku,ale ted si uvědomuju,že je nutné si to přiznat,přijmout to a neobvinovat se hlavně. Existují cesty jak z toho ven.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2011 18:29 - článek o hysterii

Ahoj všem, píšu článek o...

Ahoj,

procházím si tím denně,žiji s hysterikem,a jsme z něj všichni zralí na odvoz sanitkou,je to hotové peklo na zemi, řekla jsem mu, že jestli s ním mám vydržet, tak jedině jako objekt svého zkoumání, abych o něm napsala diplomku:-)

reagovat 17.1.2011 22:56 - náhodou

moje bejvalá měla mírnou hysterii, takovou podnětovou - a ten sex... paráada !

reagovat 24.6.2012 15:59 - Nada

Mám stavy úzkosi už přes deset let.Brala jsem dogmatil Ty prášky mi hodně pomáhaly.Nebrala jsem je pravidelně jenom podle toho jak jsem se cítila.Dnes mi je obvodní doktorka nesmí napsat jenom psichyatr.Mám to ze svého blízkého kruhu lidí.Nevím jestli s těmi lidmi se mám stýkat nebone já je mám moc ráda a ony mne jenom ubližují.Neví vůbec co mám dělat.

reagovat 24.6.2012 17:06 - Nejdříve je potřeba se odčervit-jinak potíže zůstanou stále!

Mám stavy úzkosi už přes...

Nejvýraznější příznaky parazitárních infekcí u člověka

Zácpy, průjem, plynatost, nafouklé břicho, bolestivé klouby a svaly, alergie, poruchy imunity, onkologie, problematická kůže — kopřivka, vyrážka, ekzém, anémie, nervozita, poruchy , spánku, chronická únava, zvýšena tvorba slin obzvlášť v noci, skřípaní zuby ve spánku, alergické reakce, bronchiální astma, hyperaktivita u dětí, deprese, neklid a jiné poruchy nervové soustavy.

Výzkumy posledních let zjistily, že příčinou mnohých onkologických onemocnění je přítomnost různých cizopasníků od plísní a trichomonad až po hlísti.

Roztroušená skleróza (onemocnění míchy a mozku), které vyvolávají (podle údajů získaných americkými vědci) trematody. Ty se dostávají do míchy a mozku a usidlují se tam.

Určit přítomnost infekce parazity lze podle zevnějšku pacienta:
Nejrůznější uhry, pupínky, seborrhoea, hrubá pokožka, pihy, různé fleky, předčasné vrásky na obličeji, pleš, papilomy, praskliny na patách, štěpitelnost a lomivost nehtů. Původci mohou být jednoduché a kočičí lamblie, trichomonády a jiní cizopasníci a také nejspíše jejich kombinace.

Projevuje se to častými infekcemi (nachlazení, angína, chronická tonzilitida, záněty sliznice, olypy, chrápání ve spánku).

Frolovův dýchací trenažer
Komplex Dolphin - léčba onemocnění nosu
Manualní medicína v centru zdraví
Boj proti parazitům
Co jsou paraziti?
Příznaky parazitárních infekcí u člověka
Největší nebezpeší pro člověka cizopasníci
Jak se zbavit parazitů
Přírodní fytokomplexi
Fytokompex VITAGOR
Fytokompex ŠAMBALA
Fytokompex KOVČEG
Nová metoda zbavení parazitů. Přístroj Zapper
Komplexné čištění organismu. Upevnění imunity
Biologicky aktivní doplňky ze Sibiře
ABISIB
LOCHEIN
Články

Sedmidenní ozdravné pobyty
Informační medicína. Co je to? Matrix zdraví
Přírodní lékárna Sibiře a Dálného Východu. ABISIB
Prodej a objednávky
Aparat AMIGO - metoda samoléčení bolestí páteře
PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"
Kde nás najdete

Kurzy, seminaře rok 2011
MUMIO

+420 603 537 825
+420 603 551 009

reagovat 12.2.2015 10:49 - x

x

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *