Hyperaktivita a panicky syndrom

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2001 11:35 - johan zdenek

Prosím o radu jak se vypořádat s hyperaktivitou a panickým syndromem.Mechanismus působení a jak u vás vznikl.Dobré a špatné skušenosti.

reagovat 1.11.2001 18:33 - Iva

Od panického syndromu si sám nepomůžete a když tak jen přechodně. Je nutné navštívit psychiatra. Možnosti předepsání: Seropramu, Prozacu, Deprexu.

reagovat 25.11.2002 15:47 - Renata

Mám hyperaktivního syna,kterému je 13 let.Tušila jsem to již od jeho ranného dětství.Teprve nyní mi to psychiatr potvrdil.Kde se dovím,jak se k němu nadále chovat,abych jeho poruchu nezhoršovala,ale spíše mu pomohla se s ní vyrovnávat, a zbytečně ho netrestat za jeho přílišnou živost a roztržitost.Abych v jeho pubertálním věku něco nezkazila,jelikož je dost citlivý.Díky.

reagovat 23.8.2006 20:55 - Lenka

Mám hyperaktivního syna jsou mu 2 roky, chtěla bych se zeptat jak takové děti vychovávat

reagovat 24.8.2006 07:16 - Miška

Z hyperaktivním dítětem to budete mít ze začátku dost těžké, ale jak bude starší, hyperaktavita se pomalu ustálí. Nejsem sice žádný odborník ale myslím, že bude potřeba ho neustále zaměstnávat nějakými činnostmi. Hodně se snažte si povídat a mazlit se sním. Musíte být ale důsledná, aby věděl, že když mu něco řeknete, tak to platí!Opravdu se snažte mu sama vymýšlet činnosti,pro něho to bude i atraktivnější. Ale samozdřejmě i dětem se musí dát prostor pro vlastní hru.Hyperaktivní děti vyžadují hlavně pohyb, takže by nebylo na škodu v budoucnu, vašeho chlapečka přihlásit do ňákého sportovního kroužku, aby se tam mohl pořádně vyřádit.

Držím Vám moc palce!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2007 19:57 - P.

Je velmi vhoný a účinný eeg-biofeedback.(dlouhodobá metoda,ale trvalé účinky)

reagovat 17.1.2008 20:04 - hANKA

IVANO, moc doporučuji knihu Poruchy pozornosti v dětství i dospělosti, Hallowell, Ratey, Praha 2007.

reagovat 3.2.2008 22:04 - Alena

Dobrý den,prosím o radu, mám ročního vnoučka, domnívám se také že je hyperaktivní, pořád musí něco kutit, je ohromně vynalézavý, chodí už od 11 měsíců a to tak že nechodí ale lítá a nechce poslechnout, neustále mu hrozí úrazy, ale co je nejhorší krom hysterie má stále od miminka nějaké křeče v bříšku, v noci se stále budí , dcerka si slibovala že až bude malý lézt, až bude chodit, že se to upraví, neupravilo, je to stejné.Vyzkoušela všechno možné, už snad ani nic neexistuje co by ještě vyzkoušet mohla, na různých vyšetřeních byl a nic se nezjistilo.Bojím se o něj, větříky to být nemohou, ale co způsobuje ty jeho křeče že tak usedavě pláče, dcerka je nesmírně vyčerpaná a také se už bojí co to je s ním, ve dne si hraje a dovádí, je prostě neunavitelný.Po porodu mu naměřily 10 abgar skore, což znamená že dítě je naprosto v pořádku, můžete nám někdo poradit, nemá někdo z vás podobné zkušenosti?Děkuji předem.

reagovat 18.7.2008 13:54 - Johan Zdenek

Jak se vypořádat s hyperaktivitou,panikou

reagovat 12.10.2008 22:38 - johanka.13

Dobrý den, náš syn chodí do druhé třídy...zajímá se o spoustu věcí - především z oblasti přírody....ve škole ho baví a jde matematika, ovšem kámen úrazu je psaní, opis a přepis textua diktáty...do psaní ho musím "strkat", neustále něco zapomíná, ztrácí, poslední dobou řešíme problémy školní nezvladatelnosti...teď jsme se objedbali do PED. PSYCH. PORADNY...chtěla bych synkovi pomoci...,myslím si,že ze spousty věcí je zmatený a neví si sám rady....Co Vy na to???Zvládneme to???Tak nějak jsem poslední dobou bezradná...díky

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *