hydroxycut

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2007 13:29 - alena

ahoj, zajímalo by mě jestli máte někdo s hydroxycutem (od muscletech) zkušenosti. Co jsem četla, tak jen samou chválu, až se mi to nechce samé věřit. Mohl by mi to někdo potvrdit? Chtěla bych do 3 měsíců zhubnout asi 10 kg.

reagovat 23.2.2007 19:37 - Lucie

Také jsem slyšela kladné ohlasy, ale přijde mi to dost drahé. Kamarádka byla velice spokojená s Bioaktivním C.L.A. od firmy Pharmanord. 80 tablet stojí přes 500,-, což je 3 x míň než hydroxycut. Nevím. Já myslím, že to má smysl hlavně pro kulturisty a ty, co fakt makaj. Na hubnutí mi to přijdou vyhozené peníze.

reagovat 25.2.2007 00:53 - Eva

Pro kulturisty je ten hydroxycut hardcore. Já beru hydroxycut24 a přiznám se, že s cvičením to nějak nepřeháním. Tak 2x týdně si doma zajedu chvilku u televize na rotopedu a to se musí ještě podařit. Začínala jsem ho brát a neměla vůbec žádnou aktivitu a kila šla dolů. Zatím jsem nic lepšího nevyzkoušela a že jsem toho měla už docela dost. Je fakt, že cenově je to docela drahé, ale pořád lepší koupit jednu dražší věc, která zabere, jak několik, které jsou k ničemu. Toť můj názor. Ali určitě zkus ty peníze obětovat a dej se do toho. C.L.A. užíval manžel a moc prý spokojený nebyl (já jsem nezkoušela), ale teď bere semnou hydroxycut24 a říká, že rozdíl je nepopsatelný. Prý je to úplně jiná liga. Jinak na hubnutí jsme objevili nějakou novinku od té samé firmy - Cylaris se to jmenuje a nevypadá to taky zle. Já naopak za krásu a zdraví jsem ochotná obětovat hodně peněz - na světě jsme jen jednou, ne?

reagovat 26.2.2007 18:48 - wionna

ahoj Evi,mohla bys napsat webovku kde sis HX objednala a jak dlouho ho uzivala nez si zacla hubnout?

reagovat 26.2.2007 19:02 - H

Evo kolik jsi zhubla a za jak dlouho? A máš vůbec potřebu hubnout, není to moc drastické ten hydrocytus, nejsou to snad anabolika?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.3.2013 21:54 - Pavlína

No já sem se chtěla zeptat..chtěla bych zhubnout a pravidelně sportuji objednala jsem si Hydroxycut Hardcore Pro Series,myslíte si,že by mi to pomohl zhodit aspon těch 6kg? Píše se sice ,že je to na svaly(potřebovala bych zpevnit postavu),ale i na hubnutí.Tak doufám ,že to bude stát zato.Máte stím nějaké zkušenosti?

reagovat 7.5.2013 11:27 - Martin

Hydroxycut je nebezpečný. V souvislosti s jeho požíváním se může dostavit řada vedlejších efektů jako zežloutnutí očního bělma a kůže, hnědá moč, poruchy spánku, zvracení, vyčerpanost a slabost, srdeční arytmie, žížeň, bolesti zad. V Americe vydal úřad pro kontrolu potravin a léčiv vyrování, aby lidé přestali okamžitě hydroxycut užívat. Hydroxycut vám velmi zatěžuje a vyčerpává organismus, zvýší tlak a srdeční tep. Ke zhubnutí všem raději doporučuji úpravu jídelníčku s přidaným cvíčením a případným užíváním (ale není nutno) l-carnitinu na dodání energie, což je látka tvořená tělem.

reagovat 7.6.2013 14:35 - Libor

Hydroxycut je nebezpečný. V...

Mohl by jsi mi prosím poslat nějaké odkazy kde je tohle napsáno - Díky

reagovat 26.7.2013 11:30 - jiřina

hydroxicut užívám tak deset dní.zmizela chuť na sladké.to je zatím to jediné na co zabral.Někdo psal,že má pak spoustu energie, ovšem já tedy rozhodně ne.
Takže ani necvičím, jsem slabá jak moucha.O schození kilíček zatím nemůže být řeč.Myslím, že je ještě brzy.Tak uvidíme jestli se časem něco změní.

reagovat 5.8.2013 16:14 - tina

hydroxicut užívám tak...

Dobry den
nevite kde se da koupit?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *