Humor léčí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2002 23:33 - Dan

Na této stránce se rozebírá všechno možný přes ztuhlé klouby, sexuální úchylky až po kremační témata. No trochu mi tady chybí vtipy, vždyť se říká, že humor léčí. Abych se držel názvu serveru, tak začnu vtipem z nemocničního prostředí: Přijde montér na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty, všichni na přístrojích, a pak povídá: "Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."

reagovat 15.1.2003 21:22 - Mirek

Přijde dvaadevadesátiletý pan Omáčka k doktorovi a stěžuje si: "Pane doktore, to je hrůza já stále běhám za mladými děvčaty". "Ale na tom přece není nic špatného", utěšuje ho doktor. "No, když já jsem zapomněl důvod, proč za nimi běhám."

reagovat 16.1.2003 11:30 - Sisina

Přijde pan Novák k doktorovi a stěžuje si že ho má moc velkého. Pan doktor si ho prohlédne a říká: "Ale prosím Vás, co by za to jiní dali, kdyby měli takový velký penis".
A pan Novák povídá: "Víte pane doktore, v létě mi to taky vůbec nevadí. Ale teď v zimě když začnou solit ty cesty, tak pálí a pálí".

reagovat 27.1.2003 21:46 - Karina

Rozdíly:Víte,jaký je rozdíl mezi inženýrem,fyzikem a matematikem?Představte si situaci,že spíte v hotelu a ve vašem pokoji začne hořet.Co udělá iženýr:Probudí se,zjistí,že na pokoji hoří,vezme kýbl,napostí ho vodou,uhasí požár a jde spát.Fyzik:Probudí se,zjistí,že hoří,vypočítá si,kolik bude potřebovat vody na uhasení,zjistí,že 6 litrů,napustí do kýblu 6 litrů vody,uhasí oheň,a jde spát.Matematik:Probudí se,zjistí,že hoří,půjde ke kohoutku,pustí vodu,zjistí,že řešení existuje,zavře vodu a jde spát.

reagovat 28.1.2003 12:25 - Lenka

Jde křesťan po poušti, nikde nikdo, najednou naproti sobě vidí velikého a podle všeho velmi hladového lva. Dostane strach, padne na kolena, zavře oči, sepne ruce a hned se rychle modlí: "Pane Bože, prosím, dej ať se ten lev zachová jako křesťan." Otvírá oči a lev nad ním už klečí a modlí se: "Pane Bože, požehnej mi tento pokrm."

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.7.2017 20:39 - Mischa

Předem se omlouvám za jedno vulgární slovo, ale bez něj by celý vtip ztratil šťávu.
Víte, jaký je rozdíl mezi expertem a specialistou?Expert ví hovno o všem a specialista vše o hovně.

Přednáška pro policisty o patologických jevech ve společnosti.Lektor skončí a dává prostor pro otázky. Přihlásí se jeden orgán a říká:Všemu rozumím, jenom nechápu,co je to to francouzské milování. Lektor odpovídá: to je prostě takové, že se líže tam, kde se čůrá.Policista nato : Aha ... a to prkýnko se má zvednout nebo ne?

reagovat 16.7.2017 20:45 - Mischa

V Bratislave na výpadovce ne Senec stojí lehká žena.Jeden nesmělý pán se s ní chce seznámit, ale moc neví, jak na to. Tak začne s počasím : To máme dnes pekne,však ? Ona: Hej. On: Aj včera bolo pekne,že ? Ona: Hej On Myslíte si, že aj zajtra bude pekne ? Ona : Počuj, starký, ja som prostitútka a nie meteorologická stanica

reagovat 16.7.2017 20:57 - Kája

"Pane doktore, já mám sklerózu!"
"Od kdy?"
"Co od kdy?"

reagovat 3.9.2017 08:07 - Imro

Ptá se dobrodruh domorodců v pralese : " A nejste lidojedi ?" "Kdepak,maso už dávno maso nejíme,není dobré,jen na svátek velkého Maora a ten byl včera"
To jsem rád.Neradujte se předčasně,jsme také židé a teď je sice není svátek,ale najednou vidím,že velký Maor udělal všude mlhu a tady kolem vás je svátek.

reagovat 14.9.2018 10:34 - AO

Slečno, já a Karle si mysléme, že máte skvělé trojky do trojky.
Mýlíte se pánové, dioptir mám, ale dost natolik, abych do toho s vámi nešla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *