HUBNUTÍ II.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2003 11:40 - Adriana

Jelikož se nám v původním tématu nashromáždilo více jak 15.000 příspěvků a načítání stránek se tím výrazně zpomalilo, můžeme pokračovat tady...

reagovat 19.9.2003 12:20 - MACEK

ADRIANO - tak jsem to zvládla a píši již sem. Snad se to ujme a já nebudu lítat z jedné diskuse na druhou.

Včera jsem to stravování ale vůbec nezvládla, večer jsem doslova sežrala 2 vdolky, no já si je vlastně náležitě vychutnala, pěkně v posteli, obklopená časáky. Konečně jsem byla v klidu. Ale neva, budu dnes hodná-doufám, ikdyž nástrahy jsem si sama položila, neb máš nejmladší dnes slaví 13-nácku - pubertální to věk. Ráno jsem mu popřála, dla dárek/dostal sportovní hodinky,a tak snad bude-je spokojen/a teď koupila moc dortů, no bude to boj.
Mějte se moc a moc krásně, všem přeji krásný, babílétový víkend.

reagovat 19.9.2003 12:28 - Iva

Díky Adriano, na staré fórum jsem napsala upozornění a doufám, že se tady přesměrují všichni. Budeme to ještě chvíli přesměrovávat. Myslím, že to bude rychlejší a chvíli i přehlednější. Iva

reagovat 19.9.2003 12:36 - rentitka

Tak ciculiatka,
keď nikto iný, tak aspoň ja musím pochváliť samu seba. Dnes je tu ve?ké mecheche, sladké, slané, chlebíčky, ale odolala som! Na raňajky jogurt, na obed dusený karfiol (květák) a poobede kávička. Chlebíček, ktorý mi elegantne "pristál" na stole, som venovala kolegovi. Teraz som v jeho očiach tá najlepšia kolegyňa a ja sa hrdím, že som odolala... Tak ma teda pochválte. Ja chválim Ivu, že podala supernápad a Adrianku, že ho zrealizovala.
MACEK - som rada, že zlé chví?kami strieda dobré...
Dúfam, že tu fakt nebudeme lietať medzi dvoma fórami, to už by sme časovo asi nezvládali...

reagovat 19.9.2003 13:08 - Evikova

Zdravím všechny FUŇE při pátku
(Fuňa=dobrá, pěkná holka po našem)

Ináč s tím stěhováním ste mňa trochu vyděsánkovali.

MILO,
Já slyšela na aquaaerobic jenom chválu, ale pracuju děsně nepravidelně, někdy do tří, někdy od tří, takže bych to nezvládala. Jógu cvičím doma sama, sem tam zajdu do školičky v které jsem se učila, ale po dvouch letech už vím jak na to. A docela mě to baví. A tu nezmrzlinu Ti moc chválím.

IVUŠ,
Ty máš nějakou kouzelnou korunu ne? Že Ti to tak hezky padlo a manžovi do kopců...

Jinak muj hypotalamus není k nalezení. Dokonce jsem se snažila přenést veškerou svou psychickou sílu při józe a nic. Třeba ho nemám. Blbě vidím, zažívání si dělá co chce, někdy blbě slyším, třeba ho fakt nemám.

MARŤO,
Až budou mečíky rozmnožené, pošlu Ti je akorát na sázení, až na jaro, tyhle velké o kterých mluvím jsou náchylnější na ty naše děsivé mrazy, až si během zimy vzpomeneš, tak mi napiš mail s adresou a s tím kolik budeš mít na zahrádce místa, dodám i pozdní tulipány jestli je máš ráda, já prostě množím jako blázen.

RENTINTKO,
Tak to vypada, že máš úspěšnú zasilatelsků službu. Kdoví, možná bych tomu ve slovenčině líp rozumněla. :o. S tou sádrou je to děsivý nápad, sice bys toho ve?a nespapala, ale taky by si toho to?ko nepovedala a to by nám bylo lúto.

IVUŠ
Ať žijou šedivé záclony. Já mám žaluzie :o( a červené :o(

Ještě se přijdu za Vama mrknút pozdějc, jestli to stěhování všeci zvladly a sú přestěhovaní tu aj se svojíma hypoušema.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.11.2011 20:32 - Saleen

Saleend@seznam.cz

reagovat 30.7.2012 12:11 - Libuška

Zdravím všechny co se usilovně snaží zhubnout nějaké to kilečko. Chci se zeptat na Vaše zkušenosti pokud někdo má s tzv. NanoDerm sprejem Meta Go od společnosti Organic Mission. Kupuji ho na stránce http://www.serumbudoucnosti.cz a to za 1190kč včetně dopravy. Tento sprej by měl zrychlit metabolismus a spalovat 300Kk jen pouhým nástřikem na zápěstí. Používám ho zatím pár dní a je pravda, že rychleji trávím a necítím se tak plná. Jestli jsem ale zhubla to je ještě brzo říct, sice mám dole 1kg ale jsem zvyklá že mi váha dost kolísá. Takže chytřejší budu asi až ho spotřebuju a určitě sem zkušenosti napíšu.

Takže chci se zeptat zda tento nebo klidně i jinej sprej někdo z Vás používá a jaké má zkušenosti.

Děkuji za odpovědi.
Libuška

reagovat 3.8.2012 23:55 - Jana Malá

ADRIANO - tak jsem to...

Mam super zprávu. Několik let jsem bojovala s kily navíc, vyzkoušela jsem nespočet diet, hladovku, jedla jsem jen zeleninu a všechno bylo strašný, nic nepomohlo a maximálně jsem ztloustla. Potom jsem dostala kontakt na jednu paní, která pracuje jako výživová poradkyně - sestaví jídelníček, poradí jaké mají potraviny hodnoty a poradí neuvěřitelné věci. Má záruku spokojenosti, je velmi milá a střízlivá a to, co mi poradila, se během 2 měsíců vyřešilo a já vážím tolik, jako když mi bylo 25. Měla jsem strašnou celulitidu, oteklé tváře a ruce, cítila jsem se nafouknutá a chvílemi jsme se na sebe ani nechtěla podívat, nebo se mi nechtělo mezi lidi. Teď mám o 8 kilo méně během 2 měsíců, a to jím mnohem více než předtím a zázračně hubnu!!! Vřele jí doporučuji, zvlášť teď na konci léta a přes podzim, má úžasné tipy a kdykoliv Vám zaručí spokojenost. Vážně, ta ženská je milionová a díky tomu, jak se na mě teď dívá můj muž a jak se zlepšil náš milostný život, nedám na ní dopustit. Email na ní je jana.zdravavyziva@email.cz a vstupní prohlídka s měřením, zjištěním všech hladin v těle a sestavením jídelníčku na jakkoliv dlouho + pravidelné kontroly je za 200 Kč!
Všem vám držím palce, tohle vám určitě pomůže stejně jako mě!

reagovat 21.8.2012 09:31 - Martina Hatle

Dobrýtro - žiju, pracuju,...

Dobrý den, přečetla sem si, že víte kde koupit parfem Clara Centinaro, spol. GESTIL, ale na netu ho nikde nemohu najít, prosím můžete mi napsat konkrétně kde. Jste snad jediná, kdo to ví. Moc díky za radu Martina Hatle

reagovat 4.7.2013 13:20 - Jana

Dobrý den, přečetla sem...

Dobrý den, ani já nemohu nikde najít, kdo Claru Centinaro prodává. Gestil jsem na internetu našla, ale jen nějaké výrobky. Moc ráda bych ji koupila mamince, která ji má nejraději, ale už ji bohužel nemůžeme nikde sehnat. Budu vděčná za jakoukoliv radu. Moc děkuju.
Jana

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *