Hubnutí ultrazvukem???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2008 12:57 - Katka

objednala jsem se v kosmeťáku na ošetření celulitidy a redukci tuku pomocí ultrazvuku Liema. Zajímalo by mě, jestli s tím někdo máte zkušenosti. Mám slíbeno, že mají dobré výsledky - zpevnění a vyhlazení kůže - možné i zeštíhlení...Je někdo kdo má stím pozitivní zkušenosti?

reagovat 31.7.2008 21:38 - janča

Ahoj Katko, tak jak jsi dopadla, jsi spokojená? Chci to také vyzkoušet, ale zatím nenám žádné doporučení. Dík

reagovat 1.8.2008 07:34 - Petr

Ja bych se bal...

Jako technik tusim, co dokaze ultrazvuk napachat. Nemusi se jednat o bezprostredne viditelne poskozeni. Pozor tedy na krasu za cenu zdravi.

reagovat 1.8.2008 09:12 - viky

já jsem byla včera na druhém ošetření stehen a zadku. Když mě měřili, zjistilo se, že od prvního jsem zhubla minimálně 2cm. Byla jsem tak nadšená, že už nevím kolik to bylo přesně kde, ale dost. A to se říká že poprvé to ještě moc nezabírá. Je teda fakt, že jsem zároveň shodila 2 kila, ale stejně:-)

Jinak Petře, on je to podle mě asi velký rozdíl. vezmi si že třeba laser taky dokáže napáchat veliké škody když je silný, a zároveň se jím operují oči, takže pro lékařské účely se používá podle mě i u ultrazvuku mnohem jemnější metoda.

Jo a ještě bych dodala že mi skoro zmizela celulitida:-) Pokud chcete doporučení, najděte si petra clinic, tam chodím já, je to u Václaváku v Praze, ale prý jim tam jezdí holky třeba i ze Slovenska. Říká se, že je dobré jít asi třikrát, tak už se těším na příště. Jinak je to fajn ošetření, docela příjemné, i když je potřeba aby se ta část těla zahřála na vyšší teplotu, takže občas to malinko pálí, ale žádná hrůza.

reagovat 1.8.2008 18:10 - Petr

Viky: ocni laser ma za ukol oko popalit a hodne. Figl je v tom, ze pouze lokalne a cilene.

Aplikace UZ je jiste plosna, vzhledem k principu funkce se zvukove vlny nedaji zacilit a prostupuji proto tkani do velkych vzdalenosti. Kde berete jistotu, ze nepusobi stejne jako na tukove bunky i na bunky nervove soustavy (velice podobne tukovym bunkam), kostni dren, krvinky...Hromada lidi blazni z mobilu, ktere ohreji povrch hlavy do hloubky par milimetru o stupen a nekdo jiny dobrovolne podstupuje UZ zakrok s nasobne vetsim vykonem a hloubkovym pusobenim. No nekdy krasa holt stoji zdravi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2010 21:01 - Maji

ahoj, před 48 hodinami jsem absolvovala
1. KAVITACI,
jsem skutečně nadšená , bo při prvním měření jsem měla méně o 5 cm a za 48 hodin jsem ubrala -3 kg !!

Ale co je důležité : PITNÝ REŽIM , aby ten vyloučený tuk měl kam zmizet!!
Opravdu doporučuji , chystám se na další kolo ..

reagovat 9.2.2012 19:01 - Amanda

Ahoj, na ultrazvukovou liposukci bych nikdy nešla. Všude se píše jak je to nebezpečné a dokonce jsem četla rozhovor s nějakou modelkou které tato metoda dost poškodila zdraví. Já chodím na radiofrekvenční liposukci, ta je mnohem bezpečnější a i účinnější. U ultrazvuku je to jenom odvodnění, ale radiofrekvence opravdu rozpustí ty tuky. Já jsem šla 3x na stehna a opravdu bych řekla že jsou rozhodně tak o 1/3 užší, na ty centrimetry si to přesně nepamatuji ale bylo to nějak kolem 8cm. Takto mi to stačí, takže už docházet nemusím. Zbavila jsem se naprosto celulitidy z čehož jsem nadšená. :)) Byla jsem v Petra Clinic v Praze, a moc se mi tam líbilo.

reagovat 26.2.2012 02:34 - Jana

objednala jsem se v...

Ultrazvuk ne!! je moc škodlivý. Ale já chodím na radiofrekvenci do Prahy do Petra Clinic, a jsem moc spokojená. Celulitida ustoupila jako první, a centimetry hned za ní :)

reagovat 20.5.2012 17:45 - DA

No, ten kdo píše jako Petra Clinic, tak aspoň malinko méně okatě :-D Podprahová reklama má být, co nejméně vidět, ale psát název ordinace v každém příspěvku .... :-/

reagovat 30.11.2016 14:53 - Miška

Já jsem byla na liposukci na klinice v Brně a dělali mi ultheraSLIM. Konečně nemám povyslé bříško, je trošku větší, ale proti tomu jak vypadalo je teď luxusní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *