Hubnutí a proč nám NEFUNGUJE!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2008 13:20 - Pajka

Je tady spoustu témat ohledně diet a hubnutí, když do nich napíšete příspěvek co se \"místním\" nelíbí, hned je zle.

Jsem průměrná ženská, celoživotně bojující s mírnou nadváhou cca 5 kg, zajímá mě vše ohledně zdravého životního stylu, hubnutí, cvičení. Ne vše ale funguje tak jak si představujeme, i když je vše dodržováno, prostě v něčem je chyba!

Ráda bych tady četla příspěvky těch, které jsou na tom podobně jako já, probrat co funguje (a proč) a co nefunguje (a proč).

Různí dealeři prosím NEPSAT!!!

reagovat 25.12.2008 17:33 - David

pohyb pohyb pohyb, nic jiného nefunguje....možná pak nějaká zákeřná nemoc, ale to asi nechceš slyšet :-)

reagovat 25.12.2008 17:41 - pajko,bud rada,

ze se jedna jen o mirnou nadvahu,ja jsem vazila 117 kg,kdyz jsem se rozhodla uplne zmenit zivotni styl a jidelnicek,navyky apd.Za pul roku mam dole 20 kg a jiste si umis predstavit,kolik me jeste ceka,nez budu vypadat alespon trochu normalne...Pomuze ti samozrejme pohyb,pitny rezim a pravidelne jidlo-netucne a malo,ale nikdy nehladovet.Nekdy je takove obdobi,kdy to proste nejde,ale nezoufej,hlavne se drzet...

reagovat 25.12.2008 17:46 - Dáša

Ahojte holky.Jsem na tom stejně jako Pajka,akorát nevážím tolik.Ted vážím 80kg a chci 10kg dolů.Prosím proto tebe přede mnou aby jsi mi napsala nějaký dobrý recept na hubnutí.Pájko,můžu se k tobě přidat?Klidně od zítřka.Budeme se podporovat?

reagovat 25.12.2008 20:21 - marie

taky nosím kila navíc, za svůj život jsem zhubla snad 3OO kg a znovu nabrala snad 310 kg.......... Dejme se tedy do toho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.12.2008 16:13 - Eva

www.kgdolu.estranky.cz

reagovat 1.1.2009 08:29 - Natura

Skutečnou nadváhu jsem sice zatím ještě neměla, ale 4 roky jsem měla asi 5-6 kg nad svou obvyklou váhu. Podle tabulek O.K., podle zrcadla fuuuj. Mám lehkou kostru, každé kilo jde dost vidět.

Nakoupila jsem si proto větší oblečení.Pak jsem začala řešit (úspěšně) své psychické problémy -tloustnutí má svůj původ velmi často v psychice- a hlavně přestala pít alkohol (jsem abstinující alkoholik), a kila šla sama dolů.

Sice asi až po půl roce po mém rozhodnutí změnit svůj život, ale přece.

Takže vyřazené malé oblečení už nemám a do nových kalhot si dělám záševky. :o)Jenže už mi bude 35 a tělo nereaguje tak jako před 10 lety, a tak si musím hlídat příjem (skoro do třicítky jsem mohla jíst co jsem chtěla a váha se nehnula).

Přes vánoce jsem nabrala 2 kg. Ale vím z čeho. Takže si nestěžuji. Navíc jsme dostali k Vánocům digi-váhu, tak to je zajímavé sledovat.Chtěla bych jen říct, že nemáte hledět jen na váhu. Pokud začnete cvičit, nesníží se vám váha, ale tuk se začne měnit ve svalovou hmotu a svaly jsou těžší. Výsledek bude třeba stejně těžká, ale pevnější a hezčí postava.Můj muž takto po pár letech stoupl na váhu a "zděsil se", že má 78 kg. Dopne všechny kalhoty, nikde žádný fald...no jo, už 3 roky denně poctivě cvičí. Tam je důvod změny jeho váhy.Takže nešilte z váhy, ale ze zrcadla, ta jsou pravdivější.

reagovat 1.1.2009 11:08 - Adriena

To Natura - podle Tvých zkušeností - má vliv na váhu samotný alkohol, nebo spíš to, že člověk ztratí sebekontrolu a sní na co narazí i když nemá hlad?

reagovat 1.1.2009 16:36 - Lobelka

Adriena: Ono je to asi 50 na 50. Alkohol sám je dost kalorický, hlavně pivo a tvrdé. Ale i ztráta sebekontroly funguje, navíc alkohol podporuje chuť k jídlu. Jsem jen příležitostný piják, ale mám to ozkoušené - když jdu s mužem a synem u nás na vsi na fotbal a dáme pivko, skončím u klobásy, na kterou jsem původně neměla vůbec chuť, a u vína nejsem schopna uhlídat přiměřenou porci mandlí nebo oříšků.

reagovat 27.8.2009 21:23 - Blanka

Jak víte tak hubnutí jako takové je hodně zatěžující proces,který organismu dá zabrat.Je potřeba na to organismus nejdříve připravit a pročistit. Nabízím vám snížení váhy zdravě a bez vedlejších účinků s pomocí Emulipsu Slimu to je 60 ks kapslí a 60g nápoje.Je to unikátní bylinná směs s blahodárnými a revitalizujícími účinky,z 11 druhů bylin.Zákl.účinné složky jsou pyruvát-vápenná sůl,extrakt z Garcinie cambogie,extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem přírodních antioxidantů a také zcela bez chem.stabilizace.Cena je 1290kč.Pište si na Blanka83"email.cz.

www.okg-zdravizprirody.blogerka.cz Reg.č.03-000585

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *