Hubnutí pro zralé ženy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.8.2009 10:20 - Fiona

Zdravím všechny dámy od čtyřicítky výše, které se potýkají s nadváhou. Nikdy jsem neměla modelingovou postavu, ale vždycky jsem se vešla do toho, čemu se podle tabulek říká \"normální váha\". Teď se mi blíží pětačtyřicítka a podle některých příznaků pomalu mířím ke klimakteriu. Jedním z nich je fakt, že jsem během roku přibrala 10 kg. Vím, že mít 55 kilo jako před dvaceti lety je utopie, ale 77 je při výšce 163 cm už opravdu moc. Bolí mě záda a nohy, šatník je o ničem... Ráda bych přirozenou cestou zhubla alespoň na 69 kg. Hledám podobně postižené ženy v nejlepších letech s podobným cílem pro vzájemnou podporu a zároveň prosím dealery zázračných přípravků, aby toto téma ignorovali.

reagovat 6.8.2009 11:48 - Kiki

Ahoj. Doporučuji Ti zcela změnit stravování a přístup k životu. Velmi účinná je například Makrobiotika. Začni jíst tmavé počivo. Dopoledne jez ovoce, odpoledne zeleninu. Snídej dobře, dej si oběd ale již pak nevečeř. Třikrát až čtyřikrát týdně cvič. Například kalanetiku nebo power jogu. Ta je vhodna pro ženy Tvého věku.

Kiki

reagovat 7.8.2009 01:23 - Sindy

Myslím, že je lepší nechat si poradit od nutričního poradce, nebo dietologa. Na vlastní pěst bych to nezkoušela.

reagovat 7.8.2009 14:49 - Klára

Ahoj Fiono, tak já jsem na tom stejně. Věk 56 let, výška 163cm, současná váha 67kg.

Od začátku roku jsem sice sundala dolů 4kg, ale už 3 měsíce se to nehnulo ani o deko.

Jo spíše, během týdne zhubnu 1kg, o víkendu to zase přiberu.

Nedržím dietu, spíše jsem změnila jídelníček, omezila tuky a radikálně "zkouhla" sladkosti. Dost se hýbu - kolo, svižná chůze, doma veslování na trenažéru, cvičení s činkami. Po 19. hodině už nejím, běžného pohybu mám tady dost.

A stejně to nejde dolů, hlavně na břiše se ten tuk drží jako klíště.

Tak pojďme do toho spolu. Můj cíl je do konce srpna dojít na 66 kg a pak každý měsíc alespoň kilčo. Potřebuji také nějakou morální podporu stejně jako ty.

Tak palce nahoru, jdeme na to. Hezký víkend, ozvu se v pondělí.

reagovat 7.8.2009 20:10 - Radka

no zensky me je 40 a vazim 160 a uz nevim co s tim,nic nevydrzim,mam nervy,,,,,a dolu to nejde,funguje vse ale musi se dodrzovat,ale ja vse vydrzim chcili,i bandaz rekli ze by me nepomohla,ze musim srovnat hlavu a setrvat,ale jak odstranit ty nervy krz kterejim sladky?jak?jidlo nejim temer vubec ma strava je treba az odpoledne 1_2 chlebicky a 2dorty,tot vse ,vim ze je vse spatne ano vim to ale nejde me s tim nic udelat,rada?asi zadna co?sem uz zoufala,uz sem zhubla i na 100jen,v uvozovkach ale zas to nabrala a mam rict pravdu ani nevim jak,,,

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2016 01:39 - Ina

Nejezte tolik! Malé porce a...

Každý tvrdí, že hubnutí je v hlavě. A jak to do té hlavy dostat, aby hubnutí začala řídit?

reagovat 25.9.2016 16:39 - Daniela

Ahoj,zkoušel jste někdo speciáln poradnu pro výživu a hubnutí? Je mi 40 let a nějak se mi nedaří zhubnot.Dřív to šlo pěkně,ale teď už to spalování není to co to bývalo.Manžel mi říká ať se někam objednám a přestanu o tom jen mluvit,ale má strach že to budou jen vyhozený peníze.

reagovat 27.9.2016 09:55 - Romča

Ahoj,zkoušel jste někdo...

zajdi si do poradny,kde jsou opravdu specialisti.Jsou poradny, kde jsou doktoři a ty ti pomůžou.Udělají ti i vyšetření, třeba vyšetření cév a míru stresu, rozbor krve atd a podle toho ti udělají plán a pomůžou ti. Jestli chceš zdravě zhubnout, tak jedině takhle.

reagovat 28.9.2016 10:13 - Daniela

zajdi si do poradny,kde jsou...

tak jsem objednaná do poradny. manžel mě tam objednal, včera s tím přišel domů a oznámil mi to. Prý už ho to nebaví poslouchat, tak tam zavolal on :-) a mám to vyřešeno,teď už tam musím. Jsem vlastně ráda, že to udělal. je to poradna z https://www.svet-zdravi.cz/ nebyla jsi tam? Tam ti totiž taky můžou udělat ten rozbor a vyšetření.

reagovat 28.9.2016 10:44 - hm...

tak jsem objednaná do...

Tak to jsou vyhozené prachy. Když nechceš zhubnout ty, na což stačí nemít v hlavě piliny, ale mozek, tak nezhubneš.
Raději investuj do vzdělání, tvá čeština je otřesná a tak je potom jedno, za kolik lidí tady budeš psát, když každý pozná, že jde zase jen o přiblblou reklamu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *