Hubnutí přirozenou cestou - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2006 21:42 - zdena

Castecne je to pravda, ale lze zhubnout i bez techto pripravkuTed jsem v 5. tydnu programu doformy na www.doformy.cz a tam mi skvele poradili a hlavne donutili hubnout. Musela jsem to rict znamym a pisu co snim. Hlavne to stoji jen 290 kc a to jsem jeste nikde nevidela, tak jim chci pomoci, aby se jim darilo.

reagovat 4.10.2006 15:26 - sarka

právě jím čokoládu,dieta mi není zapotřebí tlustá zustanu až do smrti i tak se dá žít.Kalbě zdar

reagovat 4.10.2006 15:53 - Hana

Vadilo by mi dávat peníze za nějaké programy, za to si koupím radši ovoce. A nejlepší je stejně NEŽRAT a cvičit.:-))

reagovat 20.10.2006 09:25 - zaneta

nerekla bych ze to je nejlepsi zpusob jak zhubnout.Jsou i jine diety,ktere nic nestoji a jeste k tomu rychleji zhubnete.Nekde jsem cetla:cvic,cisti si pravidelne zuby arychleji hubni.:-))

reagovat 20.10.2006 11:07 - Zdeněk

Diety jsou nanic. Pomohou jen na chvíli. Jedině úprava jídelníčku pomůže. Přestat jíst je hloupost. Tělo potřebuje stavební prvky pro svoji neustálou obnovu a potřebuje i energii pro tento proces. Kdo nejí ničí tělo, stejně tak ten kdo jí hodně a nebo ten splácá dohromady potraviny, s kterými si trávící proces prostě neporadí. Lze hubnout a netrpět přitom hlady. Myslíte si, že je rozumné nežrat a cvičit?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2010 19:00 - Zita

Ahoj je mi 15, a za poslední...

Přehodnoť si jídelníček - co jsi změnila za poslední rok? Třeba jsi začala jíst ve fastfoodech, nebo jsi přestala sportovat ... ale je také možné, že jsi jen přestala růst a tohle je důsledek. V první řadě bych se zamyslela nad důvodem takového přibrání.

reagovat 3.5.2010 22:01 - Kačka

Ahojky,

téma hubnutí je mi hodně známé. Mám střídavě období "držení se na uzdě" a období, kdy jím všechno i to nezdravé a to kdykoliv. Cvičím docela pravidelně. Hlavně na rotopedu a steperru a to aspoň každý druhý den 40 min.

Už jsem vyzkoušela hodně. Aerobic, posilovna, cvičení podle Olgy šípkové, kalanetiku, počítání kalorií. A vím jistě, že nejvíc se dá zhubnout jídelníčkem. Jenže můj problém je ten, že to vydržím dodržet tak přes měsíc a pak dostanu nezřízenou chuť na něco nezdravého, co už jsem dlouho neměla, a tak zhřeším jeden den, pak druhý a pokračuju tak třeba i tři týdny. Nebo mám stres v práci, tak si to musim doma hned něčim sladkym vynahradit.

Díky tomuhle mýmu kolotoči si jakž takž držím stálou váhu kolem 63 kg/176. Ale mně ani nejde o váhu, jako o centimetry.Mám štíhlý nohy, ale větší zadek i boky. Nikdy se mi ještě nepodařilo zhubnout v bocích žádným cvičením, když už tak max 2 centimetry.

Dneska jsem si poprvé představila, jak bych vypadala, kdybych měla štíhlý boky a zadek, jestli by mě to udělalo šťastnější, a víte že mi to v tu chvíli bylo úplně jedno? Najednou jsem byla spokojená s tím, jak vypadám teď.

Jenže mám strach, že když se spokojím s tím, co je teď, tak budu zase nezřízeně žrát a přiberu moc. No prostě v životě mi nikdy už váha nebude jedno...

Nevím, co už se sebou mám dělat, já už nevěřím tomu, že někdy se mi podaří zhubnout nějak výrazně. asi uvažuju i o liposukci.

Lidi, chtěla bych v životě řešit úplně jiný starosti, abych nemyslela pořád na sebe, jak být lepší a lepší na povrch... Ale stejně mi vždycky na tohle téma přijde mysl, a to jak ráno, tak v práci , tak večer před spaním, tak při sexu, i při jídle, i ve sprše... Okolo zrcadla neprojdu, aniž bych se na sebe nepodívala a měřila si naoko své proporce... Vždycky, vždycky, vždycky, už to mám jak zlozvyk.
U mě problém není ve cvičení, ale v jídle.

Já už zkoušela i myslet jinak podle knížky, hubnout v mysli, ale jsem tomu moc nevěřila, tak to nezabíralo.

reagovat 24.6.2014 16:40 - STEVIT

omezte příjem cukru a nahraďte jej stévií
www.stevit.cz

reagovat 30.6.2014 14:07 - raw-rabbit

omezte příjem cukru a...

Omezit jenom klasický bílý cukr nestačí. Je třeba omezit sacharidy vůbec a úplně se vyhýbat všem moučným výrobkům (i celozrnným), těstovinám apod. a všemu, v čem je cukr nebo obilí (lepek, škrob) obsaženo. Sice to odporuje všem "moderním" doporučením, ale zato to funguje.

reagovat 18.6.2018 23:25 - Damoša

a přidat sport, telo zbavit nadbytečné vody-odvodnit se

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *