Hubnutí - Nejde to!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2011 16:30 - Dominika

Ahoj všichni:) Potřebovala bych poradit. Je mi 20 a při výšce 163cm vážím 63 kg. Nikdy jsem nebyla žádný střízlík, ale ani soudek. Jde o to, že jsem nikdy dřív postavu neřešila, až když mi bylo 15. Kamarádka v té době chtěla zhubnout a tak jsem si řekla, že to zkusim s ní. Vážila jsem kolem 60 kg, ale za chvilku jsem mela 54, docílila jsem toho tak, že jsem začala TROCHU cvičit, hodně pít vodu a jíst 5x denně v malých porcích. Měla jsem radost, mohla jsem nosit úzké kalhoty a měla krásnou pleť. Jednoho dne mi to v hlavě všechno malinko přeskočilo. Moje známá mi řekla, že jsem zase ztloustla (ačkoli váha se tvářila stejně:)) a já to začala hodně řešit, začala jsem si připadat jako vepř, pořád jsem brečela, pet dnu jsem "dietovala" a pak se dva dny cpala, chvili jsem cvicila, pak jsem na to kašlala, až to dopadlo tak, že jsem zase zpet s tříkilovým bonusem navrch:/ Byl to takový kolotoč, kdy jsem se nenáviděla. Ale ted, když puberta odezněla (trochu pozdě:)) jsem zase v pohodě jako předtím a s hubnutím jsem začala přesně před měsícem znova! Cvičím třikrát týdně, ale každý den chodím s pejsem na prochajdy, piju vodu, nepiju alkohol a jim 5x denně, hodně jsem omezila sladké (pro mě velká oběť). Ale po měsíci se jak na kilech, tak na centimetrech nic nezměnilo. Vůbec nevím, co s tím, na dietologickou poradnu, jakožto student nemám peníze a je to dost demotivující... Tak budu moc ráda, když napíšete své zkušenosti, rady a nápady. Snad jsem nenapsala moc velký guláš, mějte se krásně a děkuju mockrát! Domča

reagovat 20.12.2011 16:59 - Dominika

Lidi, pořád netrpělivě čekám na nějakou radu:)

reagovat 20.12.2011 22:14 - Petr

Chce to vibrační pás...tím jsem zhubnul v pase za pár měsíců 10 cm..ale chce ho používat několikrát týdně..denně půl hodiny..
A posilovna je taky dobrá..tam se nehubne..naopak můžeš vážit víc,(svaly váží víc než tuk)ale na centimetry to bude míń..Váha je minimálně důležitá..hlavní je procento tuku v těle (ideálně do 30 procent u žen) a obvod pasu..ten se musí hlídat..Podle toho se určuje tloušťka..

reagovat 21.12.2011 08:50 - Sára

Dominiko, mně pomáhá místo večeře jen zelenina a vydatně se nasnídat. Cvičit obden stačí, musíš mít velkou trpělovost, váha se odvíjí i od tekutin, takže jsi třeba zavodněná. Važ se jen ráno, jinak Ti to 2-3 odpol. přidá.

reagovat 21.12.2011 20:15 - Klára

Ahoj, mám stejný problém, na 160 cm mám 66 kg! Vždycky jsem měla tak nanejvýš 54 kg. Je mi 30 a hubne se mi prostě hůř, dřív stačilo se trochu hlídat a cvičit, a teď dřu a nic, jsem z toho nešťastná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2011 22:50 - Dominika

Ale to ne, nebudem se tady hádat, já navrhuju příspěvky takových v jádru hodně naštvaných lidí vůbec nekomentovat...:)

reagovat 22.12.2011 22:08 - ROMAN

pravda

reagovat 22.12.2011 22:17 - tlustoprdky

Zato na vás chlapi je pohled...

Dámo, já sportuji, žiju zdravě mám krásný tělo, velký péro, tučnou portmonku, tak si můžu pískat.. Ženy mají jíst lehká jídla jako saláty a těstoviny a ne se cpát bonbony a biftekama a mastnejma vecma, vsude jsou pokydany od kecupu a horcice je to nechutny.. hlavne vsude zaclanej a blokujou východy z metra, jsou jak nejakej obrovskej menhyr, kterej nikdo nema silu odklidit.. prestan se cpat karamelkama a jdi cvicit!

reagovat 23.12.2011 09:16 - Bourec

Nevím, ale kdyby jsi byl takový superman, byl by si na doktorce.cz? Nějaký problém tam přece bude..
A s tím hubnutím - je to běh na dlouhou trať. Samozřejmě platí necpat se tím, co píše kolega, sportovat atd. Ale souvisí to, zvláště u žen, s věkem. Chce to úplně změnit myšlení a přístup. Proto se většinou nedaří...

reagovat 23.12.2011 14:08 - Dominika

Jó s věkem, mně je dvacet a jsem zdravá, žádné děti, tak bych si neměla dovolit mít deset kilo navrch (163cm/60kg). Ale tak co, budu makat a snad už na jaře sklidím ovoce svého snažení:) Šlo mi jen o to, proč za měsíc nebyly žádné výsledky, tak nakonec to bude vesmírnou konstalací;) vlastně zimou:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *